Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: wadas »

Cześć. Szukam jakiegoś sprawdzonego salonu z używanymi telefonami, gdzie nie dostanę kota w worku. Bo różne się rzeczy słyszało :oops:
A może ktoś z was ma do sprzedania Nokie Lumia 920, Lumia 820 lub Galaxy S2 w stanie Bdb.? Bo w takie modele poluję i na takie mnie maksymalnie stać :mrgreen:


dddsss
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 22-12-2010, 23:36

Re: Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: dddsss »

Jaki byście polecili komis GSM w Tarnowie odnośnie sprzedaży telefonu , w jakim dają dobre ceny za telefon??, ewentualnie gdzie mają dobre ceny jak bym chciał kupić telefon??
Maciek

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: Jan Kowalski »

Dobrze kupiłem telefony w tych małych punktach w obu galeriach. W jednym mieli cenę lepszą niż najlepsza na allegro.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


mrowczynska
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 05-04-2016, 17:16

Re: Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: mrowczynska »

A nie lepiej kupić nowy np poprzez aliexpress albo (naszą spamerskę firmę)? Ludzie ufają tym serwisom/sklepom i dobrze się o nich wypowiadają. Poza tym wolę nowy z Chin niż telefon używany z komisu.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: Jan Kowalski »

Ciekawe zjawisko. Kiedyś jak ktoś wkładał link ze spamem, to moderator zamieniał link na pajacyka. Dzisiaj gdy zwróciłem uwagę na spamerkę powyżej, to wywalono mój komentarz.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.



krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: krzychu »

ja jestem ciekawy gdzie w tarnowie mozna kupic jakiegos uzywanego peceta / komputer stacjonarny / na ktory zainstaluje stary windows xp komputer ten nie bedzie podlaczany do internetu
LA ARTE


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: petr »

Na tarnowiaku jest tego na tony. A stacjonarnie w firmach typu skup elektrośmieci.
pozdrawiam
petr


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sklep z używanymi telefonami / sprawdzony komis.

Post autor: Kirk »

Nie wiem krzychu ile planujesz wydać, ale wpisz sobie w allegro "komputer stacjonarny dell" i posortuj po cenie rosnąco, jest mnóstwo używanego sprzętu, który przed sprzedażą jest w jakimś stopniu odnawiany (konserwacja, czasem wymiana dysków), do tego licencja na Windows XP lub 7 i możesz śmiało śmigać na tym. A to są sprzęty klasy Pentium Core2Duo (lub Athlon X2 DualCore) + 2 GB RAM. Myślę, że nawet gdybyś się zdecydował na podłączenie internetu do tego sprzętu i przeglądanie stron, to uważam, że nie byłoby to jakoś uciążliwe.

ODPOWIEDZ