Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

radar na słonecznej będzie 2 tygodnie aktywny

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

widać już na Słonecznej, kto czyta forum ;)
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6889
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

maup, dlaczego? Przecież w dzień z daleka widać który fotoradar jest czynny a który nie. Tylko trzeba wiedzieć na co patrzeć.

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Milordzie, on jest częściowo przesłonięty jednak drzewkiem i powiem szczerze, że dzisiaj specjalnie zwolniłem, żeby mu zajrzeć w oczko (faktem jest, że on na mnie też popatrzył i miał czym ;) ).
A na poważnie, akurat tkwiłem tam chwilę i zaobserwowałem większy odsetek samochodów reagujących na niebezpieczną okolicę, niż to zazwyczaj bywa ;)
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Gratulacje dla pani idiotki w jakimś terenowym samochodzie (w dodatku KDA), która wczoraj około 18:30 jadąc Chopina pojechała pod prąd Nowym Światem. Dodać też muszę, że na skrzyżowaniu mijała się z rowerzystą, który mówi jej że tutaj jest zakaz. Ona na to: "zakaz został anulowany". Może ja się nie znam ale przekreślenie tego typu to nie anulowanie zakazu skrętu ;P



Obrazek

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Się babie pozajączkowało. Na tym skrzyżowaniu został zniesiony zakaz jazdy Batorego do góry w kierunku placu Sobieskiego, przed remontem Krakowskiej tam była ulica jednokierunkowa w dół.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 755
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Jej się pomieszało z przekreslonym nakazem skrętu w prawo na skrzyżowaniu Chopina - Nowy Świat. Co tam prawo, lewo - toż to samo ;)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11084
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Nie wiem co sie z tymi ludźmi robi, albo ja takich przyciągam :) ale dziś miałem dwie akcje na "czołówkę":

1. jakiś palant zakręcił z al. MBF na ul. ks. Marszałka - oczywiście zasuwał pod prąd. mapka: http://maps.google.pl/?ll=50.020204,20. ... 18&vpsrc=6
2. zakręciłem ze Starodabrowskiej (od mostu) w stronę Kołłątaja. I co widzę? Jakiś dziadek ostro jedzie pod prąd właśnie ul. Kołłątaja w kierunku skrzyżowania. I jeszcze zdziwiony, że mu migam i trabię. Rejestracja jakaś całkiem obca - muszę jutro zobaczyć na znaki na wysokości Siennej, bo może są takie, że go zmyliły. mapka: http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,20 ... eb1ad657db

Ogólnie Anglia nam się powoli robi ;)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Goscinny pisze:2. zakręciłem ze Starodabrowskiej (od mostu) w stronę Kołłątaja. I co widzę? Jakiś dziadek ostro jedzie pod prąd właśnie ul. Kołłątaja w kierunku skrzyżowania. I jeszcze zdziwiony, że mu migam i trabię. Rejestracja jakaś całkiem obca - muszę jutro zobaczyć na znaki na wysokości Siennej, bo może są takie, że go zmyliły. mapka: http://mapa.targeo.pl/Map...37fc8eb1ad657db
Skręciłeś z mostu w prawo czy w lewo ? :> Bo nie czaję za bardzo. Ale jak mówisz, że na wysokości Siennej to musiałeś skręcić w lewo, ale tam jest dwukierunkowa :P To skąd on się wziął na lewym pasie :P

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11084
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Cubaza pisze:To skąd on się wziął na lewym pasie
Z prawego :) Tak sobie po prostu zjechał na lewy i jechał bezstrosko dalej.

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

O godzinie 16:30 starsza Pani potknęła się na chodniku wzdłuż ul. Krakowskiej tuż pod wiaduktem kolejowym i złamała/zwichnęła nogę. Karetka przyjechała i ją zabrała.


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A zderzak? Tu o w(y)padkach drogowych mowa... nie o tym kto się w którego palca skaleczył ; )

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

1) Dzisiaj około godziny 15 na ulicy czerwonej miała miejsce niecodzienna sytuacja. Widziałem rozwalone na drodze drewniane belki i długą plamę oleju. Z boku stała ciężarówka do przewozu drewna .Straż i policja na miejscu, korek niebotyczny. W ciągu chyba 5 minut na przystanek na Krakowskiej przyjechały trzy dziewiątki.

2) Dzisiaj około godziny 8 przy skrzyżowaniu Szujskiego-Pułaskiego straż gasiła płonący samochód.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Koło 19-20 konkretny dzwon był w Lisiej Górze na drodze na Łukową. Chyba czołówka dosyć mocna. Droga zablokowana i kilka jednostek straży, kilka karetek...


ZaMłody
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 17-09-2011, 20:25
Lokalizacja: Centrum

Post autor: ZaMłody »

Dzisiaj koło 2 na Uicy Szkotnik x Mościckiego Opel Astra (Cabrio) Stracił przednie lewe koło i panowie łyse karki nie mogli sobie poradzić dlatego opel stał sobie bez lewarka i koła ..

ODPOWIEDZ