Smart TV dongle

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Smart TV dongle

Post autor: ad2222 »

Potrzebuję pożyczyć na weekend takie urządzenie jak w temacie - chciałem przetestować. Oddam w poniedziałek.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Re: Smart TV dongle

Post autor: ^cypis^ »

Znaczy masz na myśli tuner DVB-T USB? Na realteku? Jak znajdę tę mikro antenę to mogę się podzielić. Leży u mnie, bo skaner z tego dodupny na warunki miejskie.

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Smart TV dongle

Post autor: Kirk »

^cypis^, chyba nie to nie o to urządzenie chodzi, wydaje mi się, że ad2222 miał na myśli urządzenie niewiele większe od pendrive'a, które wpina się bezpośrednio do gniazda HDMI w telewizorze oraz do zasilacza (lub wolnego gniazda USB), urządzenie to na ogół ma jakiegoś Androida, które robi za domowe centrum multimedialne, które współpracuje z różnymi peryferiami. Przykładowe urządzenie można obejrzeć np. http://www.agito.pl/gembird-smart-tv-hd ... l_Products" onclick="window.open(this.href);return false; ale tego typu urządzeń jest mnóstwo.
Sam swego czasu rozważałem zakup czegoś takiego, ale ostatecznie zdecydowałem się na zakup Raspberry Pi i ręczne instalowanie XBMC, ale to tak off topic.
Ostatnio zmieniony 23-07-2015, 22:41 przez Kirk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Smart TV dongle

Post autor: ad2222 »

Kirk ma rację, to ma być na androidzie i wpinane do gniazda HDMI
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ