Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

Vonstock
Obywatel
Posty: 64
Rejestracja: 09-09-2009, 20:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Vonstock »

A ja chciałbym pozdrowić kierowcę busa przewożącego ludzi, który dwa razy wyprzedzał samochody na odcinku Brzozówka - Tarnów, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dwukrotnie wyjechał na czołówkę z tirem i tylko rozwaga kierowców tirów którzy w porę zareagowali i nie skończyło się to tragedią.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Dzisiaj kolejny przykład, że na Mościckiego trzeba być czujnym podwójnie. Jadę z góry, zatrzymuję się na stopie pod przychodnią. Starsza pani (KBR) jedzie Malczewskiego i nie wie, co robić, nie wie, że ma pierwszeństwo. Sto metrów dalej też jedzie na uda się albo nie, przecina Krasińskiego na styk przed nosem innego pojazdu! Jakim cudem jej się udało dojechać do nas te kilkadziesiąt kilometrów bez dzwonu?

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Boruta pisze:Dzisiaj kolejny przykład, że na Mościckiego trzeba być czujnym podwójnie. Jadę z góry, zatrzymuję się na stopie pod przychodnią. Starsza pani (KBR) jedzie Malczewskiego i nie wie, co robić, nie wie, że ma pierwszeństwo.
Czy na Malczewskiego jest znak informujący o pierwszeństwie? Osobiście nie pamiętam, ale znam inne podobne skrzyżowania z pierwszeństwem, gdzie nie ma odpowiedniego znaku, jest tylko stop na drodze poprzecznej. A jeśli nie ma odpowiedniego znaku, to taki kierowca ma prawo domyślać się, że to skrzyżowanie ulic równorzędnych, czyli pierwszeństwo ma ten z prawej, w opisywanym przez ciebie przypadku - właśnie ty. Skąd ten biedny, przyjezdny kierowca ma wiedzieć, że ma pierwszeństwo? Ma wysiadać na każdym skrzyżowaniu i rozglądać się za stopami?


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

pb pisze:
Boruta pisze:Dzisiaj kolejny przykład, że na Mościckiego trzeba być czujnym podwójnie. Jadę z góry, zatrzymuję się na stopie pod przychodnią. Starsza pani (KBR) jedzie Malczewskiego i nie wie, co robić, nie wie, że ma pierwszeństwo.
Czy na Malczewskiego jest znak informujący o pierwszeństwie? Osobiście nie pamiętam?
Jest,

bardziej lubie tych którzy jadą mościckiego z góry i nie wiedzą że maja pierwszeństwo przed tym co skręca z moscickiego w starowolskiego, stoi i czeka ;)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Hehe. A ja jestem ciekawy co się jutro będzie działo na mieście. Biorę aparat i będę łapał "kwiatki" :)

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

TomekMKM pisze:A ja jestem ciekawy co się jutro będzie działo na mieście
czy jutro oprócz standardowego święta dyszla mają nastąpić jakieś nadzwyczajne cuda z ruchem??
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6906
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Zamknięte Mościce z okazji koncertu?

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

a cholera, zapomniałem :/ trzeba zaplanować dzień z użyciem wyłącznie roweru ;) dzięki za przypomnienie :)
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

TomekMKM pisze:Hehe. A ja jestem ciekawy co się jutro będzie działo na mieście. Biorę aparat i będę łapał "kwiatki" :)
Ja chyba też wezmę. Akurat w robocie jestem po południu to trochę sobie porobię fotek na mieście. Coś czuje, że policja w weekend dostanie album :P


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Mówcie które miejsca obstawić - ja jutro jestem całyyy dzień wolny ; )

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Osiedla. Tam i bez koncertu ludzie parkują jak krowy. A co się jutro będzie działo to aż strach pomyśleć. Wystarczy że się kilkanaście samochodów wpakuje na taką dziurawą Traugutta od strony Indyka, bo kierowcy nie skorzystają z rad i nie pojadą na wyznaczone parkingi. Dużo ludzi będzie pewnie także chciało zaparkować jak najbliżej stadionu, dlatego będzie się "przepychać". :) Na jutro akumulator ładuję na full`a :)

EDIT:

myślę, że jakieś "kwiatuszki" mogą się znaleźć w strefach oznaczonych prze zemnie na żółto. :)
LINK - KLIK


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Pozdrowienia dla Focusa KBC 06915, który wyprzedził mnie na przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu na Szujskiego. Szkoda, że nie mam mocy do nadania mu mandatu w wysokości 500zł + 14pkt karnych...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6906
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

bastol23, masz, zgłoś na policję to dostanie.
Musisz na to poświęcić pół godziny.


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

I miesiące chodzenia po sądach, jeśli kierowca stwierdzi że sobie ubzdurałem. Gdybym miał namacalne dowody to bym zgłosił, a z dowodami "na gębę" różnie bywa.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6906
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja byłem i skończyło się na jednej wizycie, potem tylko odebrałem telefon, że kierowca sonie nagle przypomniał, ze coś takiego faktycznie miało miejsce.

ODPOWIEDZ