Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Też przemierzam to rondo kilka razy dziennie i też stwierdziłem, że się ludzie nauczyli jeździć po nim. Natomiast zastanawia mnie jedna rzecz. Nie wiem, czy to jest uzależnione budową ronda czy innym czynnikiem, ale nikt tak się nie wpieprza przed maskę, jak kierowcy jadący Słoneczną od wschodu.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 16-09-2013, 19:58 przez angelo, łącznie zmieniany 1 raz.
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Może ufundujemy mu kurs języka polskiego?

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Poprawiłem te trzy błędy, tak to czasami jest, jak się szybko pisze na klawiaturze. Wątpię, żebyś zobaczył wszystkie trzy.

Natomiast co do samego postu, jak zwykle nic nie wnosi do dyskusji, mierzony tylko, żeby dopier*olić komuś. Dyskusja z moim pięcioletnim synem zawiera dużo więcej wartości niż z Tobą. O kulturze wypowiedzi nie wspominając. Tylko, że z kultury nie ma kursów. To trzeba wynieść z domu.
29500ml B Rh+... A Ty?


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Ciekawe czy zachował przepisowe 1,5m na chodniku parkując tak swój samochód. (Romanowicza)
Obrazek

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

angelo pisze:Wątpię, żebyś zobaczył wszystkie trzy.
Zobaczyłem nawet o jeden więcej angejo, ale co ja ci tam będę pisał, skoro ty się śpieszysz, a ja jestem niekulturalny i się dop.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

Ktoś może kojarzy co to się stało wczoraj (16.09) ok. godz. 16 w Mościcach na skrzyżowaniu koło zajezdni. Strażacy mieli dość sporo sprzątania, a nie było już żadnych poszkodowanych.


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

lll pisze:
....... angejo......
Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie ... Wytykasz błędy angeio, a pomylił się angelo :(

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Sądzę, że to było z premedytacją...a fe...
...

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 753
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Przepraszam serdecznie kursanta eLki, na którym wymusiłam pierwszeństwo (skrzyżowanie Piłsudskiego-Sitki - Słowackiego). Jakieś chwilowe zaćmienie umysłu miałam, bo stwierdziłam że skręcając w lewo to JA mam pierwszeństwo :->

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Ja nie wiem co wy macie z tym przepraszaniem?? Było za eLką jechać, zatrzymać ją i wtedy przeprosić.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


pilips
Obywatel
Posty: 99
Rejestracja: 02-08-2013, 13:58
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Post autor: pilips »

To by było prawie jak zatrzymanie obywatelskie. ;)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 753
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

ozi26 pisze:Ja nie wiem co wy macie z tym przepraszaniem?? Było za eLką jechać, zatrzymać ją i wtedy przeprosić.
Za eLką nie miałam się jak zatrzymać.
Skręcałam z Piłsudskiego w lewo w Słowackiego, a eLka w prawo spod parku. Dobrze, że instruktor zahamował, bo by było o tym jak to jakiś madafaka w zielonym aucie wpieprzył się w eLkę na skrzyżowaniu.
A ja dopiero po jakimś czasie załapałam, że to NIE JA miałam pierwszeństwo...


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Nie wiecie co się działo dzisiaj na 4 w kierunku Krakowa? Korek samochodów ciężarowych kończył się na obwodnicy.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

toomas pisze:Nie wiecie co się działo dzisiaj na 4 w kierunku Krakowa? Korek samochodów ciężarowych kończył się na obwodnicy.
Koleś w ciężarówce złapał kapcia, było to przed światłami koło Peugota, zaraz jak się liny kończą w tym rejonie. Ciężarówki ledwo się mieściły. Nie mogli sobie w trzech chłopa poradzić aby koło odkręcić. No niestety, są plusy i minusy, wszelakiego rodzaju wysepek i innych cudów oddzielających pasy ruchu.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

figa pisze:A ja dopiero po jakimś czasie załapałam, że to NIE JA miałam pierwszeństwo...
Lepiej takimi sytuacjami się nie chwal, bo ta sytuacja nie świadczy zbyt dobrze o twojej wiedzy na temat podstawowych przepisów.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ