pytanie o telefon stacjonarny w multimedi.

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

pytanie o telefon stacjonarny w multimedi.

Post autor: wojtek456 »

Jakie warunki zaoferowała wam multimedia dla klientów byłego zicomu?

Czy jakość rozmów jest lepsza?

I czy warunki cenowe też dobre?


mmp
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 11-01-2010, 17:49

Post autor: mmp »

Klienci Zicom zachowali takie warunki, jakie mieli zagwarantowane w umowach z Zicomem.
Ponad to abonenci mieszkający "na zasobach" Multimedia Polska mieli możlwość przejścia na umowy na warunkach Multimedia.
Informacje w kwestii cen można uzyskać pod numerem infolinii: 801 701 801

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11090
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wojtek456, jaka jest jakość? Taka, że moja ciotka ma częste problemy z dodzwonieniem się i vice versa. Ostatnio przez pół dnia próbowałem się do niej dodzwonić i dostawałem komunikat, że jest to niemożliwe. A potem nagle cud i dało się. Od razu mówię, że ciotka była w domu, nic przy telefonie nie robiła.
Bardzo narzeka na telefon z MM - na infrastrukturze Zicomu.
Przykład numer dwa - firma, którą "obsługuję" informatycznie. Wzięliśmy tel. i internet od MM, bo tylko oni byli z "lokalnych" operatorów. Przez miesiąc było ok, potem nagle nie dało się używać faksu - coś na centrali pokombinowali i nie dało się nic wysłać ani odebrać - nonstop błędy transmisji. Po zgłoszeniu awarii przez TRZY TYGODNIE nic z tym nie zrobili. Co więcej po tygodniu kiedy pytaliśmy się dlaczego nie naprawione, dowiedzieliśmy się, że nikt nic nie zgłaszał!
Firma zrezygnowała z MM i założyła Neo. Są zadowoleni.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Rodzice mają telefon i kablówkę z MM - chwalą sobie, wszystko śmiga. Z telefonu Stacjonarnego rezygnują - ale to kwestia wygody - 90% rozmów prowadzą via komórka - i telefon stoi nieuzywany.


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Telefon z MM/Zicom śmiga jak oszalały, fakt przez pierwsze dni było słychac pogłos etc, ale wszystko ładnie dostroili i jakość rozmów wcale nie odbiega od jakości via TPSA, ba śmiem twierdzić że jest lepsza.

Co do ceny, pakiet standard 25zł/mc w tym 130minut za darmo na stacjonarne, sekundowe naliczanie.

Przykładowe ceny w tym pakiecie to dni powszednie od 8-18 0.17gr/m a od 18-8 10gr/m, co do komórek jest już drożej bo za minutę połaczenia zapłacimy średnio 1.30 - 0.90 w dni powszednie.

Polecam bo rachunki są o wiele niższe niż w TPSA, przykładowo w samej tepsie przychodziły mi rachunki [za tel, bo ich neta nawet nie dotykam] na 120zł, a teraz płacę tyle samo razem z internetem :)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ale tylko dla osób prywatnych - dla firmy MM jest NIE DO PRZYJĘCIA - na przykład Fax'y sprawiaja problemy. Dodatkowo Firmy w TP mają inne stawki - no i są inni operatorzy. My mamy telefony z Crowley Data - na łączach TP SA.
9000 ml A Rh-


Autor tematu
wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

Post autor: wojtek456 »

I jaka jakość w Crowley Data i jakie rachunki są?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

wojtek456 pisze:I jaka jakość w Crowley Data i jakie rachunki są?
Po rachunkach to prędzej poznasz klienta a nie dostawcę usługi. :)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Wychodzi dużo taniej - inna sprawa, że my mamy centralę i 7 oddziałów - jesteśmy w pionie biznesowym - i negocjujemy stawki indywidualnie.
Jakość jest bardzo dobra - realizują dostęp po łaczach TP SA - wszystko działa, zwłaszcza fax'y - które w MM nie bardzo działały.
9000 ml A Rh-


Autor tematu
wojtek456
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 05-06-2010, 13:26

Post autor: wojtek456 »

A w Tarnowie mają biuro?
A za granice mają taniej połączenia?
Czy posiadają cennik połączeń?


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

wojtek456, w Tarnowie mają biuro przy ulicy Słonecznej (nie wiem czy adres nie jest na Bitwy o Wał Pomorski) w okolicy ulicy Jasnej.

Co do reszty to niestety nie pomogę


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Crowley Data - ma biuro w Krakowie - ale do nas zawsze przyjeżdżali - my nigdy nie musieliśmy jechać.
Z CD rozmowy były profesjonalne - wydaje mi się, że klienci indywidualni ich nie interesują.
9000 ml A Rh-


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ravir pisze:wydaje mi się, że klienci indywidualni ich nie interesują.
Sądząc po informacji na ich stronie to raczej nie:



Administracja publiczna
Kompleksowe rozwiązania dla jednostek administracji terytorialnej i instytucji państwowych

Mały i średni biznes
Optymalizacja wydatków telekomunikacyjnych

Firmy wieloodziałowe
Bezpieczna komunikacja wszystkich lokalizacji

Operatorzy
Elastyczna oferta i atrakcyjny system rozliczeń dla ISP i lokalnych operatorów

Duże fimy i korporacje
Indywidualne podejście do wyjątkowych potrzeb dużych firm

ODPOWIEDZ