Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pierwszy raz w życiu zamontowałem i uruchomiłem kamerkę w samochodzie i od razu mam rodzynka. :) Sorry za wstrząsy, to chyba od muzy. :) I zapomniałem włączyć stabilizację. :)

http://www.youtube.com/watch?v=qn3iAtjh5QE

Kolejne ciekawostki z tarnowskich ulic pewnie niebawem. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

gushman pisze:Pierwszy raz w życiu zamontowałem i uruchomiłem kamerkę w samochodzie i od razu mam rodzynka. :) Sorry za wstrząsy, to chyba od muzy. :) I zapomniałem włączyć stabilizację. :)

http://www.youtube.com/watch?v=qn3iAtjh5QE

Kolejne ciekawostki z tarnowskich ulic pewnie niebawem. :)
Raportuj sprzęt http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t=1526 :)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

To polecam przejechać się skrzyżowaniem Krzyska/Spokojna
Takich samych kwiatków tam pełno :/
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

gushman, taki mały off top, jak się nazywa kawałek, który leci w tle? ;) I tak najlepszym przykładem wjeżdżania na skrzyżowanie, bez możliwości jego opuszczenia jest Szkotnik x Szujskiego ;)
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

toż dla takich madafaków to nie kamerę by pasowało montować tylko bazookę :evil:
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

Puszczać im w kółko Mandarynę, będą mieli dość jazdy do końca życia ;)
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

TomekN pisze:gushman, taki mały off top, jak się nazywa kawałek, który leci w tle? ;) I tak najlepszym przykładem wjeżdżania na skrzyżowanie, bez możliwości jego opuszczenia jest Szkotnik x Szujskiego ;)
Hehehe, jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności mam coś z dzisiaj w tym temacie. :)

A piosenka: Chris Cornell - "Mission 2000" z soundtracka do MI:2.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Dobra, młody jestem... o co halo? Że gość z bocznej wyjechał i mógł dostać w bok? Bo winy RDE ja tutaj nie widzę...

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Hehehe... Młody jesteś. :) Chodzi o gości na Mościckiego, którzy bez obciachu ładują się na skrzyżowanie pomimo, że już dawno minęła ich pora. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Czyli dobrze myślałem. Eeee, gorsze akcje codziennie widzę ; )


Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Pozdrawiam pana kierowcę w tirze na francuskich numerach, który usilnie próbował się zmieścić pod wiaduktem na Tuchowskiej ;) Jak mu się nie udało to próbował wycofać i UWAGA!!!! Tutaj pozdrawiam wszystkich idiotów matołów patafianów, dla których ich jazda jest najważniejsza i zamiast poczekać tą chwilę aż on sobie wycofa to pchali się za niego żeby skręcić w lewo w Tuchowskiej w Zamkową.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Pan kierowca mial rejestracje BG i kolory flagi raczej bulgarskie niz francuskie ;)
A ze tam pojechal - coz, dżi-pi-esy czasem prowadza w rozne dziwne miejsca.
Tobie nigdy sie za granica zgubic nie zdarzylo? ;)
Bylismy tam - sadzac z Twojego opisu - w identycznym momencie, i co do patafianow masz absolutna racje - ja narazalam sie na pukanie w czolko przez wspomnianych osobnikow, bo wlasnie sie zatrzymalam (na Tuchowskiej) pozwalajac gosciowi spokojnie sobie poradzic.
Az dziw, ze nie trabili; ale w czolko puknac sie nie omieszkali :P :P :P


Bastekxyz
Archont
Posty: 943
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Pozdrawiam mix dałna z burakiem oraz wariatem prowadzącego autobus miejski [numeru nie pamiętam], który nieomal przejechał kobiecinę przechodzącą przez Starodąbrowska na przejściu dla pieszych. Pani musiała uciekać przed autobusem, który niby chciał, ale nie mógł się zatrzymać bo wolał się wryć na chama przed panią, która była już w połowie przejścia.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

sainte_nitouche pisze:Pan kierowca mial rejestracje BG i kolory flagi raczej bulgarskie niz francuskie ;)
Jak z nim rozmawiałem to akcent taki francuski poniekąd :P Ale fakt :) Może to był Bułgar ;) W sumie z koloru skóry i wyglądu to bardziej Bułgar niż Francuz ;)
A ze tam pojechal - coz, dżi-pi-esy czasem prowadza w rozne dziwne miejsca.
Tobie nigdy sie za granica zgubic nie zdarzylo? ;)
Ale ja nie pozdrawiałem go z obelgą :) Pozdrawiałem go jako biednego, któremu zdarzyło się tak jak się zdarzyło :)
Bylismy tam - sadzac z Twojego opisu - w identycznym momencie, i co do patafianow masz absolutna racje - ja narazalam sie na pukanie w czolko przez wspomnianych osobnikow, bo wlasnie sie zatrzymalam (na Tuchowskiej) pozwalajac gosciowi spokojnie sobie poradzic.
Az dziw, ze nie trabili; ale w czolko puknac sie nie omieszkali :P :P :P
Ja stałem dłuższą chwilkę, ale wymiękłem i pojechałem dalej bo nikt z za nim nie chciał cofnąć. Pojechałem i powiedziałem dwóm pierwszym samochodom żeby cofnęli aby mógł wyjechać w spokoju.
Jednak to nic nie poskutkowało :-/ Tylko mieli jeszcze do mnie pretensje, że co ja sobie myśle, że ich pouczam.


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

To ja pozdrowię kierowcę TIRa, który będąc wyprzedzanym lewym pasem na drodze do Wojnicza nagle wpadł na pomysł, że też sobie będzie wyprzedzać (przy zakazie wyprzedzania ciężarowymi oczywiście), a że lusterka to tylko zbędna dekoracja to mało nie zostałem zgnieciony... w sumie to nie wiem jak on mógł mnie nie widzieć o.O

ODPOWIEDZ