Parkowanie w Tarnowie

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

imlazy, no i teraz mnie brzuch boli ze śmiechu. Jak to ma być spięte, skoro z żadnym przetargu nie ma wzmianki o jakiejkolwiek kompatybilności.
ps: wczoraj akurat byłem w trzech szkołach - zgadnijcie w ilu działały infokioski?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Pytanie retoryczne ? Bo coś czuję, że według UM we wszystkich, a według umysłu w żadnej ze szkół. Zresztą po co mają chodzić te infokioski skoro nic na nich nie można zrobić, a szkoła musi płacić prąd za świecący ekran.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny pisze:zgadnijcie w ilu działały infokioski?
Eee... strzelam - w żadnej?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

ad2222, nie umiesz się bawić :( Powiem więcej - w dwóch wtyczki od zasilania nawet nie były podłączone.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny pisze:wtyczki od zasilania nawet nie były podłączone
Bo przecież wiadomo, że w "stendbaju" urządzenie też ciągnie prąd, a po co narażać miasto na koszta?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Goscinny pisze:imlazy, no i teraz mnie brzuch boli ze śmiechu. Jak to ma być spięte, skoro z żadnym przetargu nie ma wzmianki o jakiejkolwiek kompatybilności.
ps: wczoraj akurat byłem w trzech szkołach - zgadnijcie w ilu działały infokioski?
'dosyć smiacia' ;)
Ja całkiem poważnie rozważam wiercenie dziury w brzuchu komu popadnie o te Info-Porażko-Kioski. Od kiedy postawili jeden w Przedszkolu 26 i go uruchomili działa po dziś dzień. Co prawda nikt na nim nic nie robi. Ale przynajmniej świeci i w nocy duchy odstrasza ;)
Im Lazy and I like it


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

imlazy pisze:Co prawda nikt na nim nic nie robi. Ale przynajmniej świeci i w nocy duchy odstrasza
Siedzisz całymi dnami w przedszkolu i patrzysz na ten kiosk, że wysnuwasz takie wnioski ;) Nie jest to oskarżenie ani nic ;) Po prostu mnie ciekawi skąd wiesz, że nikt tam nic nie robi :)


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Cubaza pisze:
imlazy pisze:Co prawda nikt na nim nic nie robi. Ale przynajmniej świeci i w nocy duchy odstrasza
Siedzisz całymi dnami w przedszkolu i patrzysz na ten kiosk, że wysnuwasz takie wnioski ;) Nie jest to oskarżenie ani nic ;) Po prostu mnie ciekawi skąd wiesz, że nikt tam nic nie robi :)
OK. Tak jest wg pań z przedszkola ( panie woźne czy jakoś tak ) które dosyć dużo czasu spędzają na korytarzu, zwłaszcza w czasie kiedy rodzice przychodzą z- i po- dzieci.
A że Panie te są naprawdę miłe i zdarza nam się zamienić więcej niż jedno słowo to i opinii nt IKiosków zasięgnąłem.

IKioski tutaj to lekkie ot chyba ;) zważywszy na to, że nie zanosi się na ich połączenie z systemami obsługi parkingów :P
Im Lazy and I like it


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

imlazy pisze:
Jakub Kwaśny pisze:Uwielbiam samozadowolenie sekcji prasowej UMT. O takich decyzjach wypadałoby poinformować dopiero po podjęciu decyzji przez radnych! No ale UMT chwali się inicjatywą i zapewne pochwali się też już podjętą decyzją - ot dwie okazje z jednej.

Nikt z UMT nie napisał, że radni trochę grymaszą przy tej uchwale - chociażby, postulujemy aby abonament dla inwalidów (tj. w miejscach innych niż wyznaczone) nadal był (istniał fizycznie) jednak opłata w tym wypadku nie musi być pobierana (120zł/rocznie)

Dodatkowo - mogę się pochwalić, że udało się zapisać w warunkach przetargu to, żeby parkometry były wyposażone w czytnik kart zbliżeniowych (payPass, PayWave). ;-) Czyli będziemy w XXI wieku :)
To ja dopytam znowu :P Czy parkomaty będą jakoś sprzężone w jeden system z Infokioskami i kartą miejską ?
Wg informacji z Targowisk Miejskich - TAK! Mają być zintegrowane z kartą miejską.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Jakub Kwaśny pisze:
imlazy pisze:
Jakub Kwaśny pisze:Uwielbiam samozadowolenie sekcji prasowej UMT. O takich decyzjach wypadałoby poinformować dopiero po podjęciu decyzji przez radnych! No ale UMT chwali się inicjatywą i zapewne pochwali się też już podjętą decyzją - ot dwie okazje z jednej.

Nikt z UMT nie napisał, że radni trochę grymaszą przy tej uchwale - chociażby, postulujemy aby abonament dla inwalidów (tj. w miejscach innych niż wyznaczone) nadal był (istniał fizycznie) jednak opłata w tym wypadku nie musi być pobierana (120zł/rocznie)

Dodatkowo - mogę się pochwalić, że udało się zapisać w warunkach przetargu to, żeby parkometry były wyposażone w czytnik kart zbliżeniowych (payPass, PayWave). ;-) Czyli będziemy w XXI wieku :)
To ja dopytam znowu :P Czy parkomaty będą jakoś sprzężone w jeden system z Infokioskami i kartą miejską ?
Wg informacji z Targowisk Miejskich - TAK! Mają być zintegrowane z kartą miejską.
O... Czyli jednak może coś z tego wyjdzie :)
Im Lazy and I like it


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Dziś po 7 na rondzie bliżej wjazdu na A4 leżał sobie jakiś madafaka na boku w rowie.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

halford pisze:Dziś po 7 na rondzie bliżej wjazdu na A4 leżał sobie jakiś madafaka na boku w rowie.
Są osobne wątki o madafakach i o autostradzie.

Ten jest o parkowaniu.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

lll, "Nietypowo zaparkował w rowie" - i już jest w temacie wątku ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Sorry, to przez upał :oops: . Byłem pewien, że piszę w tamtym wątku. Proszę przenieść.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

No ale ręka w górę kto po próbach poszukiwania parkingu w naszym mieście nie miał choć raz ochoty zostawić auta gdzieś na obrzeżach w rowie :lol:

ODPOWIEDZ