Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Dzisiaj rano ciężarówka przed wiaduktem na Krakowskiej chciała szybko wskoczyć na prawy pas na zwężeniu. Szkoda tylko, że kierowca tak szybko nie popatrzył w lusterko. Efektem czego była interwencja karetki i korek sięgający za galerię.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

Szkoda, że na drogach jest takie chamstwo i stojąc na krakowskiej przed wiaduktem, w okolicy kochanowskiego mozna sobie stac i stac zanim jakiś burak łaskawie puści, lub zmienia sie swiatła na krakowskiej. Szkoda, że są takie sieroty na drogach które zastawiają skrzyżowania, jak np Szujskiego/Powstańców W-wy i nie wie, że komuś blokuje wyjazd w zupełnie innym kierunku, o bezmózgim parkowaniu nie wspomnę, Zastanawiam sie codziennie co ci ludzie mają w głowach, o czym mysla siedzac za kierownicą, czy w ogole myslą i tak na prawde skąd maja prawa jazdy, może jeszcze są z czasów gdzie na giełdzie w pod Warszawskim Słomczynie można bylo je nabyc ?

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Rodowity, tacy świetni kierowcy są wszędzie a i nawet lepsi. Można książkę napisać.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

podałem tylko delikatne Tarnowskie przypadki, nie miałem na myśli dróg krajowych, czy większych miast gdzie np. nie warto na żółtym hamować, stawać ;)

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Nareszcie znalazłem chwilkę żeby wrzucić ten filmik do sieci. Gdyby jakość była lepsza i numery tej skody byłby czytelne filmik trafiłby także na policję.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Oj, chyba nie ma cywilnej kamerki, która byłaby w stanie w takich okolicznościach "zapamiętać" numer rejestracyjny.

PS Ktoś chciałby usprawiedliwić zachowanie tego kierowcy? Śmiało!

PPS Ja bym na Twoim miejscu Biger zrezygnował ze skręcania i pojechał dalej żeby nakręcić numer rej. pacjenta. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Na Brzozówce kolizja 3 samochodów. Jeden pas zablokowany:

http://www.youtube.com/watch?v=OA-RCtRMNZ8

Oglądać od 1:40.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

A dzisiaj przed godz. 7 kierowca Toyoty (chyba) Avensis bardzo się spieszył. Niestety nie zdążył już na zielone światło przy lewoskręcie z ul. Czerwonej, bo był 3 więc wskoczył na prawy pas, wyprzedził autobus, osobówki i z tegoż pasa na baaardzo późnym czerwonym skręcił sobie w lewo na Krakowską. Pewnie do pracy się spieszył.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

http://www.youtube.com/watch?v=bvLaTupw-hk

Kampania Społeczna zwracająca uwagę na zachowanie bezpieczeństwa na drodze. Ministerstwo Transportu Nowej Zelandii.

Od wczoraj video zaczęło latać bardziej po sieci. Zapraszam


piotreg
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 05-01-2014, 18:39
Lokalizacja: PL

Post autor: piotreg »

Jakbyście udali się w rejon Myślenic to tam uważajcie na srebrną Insignię, nr rej. KWI 01TX.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Jak byłem mały straszyli czarną Wołgą, teraz straszą srebrną Insignią.
Jak żyć...., jak żyć :->
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 260
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

plaga jakowaś chyba - dzisiaj ciemnym porankiem (około 6.40 było) dojeżdżam sobie ulicą Zygmusia Krasińskiego do skrzyżowania z Mościckiego - widzę, że piesza wkracza już na przejście więc się grzecznie zatrzymałem (żeby nie było wątpliwości - żadne tam gwałtowne hamowanie, światła stop sprawne, itepe itede), kobita już prawie w połowie przejścia jest a tutaj ..... SRUUUUUU ... czerwony wyczynowy bolid typu Matiz przemknął obok mnie pasem do skrętu w lewo i oczywiście śmignął dalej prosto w stronę Krakowskiej - prędkość z jaką przemknął obok mnie wskazywałaby, że absolutnie nie miał zamiaru zatrzymywać się za moim stojącym, świecącym "stopami" i mrygającym kierunkowskazem kombiwozem... litery na tablicy Matiza litościwie pominę, cyferek nie zdążyłem przeczytać nawet ....
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."


piotreg
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 05-01-2014, 18:39
Lokalizacja: PL

Post autor: piotreg »

suraiw pisze:Jak byłem mały straszyli czarną Wołgą, teraz straszą srebrną Insignią.
Jak żyć...., jak żyć :->
Od biedy tą tarnowską można podciągnąć pod czarną Wołgę, bo jest brązowa... podobno, bo mnie nie było dane jej zobaczyć.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

oglądam sobie teraz drogówkę na tv4 i mamy taka sytuację, pora zimowa, bloto, snieg na drodze, jakies miasto, gość przejeżdża na czerwonym, pech chcial ze policja za nim jechała, włączyli koguty, tylko że kobita weszła przed policja na przejscie i na nim juz byla... policja wymienela pieszą i pojechala dalej ( gosc od czerwonego zaraz zatrzymal się ) czy to ominięcie pieszej na pasach mimo właczonych sygnalów swietlnych i dzwiekowych jest dopuszczalne ?


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

Chyba nie myślisz, że mieliby się zatrzymać i przepuścić pieszego, bo ja sobie nie wyobrażam żeby np taka Erka czy Straż miałyby się zatrzymywać jadąc na sygnale :)

ODPOWIEDZ