Wyniki wyborów - Kierownik Miasta.

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

MST wónraT pisze:Tekst przeprosin

„Jarosław Kaczyński przeprasza Romana Ciepielę
Przepraszam kandydata na Prezydenta Tarnowa Pana Romana Ciepielę za to, że 22 listopada 2014 roku w trakcie kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa rozpowszechniałem nieprawdziwą informację na jego temat. Wspierając kampanię kandydata PiS poinformowałem o rzekomym nadzorze prowadzonym przez Romana Ciepielę jako wicemarszałka województwa nad inwestycją realizowaną w Tarnowie przez Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigałę, z którą związane jest postępowanie karne. Faktycznie Pan Roman Ciepiela nigdy nie nadzorował tych inwestycji.
Jarosław Kaczyński, prezes PiS”
http://www.tarnow.net.pl/index.php?poka ... c&id=16179

To przeprasza, czy nie przeprasza :?: :?: :?: :-|

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

robas pisze:
MST wónraT pisze:Tekst przeprosin

„Jarosław Kaczyński przeprasza Romana Ciepielę
Przepraszam kandydata na Prezydenta Tarnowa Pana Romana Ciepielę za to, że 22 listopada 2014 roku w trakcie kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa rozpowszechniałem nieprawdziwą informację na jego temat. Wspierając kampanię kandydata PiS poinformowałem o rzekomym nadzorze prowadzonym przez Romana Ciepielę jako wicemarszałka województwa nad inwestycją realizowaną w Tarnowie przez Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigałę, z którą związane jest postępowanie karne. Faktycznie Pan Roman Ciepiela nigdy nie nadzorował tych inwestycji.
Jarosław Kaczyński, prezes PiS”
http://www.tarnow.net.pl/index.php?poka ... c&id=16179

To przeprasza, czy nie przeprasza :?: :?: :?: :-|
Taki tekst przeprosin zaproponowął Ciepiela. I teraz Kaczyński go podpisze lub nie. Jak nie to będzie proces z JK.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

robas pisze: To przeprasza, czy nie przeprasza :?: :?: :?: :-|
Czytać, jeszcze raz czytać.

"Z uwagi na kalendarz wyborczy oczekuję na odpowiedź w tej sprawie najpóźniej w środę, 26 listopada do godziny 15.00. Mam nadzieję, że jako człowiek ceniący sobie honor skorzysta Pan z możliwości honorowego zachowania się i angażowanie sądu nie będzie już potrzebne. "



"prezes PiS Jarosław Kaczyński nie skorzystał w określonym czasie z możliwości przeproszenia Romana Ciepieli"



________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

.

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

MST wónraT pisze:
robas pisze: To przeprasza, czy nie przeprasza :?: :?: :?: :-|
Czytać, jeszcze raz czytać.

"Z uwagi na kalendarz wyborczy oczekuję na odpowiedź w tej sprawie najpóźniej w środę, 26 listopada do godziny 15.00. Mam nadzieję, że jako człowiek ceniący sobie honor skorzysta Pan z możliwości honorowego zachowania się i angażowanie sądu nie będzie już potrzebne. "



"prezes PiS Jarosław Kaczyński nie skorzystał w określonym czasie z możliwości przeproszenia Romana Ciepieli"



________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

.
Czytam, uważnie, czytam, dlatego nie rozumiałem tego tekstu przeprosin pod oświadczeniem Ciepieli. Powinni napisać, że to proponowany tekst.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Mr Greenback pisze:
defekator pisze: W pierwszej turze unieważniłem głos -
Nie zrozumiałeś instrukcji wyborczej? ;)
zawsze można zagłosować na spis treści :)


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Sąd Apelacyjny w Krakowie odrzucił zażalenie adwokatów europosła PiS Andrzeja Dudy na wyrok sądu I instancji. To oznacza, że Duda ma 48 godzin aby: przeprosić Romana Ciepielę w lokalnych mediach, zamieścić sprostowanie nieprawdziwych informacji w lokalnych mediach oraz wpłacić 5 tys. zł na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

"Jest niedopuszczalne, aby w sposób dowolny i nie mający oparcia w obowiązujących przepisach prawa, przypisywać osobom funkcje publiczne, w które nie są one wyposażone, nawet jeśli celem takiego działania jest wyłączenie agitacja wyborcza".


________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11691
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Teraz tylko czekać na insynuacje o tym, że sądy nie były niezależne i dopiero gdy PIS będzie rządził cała prawda o tym co nadzorował Ciepiela a czego nie nadzorował wyjdzie na jaw ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Cos czuje w kosciach ze Koprowski to wygra moze to i lepiej co poniektorzy wreszcie odpoczna od nieustannej lanserki.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Kulfon pisze:Cos czuje w kosciach ze Koprowski to wygra moze to i lepiej co poniektorzy wreszcie odpoczna od nieustannej lanserki.
Spokojnie. Ciepiela to machnie 55:45. Wiem, że to co robi Kaczor podburzyło sporo ludzi i idą w niedzielę na Ciepiele zagłosować.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Mr Greenback pisze:Ciepiela to machnie 55:45
70:30

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11691
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Mr Greenback pisze:
Kulfon pisze:Cos czuje w kosciach ze Koprowski to wygra moze to i lepiej co poniektorzy wreszcie odpoczna od nieustannej lanserki.
Spokojnie. Ciepiela to machnie 55:45. Wiem, że to co robi Kaczor podburzyło sporo ludzi i idą w niedzielę na Ciepiele zagłosować.
Też właśnie o tym pomyślałem. Kaczor jak zwykle bruździ, ale biedak nie rozumie, że jego działania docierają głównie do jego trwałego elektoratu - a tych wahających się mogą jedynie zrazić. No i potem będzie jeszcze większa awantura jak okaże się, że kandydaci PIS w drugiej turze uzyskali gorsze wyniki niż w pierwszej ;)

No i Ciepieli pomoże bardziej rozpoznawalne nazwisko.
Ja bym nawet obstawiał 60:40 dla Ciepieli - chociaż dużo zależy od frekwencji. Cholera znowu trzeba wybierać miedzy kandydatem kiepskim i bardzo kiepskim.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


kubaa007
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 16-02-2011, 14:05

Post autor: kubaa007 »

Ja bym nawet obstawiał 60:40 dla Ciepieli - chociaż dużo zależy od frekwencji. Cholera znowu trzeba wybierać miedzy kandydatem kiepskim i bardzo kiepskim.
No i to jest niestety przykre dla naszego miasta.

Po ostatnich latach rządów PO jestem totalnie przeciwko nim, ale kontrkandydat pana Ciepieli przyprawia mnie o mdłości. Dotarła dziś do mnie ulotka pana Koprowskiego "Czas na uczciwego prezydenta"- to przykre, że jedyne co można w niej wyczytać to ataki jak to źle było za rządów PO i puste słowa jak to dobrze będzie za naszych. Oglądałem też wszystkie jego wypowiedzi i z każdą kolejną wypada coraz gorzej. Właśnie widziałem debatę na TVP Kraków i jestem rozczarowany- żadnych pomysłów jak zmienić obecną sytuację, 0 wizji miasta . Nauczył się na pamięć kilku odpowiedzi i to by było wszystko.

Pan Ciepiela też mnie nie porwał, nie pasuje mi też jego ugrupowanie polityczne, działania z przeszłości, ale cóż... chyba wybiorę mniejsze zło. A jak się nie zmieni to pozostaje jedynie wyjechać.

Pozdrawiam


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Ruch antyciepielowy jest bardzo mocny. W I turze sporo osób poszło w ogóle głosować, żeby zagłosować przeciw Ciepieli.

Niestety wybór macie między dżumą a cholerą. Wygra Ciepiela - to ułoży się z sejmikiem, ale będzie miał obstrukcję w Radzie. Poza tym nie wierzę w realne możliwości działania Ciepieli, UM będzie taką samą mizerią jak za Słomki, mieszkaniec na następne 4 lata stanie się znowu zbędny. Zobaczycie, że się nie pomylę.

Koprowski no cóż - spuśćmy zasłonę milczenia.

Niestety - ja się obawiam, że frekwencja spadnie mocno - a wtedy wynik Ciepieli może być zagrożony. Jeśli frekwencja przekroczy 30% to Ciepiela wygra na 99,99%.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Obrazek

Rozpoczyna RDN.


________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

hurricane pisze:Koprowski no cóż - spuśćmy zasłonę milczenia.
I to jest problem. Chciałbym zagłosować przeciwko Ciepieli, ale PIS nie daje mi szans. Gdyby chociaż Kądzielawskiego wystawili. Przynajmniej jest jakiś. Koprowski niestety ma jedna wadę, którą w pełni wykorzystał w kampanii. Odzywa się.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ