Wyniki wyborów - Radni

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

"Jedenastu urzędników, wraz z sekretarz miasta, pobierało dodatkowe wynagrodzenia od października do grudnia włącznie. W sumie wzbogacili się o ponad trzy tysiące złotych, natomiast Aleksandra Mizera dostała sześć tysięcy."

moim zdaniem:

10x3 tyś + 6 tyś = 36 tyś

źle liczę?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Dominik_PCH pisze: ponad trzy tysiące złotych

4 tys to ponad 3 tys :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dominik_PCH pisze:"

moim zdaniem:

10x3 tyś + 6 tyś = 36 tyś

źle liczę?
Sekretarz Miasta wyjasniala ponadto, ze............. Radni poznali koszty dodatkow specjalnych dla pracownikow urzedu, wyplaconych w zwiazku z dodatkowymi obowiazkami przy organizacji wyborow. Koszt pracy 100 osob w okresie trzech miesiecy wyniosł około 100 tys. zl.

Z tego wniosek, ze zle liczysz. ;)


_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


green123
Archont
Posty: 911
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Post autor: green123 »

Ciekawy komentarz przeczytałem na stronie radia kraków: http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/tarnowscy-radni-moga-jednak-zachowac-mandaty/
momencik, momencik Czwartek, 22 Stycznia 2015, 16:29
Dziś pojawiła się ciekawa informacja, że Janusz Korwin - Mikke zakłada w na początku lutego NOWĄ partię o nazwie KORWIN. Dla Tarnowa to może mieć zasadnicze znaczenie, bo w wyborach do Rady Miejskiej zarejestrowana w październiku 2014 roku została lista "Kongresu Nowej Prawicy - Janusza Korwin Mikke" (lista nr 6 z której startował m.in. Marek Ciesielczyk), a jeśli w trybie art.101 par.1 kodeksu wyborczego ten komitet ulegnie rozwiązaniu, to na podstawie art.436 par.6 cała lista nr 6 (z Markiem Ciesielczykiem włącznie) zostanie unieważniona. Wtedy paradoks sytuacji byłby taki, że osoba która doprowadziła do unieważnienia wyborów w okręgu nr 3 nie mogłaby w nich wziąć udziału z przyczyn leżących po stronie komitetu wyborczego.


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Czym wiecej wyjasniej, tym wiecej niewiadomych.
Otóż lider listy "Tarnowian" okręgu nr 3, zgłosił podczas aktu głosowania do obwodowej komisji wyborczej fakt możliwej nieprawidłowości co do kształtu listy kandydatów.
A skutek:
Dlatego wnosze, o sprawdzenie czy nastapilo POPELNIENIE PRZESTEPSTWA "Zatajenia nieprawidlowosci wyborczych przez "Tarnowian"
_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

green123 pisze:Ciekawy komentarz przeczytałem na stronie radia kraków: http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/tarnowscy-radni-moga-jednak-zachowac-mandaty/
momencik, momencik Czwartek, 22 Stycznia 2015, 16:29
Dziś pojawiła się ciekawa informacja, że Janusz Korwin - Mikke zakłada w na początku lutego NOWĄ partię o nazwie KORWIN. Dla Tarnowa to może mieć zasadnicze znaczenie, bo w wyborach do Rady Miejskiej zarejestrowana w październiku 2014 roku została lista "Kongresu Nowej Prawicy - Janusza Korwin Mikke" (lista nr 6 z której startował m.in. Marek Ciesielczyk), a jeśli w trybie art.101 par.1 kodeksu wyborczego ten komitet ulegnie rozwiązaniu, to na podstawie art.436 par.6 cała lista nr 6 (z Markiem Ciesielczykiem włącznie) zostanie unieważniona. Wtedy paradoks sytuacji byłby taki, że osoba która doprowadziła do unieważnienia wyborów w okręgu nr 3 nie mogłaby w nich wziąć udziału z przyczyn leżących po stronie komitetu wyborczego.
Człowiek, który doprowadził do tego, że sa powtórzone wybory jest typowym destruktorem. Jemu nie chodzi o to, że coś zbuduje tylko o to, że zburzy. Zburzył i już jest zadowolony.
Przeciez i tak nie liczył na miejsce, bo musiałby zdobyć ileś tysięcy głosów co jest NIEMOŻLIWE w tym układzie preferencji wyborczych.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Przesadzasz teraz. Nie byłoby sprawy gdyby urząd wywiązał się ze swoich obowiązków. To nie jest wina pana Ciesielczyka, że w urzędzie pracuje cześć ludzi kompetentnych inaczej.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

No i jeszcze widzimy jak "Tarnowianie" traktują swoich(!) kandydatów do RM.


Światło
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 25-11-2013, 19:03

Post autor: Światło »

Przeciez i tak nie liczył na miejsce, bo musiałby zdobyć ileś tysięcy głosów co jest NIEMOŻLIWE w tym układzie preferencji wyborczych.
Niekoniecznie.
Wszak wiadomo, że Ciesielczykowi zabrakło chyba czterech głosów by został radnym więc skoro zdobył 287 głosów to aby został radnym lista Kongresu Nowej Prawicy musi zdobyć przynajmniej (nie chce mi się dokładnie liczyć) 900 głosów z czego Ciesielczyk najwięcej z całej listy.
Mogę się oczywiście mylić jeśli ktoś jest w stanie mnie poprawić bardzo prosze bo jesli moja teza okaze się prawdziwa to ludzie mogą się zmobilizować bo widzą że Ciesielczyk coś chce a nie tylko brać dietę.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Dominik_PCH pisze:Przesadzasz teraz. Nie byłoby sprawy gdyby urząd wywiązał się ze swoich obowiązków. To nie jest wina pana Ciesielczyka, że w urzędzie pwracuje cześć ludzi kompetentnych inaczej.
Ja sie odniosłem co do jego charakteru, a nie do słuszności czy tez kwestii odpowiedzialności za wadliwe karty wyborcze.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Nie wiem nie znam pana Ciesielczyka. Dalej uważam, że przesadzasz pisząc zburzył i już jest zadowolony. Nie on zburzył, to przecież sąd wydał wyrok. Kompetentni inaczej się podłożyli. Nazwałbym jego działanie kontrolowaniem pracy urzędników. O wyższym dobru pisze pan Ścigała, za którego kadencji miasto upadło.
Pan Ciesielczyk ma swoje medium i robi to czym media powinny się zajmować - kontroluje władze. W jaki sposób to robi to osobny temat.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Dominik_PCH pisze:Nie wiem nie znam pana Ciesielczyka. Dalej uważam, że przesadzasz pisząc zburzył i już jest zadowolony. Nie on zburzył, to przecież sąd wydał wyrok. Kompetentni inaczej się podłożyli. Nazwałbym jego działanie kontrolowaniem pracy urzędników. O wyższym dobru pisze pan Ścigała, za którego kadencji miasto upadło.
Pan Ciesielczyk ma swoje medium i robi to czym media powinny się zajmować - kontroluje władze. W jaki sposób to robi to osobny temat.
Nie wiem ile masz lat, ale zakładam, że działalnośćc PANA CIESIELCZYKA ogranicza sie do ostatniego roku. Otóż jest to typ aspołeczny i miał już okazję być radnym i zgadnij dlaczego już nigdy nikt go nie wybrał.... :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

ok ok, nie wiem jak tam matematyka wyborcza, ale ten aspołeczny typ chyba ma szansę zostać radnym Tarnowa. Zgadnij dlaczego?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Dominik_PCH pisze:ok ok, nie wiem jak tam matematyka wyborcza, ale ten aspołeczny typ chyba ma szansę zostać radnym Tarnowa. Zgadnij dlaczego?
Nie ma.Chyba , że mówimy o teorii. Na powtórkę pójdzie mniej ludzi i przede wszytskim mniej młodych, kórzy to z niewiedzy popierają mości Ciesielczyka. Zresztą póki co to nie wiadomo czy on wystartuje w ogóle....Bo KNP pozbył sie Korwina, a Korwin nie może założyc nowej partii.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Wiem wiem, życzliwi ludzie w republikanach. A co do p. Ciesielczyka, za ok 2 miesiące, wymienimy zdania podsumowujące :). Pzdr

ODPOWIEDZ