Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marcinką

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
marioosz
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 19-09-2016, 20:30

Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marcinką

Post autor: marioosz »

Witam. Czy ktoś się orientuje jaki jest powód i jak długa będzie trwała awaria internetu na osiedlu pod Marcinką. Internet nie ma od soboty, a na infolinii jest komunikat, że będzie trwała do jakiejś godziny, a na drugi dzień znów to samo.


aaee
Archont
Posty: 648
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: aaee »

Najlepiej iść z tym do Multimedia. Przez infolinie nic się nie da załatwić ani dowiedzieć.
W mieście na osiedlu Jasna od kilku dni są problemy tak samo z internetem.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: ad2222 »

W sobotę (po uderzeniu pioruna) internet padł, dzwoniłem rano w niedzielę (jednak wieczory bez internetu są świetne, radzę spróbować i sobie przypomnieć :), po wklepaniu kodu abonenta automat poinformował mnie, że awaria zostanie usunięta w niedzielę do 23.00, usunęli już ok 1 w południe. Jeżeli Ci nie działa, to zadzwoń do nich - ja zawsze dzwonię na nr 24 357 50 20.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
marioosz
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 19-09-2016, 20:30

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: marioosz »

Dzwoniłem znów wczoraj i powiedzieli, że jest nadal awaria po sobotniej burzy. Dziwne, że nie mogą sobie od 3 dni dać rady i to na kilku ulicach :(

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: gushman »

aaee pisze:Najlepiej iść z tym do Multimedia. Przez infolinie nic się nie da załatwić ani dowiedzieć.
Pod warunkiem, że masz wolną godzinę - dwie. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: Kirk »

Z tym, że serwis techniczny nie jest zbytnio dostępny "w realu" dla klientów, a BOK się sprawami technicznymi nie zajmuje, co najwyżej może coś komuś przekazać.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: ad2222 »

Tak jak pisałem wyżej - wystarczy zadzwonić na podany numer, wpisać kod abonenta i albo uruchomi się automat z podaniem czasu naprawy, albo przekieruje do człowieka, który przyjmie zgłoszenie - ja miałem przez ostatnie 2-3 lata może 2-3 awarie (z tego ostatnią we wspomniany wyżej weekend) - zawsze automat informował mnie o spodziewanym czasie naprawy, czyli już wcześniej ktoś tą awarię zgłaszał.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: LordRuthwen »

Tak, ale póki ty nie zgłosisz nie masz prawa domagać się zmniejszenia kwoty abonamentu ze względu na niedotrzymanie warunków umowy (dostępność łącza), bulisz za cały miesiąc, a jego nie ma. Ja wiem, to są śmieszne kwoty oparte o pojedyncze złotówki, ale jak jest ich kilkaset, to już zaczyna być widać problem.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Multimedia-brak internetu od soboty na osiedlu pod Marci

Post autor: TomekMKM »

Napisać pismo z reklamacją i wnioskiem o korektę faktury za usługę na kwotę 2/30 wartości. Niby nic, ale wiesz, dla zasady. Jak Ty spóźnisz się z płatnością dwa dni, to odsetki naliczą.

z tydzień temu u mnie też były problemy z MM. Najpierw z telewizją cyfrową, a następnego dnia z internetem. Ale ogólnie jestem zadowolony.

ODPOWIEDZ