Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Dziś pozdrawiamy:

Debila, który usiłuje przechodzić przez ulicę chociaż 5 metrów (dosłownie) dalej ma przejście i odgraża mi ręką za to że się nie zatrzymałem.

Dwóch debili na rondzie tymczasowym, którzy jechali podobnie jak to punto na filmie Gushmana. Przy czym w mojej sytuacji jechali dwoma pasami i ani jeden nie myślał ustępować pierwszeństwa. Jeden z nich dodatkowo gadał przez telefon.

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

Pozdrawiam buraków:
Toyota yaris srebrna, KTA5711A
Renault megane popiel, KT70738
znak P koniec znaczy nie stawaj, bo może komuś wyjaz utrudnisz.
Do debila KT dodatkowa informacja: lusterko nie jest miarą odległości, na którą należy parkować obok innego samochodu. Gdyby z prawej strony ktoś mi tak stanął to musiał bym wsiadać przez bagażnik jełopie.
Dziś, plac Kazimierza ok.15.30


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Wiecie może co się stało na wysokości stacji paliw Bliska w Łopaniu?
Dziś, około 17 korek w obie strony, policja, karetka, straż pożarna... i z tego co widziałem jak mijałem to wyglądało to tak jakby ratownik w dalszym ciągu przeprowadzał reanimacje...
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Sybirak - wczoraj na pl. Kazimierza stały 2 auta przy pomniku od strony ulicy, a przy nich policyjna suka. W radiowozie 2, przed radiowozem kolejna dwójka... i rozmawiają z kierowcami, śmieją się, dyskutują... na pewno to nie była służbowa wizyta. Ot takie prawo - obowiązuje tylko nieznajomków.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Eredhel pisze:Wiecie może co się stało na wysokości stacji paliw Bliska w Łopaniu?
Dziś, około 17 korek w obie strony, policja, karetka, straż pożarna... i z tego co widziałem jak mijałem to wyglądało to tak jakby ratownik w dalszym ciągu przeprowadzał reanimacje...
W któryś mediach podawali informacje, że ktoś zginą w wypadku


piotrow
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 10-09-2009, 17:17
Lokalizacja: Tarnów, Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: piotrow »

Eredhel pisze:Wiecie może co się stało na wysokości stacji paliw Bliska w Łopaniu?
Dziś, około 17 korek w obie strony, policja, karetka, straż pożarna... i z tego co widziałem jak mijałem to wyglądało to tak jakby ratownik w dalszym ciągu przeprowadzał reanimacje...
W RMFie mówili, że dwie ofiary śmiertelne. Stanąłem w korku od strony Krakowa około 19 a wypadek minąłem po 20. Rozbite samochody i policja ze strażą jeszcze stały. Od strony Tarnowa policja kierowała w Wojniczu na objazd, ale korek i tak się robił konkretny.

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Eredhel pisze:Wiecie może co się stało na wysokości stacji paliw Bliska w Łopaniu?
Dziś, około 17 korek w obie strony, policja, karetka, straż pożarna... i z tego co widziałem jak mijałem to wyglądało to tak jakby ratownik w dalszym ciągu przeprowadzał reanimacje...
W niedzielę o godzinie 16.50 kierująca pojazdem Peugeot, 64-letnia mieszkanka Tarnowa jadąc w Łoponiu w kierunku Tarnowa, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Hyundai. W wyniku zderzenia kierujący pojazdem Hyundai 54-letni mieszkaniec Piotrkowic Małych i pasażerka pojazdu – 52-letnia kobieta, mimo podjętej próby reanimacji ponieśli śmierć na miejscu. Kierująca pojazdem Peugeot, z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem sanitarnym do szpitala w Tarnowie.
Po wypadku ruch na drodze nr 4 do godziny 20.50 odbywał się wahadłowo przez przyległy teren stacji paliw.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

BIGer pisze:64-letnia
Najważniejsze słowa tej relacji

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Lechu pisze:
BIGer pisze:64-letnia
Najważniejsze słowa tej relacji
:?:

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Mnie bardziej do refleksji skłoniła informacja że zginęli Ci co jechali prawidłowo a osoba która spowodowała wypadek odniosła ciężkie obrażenia.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6878
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

karamba, zawsze tak jest... no... prawie zawsze...


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Lechu pisze:
BIGer pisze:64-letnia
Najważniejsze słowa tej relacji
Mogła zasłabnąć nie wiem do czego pijesz .... mogła też opona wystrzelić różne rzeczy się dzieją ... przecież specjalnie dla zabawy nie chciała spowodować wypadku .


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

dafi33 pisze:
Lechu pisze:
BIGer pisze:64-letnia
Najważniejsze słowa tej relacji
Mogła zasłabnąć nie wiem do czego pijesz .... mogła też opona wystrzelić różne rzeczy się dzieją ... przecież specjalnie dla zabawy nie chciała spowodować wypadku .
Może pije do tego, że u nas nie ma praktycznie żadnych badań potwierdzających możliwość prowadzenia samochodu w starszym wieku. A takie coś powinno być.

Ps. Nie twierdzę, że ta kobieta nie mogła prowadzić, a przyczyną wypadku był jej wiek.


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

http://www.liveleak.com/view?i=adf_1309190451

Rosja - więcej chyba pisać nie trzeba ; D


Bastekxyz
Archont
Posty: 942
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Dziś na skrzyżowaniu przy zajezdni w Mościcach zauważyłem słup przerobiony w harmonijkę oraz obite drzewo, wie ktoś coś na ten temat ?

ODPOWIEDZ