World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11684
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Ja przed chwilą miałem taki skład w którym były 3 TDki w tym 2 rhm-b. Kazałem im jechać na porochorowce na linię 2 i snajpić z krzaków. Powiedzieli, że jestem noob - bo tam nie ma gdzie się skryć i pojechali w miasto. Oczywiście przegraliśmy do 1. ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6890
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Bo to nie ma jak grać ze znajomymi :)


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

LordRuthwen pisze:Odkryłem właśnie uroki bitew 7/7, miodzio jak jest ogarnięty rozstawiający, expa można ładnie naładować w krótkim czasie.

Ja niestety nie mam najlepszego wspomnienia odnośnie tego trybu.

Ostatni mecz jaki rozegrałem to było coś takiego:
Ja *(hellcat), Hellcat, Tiger, AMX 13/75,AMX 13/90, AMX13/90

Vs
Jakiś lolek niskiego tieru, Tiger, IS, IS3, IS3, IS3,IS3


Jakim kryterium doboru zespołu się system kieruje, to ja nie wiem :shock: . Miały być w miare wyrównane walki, a była rzeź niewiniątek.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6890
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

wadas, tam jest limit poziomów, takimi niskimi ni chu chu w 7/7 :)

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Dołączyłem nie dawno do klanu. Jak się zbiorą wszyscy z 8 (KT, Is-3, AMX) + do tego czat głosowy to tłucze się nie miłosiernie. 10 bitew, 7 wygranych.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6890
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Taki drobny mykes, jak celujesz w JS-3 to wal zaraz nad działo, wchodzi jak w papier :)

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Bardziej walę w dolną płytę i rejony skraju pancerza przedniego. Też wchodzi :P

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6890
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

To też, ale jakbyś miał tylko wieżę albo w zwarciu to tam :)


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Winter pisze:Bardziej walę w dolną płytę i rejony skraju pancerza przedniego. Też wchodzi :P
Oj Is3 rozegrałem ponad 1000 bitew i w tym wypadku mogę się wypowiedzieć. IS3 jest specyficzny, gdyż jego przednia płyta naturalnie jest skatowaną, więc jak jakiś gracz (newbie) kątuje w tym czołgu, to pojawia się jeden wielki weak spot na przedniej płycie który można przebić nawet 150mm. O tu:

http://i.imgur.com/L6PAAqj.jpg <- jak ktoś tak się ustawia IS3 to nie bardzo wie co robi.

Ale z drugiej strony jego dolna płyta która jest naturalnie prosta jest w tym momencie dzięki kątowi który się tworzy jest znacznie trudniejsza do przebicia, doskonale to widać na tym obrazku:

http://wothungary.hu/kepek/is3/is3angled.jpg


O tym weak spocie nad działkiem nie wiedziałem, ale przy moich 5-10fps w zwarciu to i tak zwykle przegrywam 8)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6890
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Nad działem jest taki kawałeczek gładkiej powierzchni która ma około 20 mm :)
W 110 już tego nie ma, ale w JS-3 można śmiało ładować.
wadas, z tego co widziałem właśnie większość ludzi kątuje i ja tego nigdy nie potrafiłem zrozumieć, przecież wtedy mam pancerz pod kątem prostym i wchodzi zawsze, dlatego nauczyłem się strzelać do nich właśnie w dzióbek... :)
Sam JS-3 nie mam, ale braciak nim jeździł i po obadaniu mojej 110 mówi, że jest lepsza, kadłub lepiej odbija od frontu a i wieża twardsza - włazy praktycznie nie wystają i nie ma w co strzelać.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

Z głupia wpisałem ten kod WGNY2014 i jeszcze działa. No i trzeba teraz grać.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6890
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ciekawe czy zadziała drugi raz... sprawdzę jutro :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Mi już nie działa ... :<

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11684
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Problem wielokrotnie działających kodów został już przez WG niestety rozwiązany ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6890
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

AMX 1390 coraz bardziej mi się podoba, zrobiłem wczoraj na nim 8612 obrażeń po podświetleniu i do tego 950 własnych, normalnie miodzio :)
No i mam nową kampę na kampinówce :)
Stoisz, nic się nie dzieje, a ci z drugiej strony świecą się jak ogniska w ciemną noc :)

ODPOWIEDZ