Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Serdecznie pozdrawiam mistrzynię pokonywania rond KT 88356.Uważajcie na nią Seicento dwukolorowe.Dobrze że mam jaki taki refleks i prawie każdego dojeżdżającego do ronda kto trzyma się kierownicy jak tonący brzytwy traktuję jako potencjalny taran.Może jeszcze kiedyś się spotkamy;wydłubię oczy rybie i dam.Na pewno się przydadzą.


Zygmunt
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 06-07-2013, 11:13

Post autor: Zygmunt »

W poniedziałek rano miała miejsce stłuczka na skrzyżowaniu Czerwonej i Czerwonych Klonów a jeszcze dzisiaj pełno było tłuczonego szkła itp. w tym miejscu...


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Uważajcie na nią Seicento dwukolorowe
Chyba to moja znajoma :D Muszę sprawdzić jej numery rejestracyjne :P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Dzisiaj w Brzozówce było pukanko: http://tarnowianin.com/7127_wypadek_w_b ... ranne.html
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Czy mi się wydaję czy te samochody zderzyły się z dostawczakiem, który od rana blokował ulicę ?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Hmm... Żona mówiła rano o jakimś TIRze blokującym okolice Akacjowej. Poza tym gdy Policja zrobiła swoje pozwoliła kierowcy ciężarówki odjechać co ten niezwłocznie uczynił, więc wydaje mi się, że to chyba nie ten.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

Kolizja/wypadek (jeszcze nie wiem bo niby jest pogotowie na miejscu ale uszkodzenia pojazdów nie wskazują aby ktoś miał tu być ranny) na skrzyżowaniu Lwowska i Starodabrowska. Wygląda na najechanie ale nie byle jakie. W zdarzeniu uczestniczy 4 albo 5 pojazdów. Tego też nie wiem na 100% bo relacja jest z przed kilku minut, właśnie przejeżdżałem obok.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Na skrzyżowaniu Spokojna/Nowodąbrowska jakaś stłuczka około 15 była. Forda pakowali na lawetę, przód lekko skasowany.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Na starodąbrowskiej koło 11.00 koleś seicento ściął słupa na chodniku. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że słup był ścięty po prawej stronie starodąbrowskiej w kierunku rond tymczasowego i leżał położony w kierunku lwowskiej a auto stało po drugiej stronie złamanego słupa w kierunku ronda tymczasowego. Uderzył centralnie przodem.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

ozi26 pisze:Na starodąbrowskiej koło 11.00 koleś seicento ściął słupa na chodniku
Na rogu Krakowskiej i Gliniańskiej dziś po godz. 15 toyota corolla też ścięła słupa.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

mistrz kierownicy Nissan Navara KT... czarny nie potrzebuje kierunkowskazów i nie ustępuje pierwszeństwa bo ma fajniejszy wóz - wczoraj mnie zepchnął z pasa jadąc w górę obok Gemini...i chyba nawet tego nie zauważył, w ogóle wczoraj wieczorem to jakieś mocne akcje - wyżej pas zmieniała Pani w jakiejś firmówce - z komórką w zębach, pewno drugą rękę miała zajęta laptopem - przeleciała przede mną - 2 pasy w 1 sekundę - dobrze że jakoś zareagowałem, a ona sobie spokojnie pojechała w dół (paradoksalnie) ulicą spokojną...
...


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Wie ktoś co wydarzyło się dzisiaj około 15:30 - 16:00 na podwyższonym przejściu dla pieszych na ul. Sitki? Dwa duże wozy strażackie, dwa radiowozy policyjne i pogotowie ratunkowe niestety wskazują na poważny wypadek.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Orientuje się ktoś, dlaczego jest korek na autostradzie za Szarowem? (kierunek Krk ->Trn)?


belfegor
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 28-09-2013, 19:04

Post autor: belfegor »

Remont nawierzchni i zwężenie do jednego pasa. Tak było wczoraj.


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

gosis pisze:Orientuje się ktoś, dlaczego jest korek na autostradzie za Szarowem? (kierunek Krk ->Trn)?
Kolizja 5 samochodów przy zjeździe na Bochnie.

ODPOWIEDZ