Polecam Film

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

http://symetria.filmweb.pl/

Polecam i nie rozpisuje się bo naprawdę warto oglądnąć.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

oglądałam. dobrych kilka lat temu w kinie Millennium. rzeczywiście, bardzo dobry film.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

ło ho ho, za niedługo ktoś King Konga z 1969 poleci ; d


kintar
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 29-09-2009, 04:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kintar »

"To nie jest kraj dla starych ludzi" - to film o koleszce, który mieszka z żoną w jakiejś przyczepie w teksasie. Podczas jednej z wypraw na "polowanie" znajduje 3 samochody wypełnione koką, mase trupów i walizkę pełną setek, która bierze, i .... jednego ledwo żyjącego, który błaga o wode. A że gościówa wody nie miał wiec nic z tego. W nocy jednak męczył, go fakt pozostawienia faceta bez wody i napełniwszy karnister wraca w to miejsce ... co okazuje się największym błędem jaki popełnił w życiu.....
Film ciekawy, bo nie jest to typowa sensacja do "megaHITU na polsacie", a raczej pozycja dla wymagającego widza. Nie znajdziecie tam wartkiej akcji i bohaterskich wyczynów przepełnionych efektami jak w matrixie. Wydźwięk filmu raczej na różnorodność, bezwzględność i chciwość natury ludzkiej oraz skutki jakie za sobą niesie.
Mało dialogów, zero muzyki, total realizm, fantastyczny klimat. POLECAM!

Kolejnym fajnym jest "Adrenalina"
"Adrenalina" - Pewien koleszka (płatny zabójca pewnej grupy przestępczej, gra go ten ... no ... ten co główną role w transporterze) budzi się u siebie w domu zastając dziwną płytke przed otwarzaczem DVD. Na płytce jest film, który pokazuje jak jeden z jego, napewno nie kumpli :-P , wstrzykuje mu dziwną japońską substancje. Jednym słowem film z płytki mówi : "Właśnie Cię k***a zabilem!". Substancja jaka była w strzykawce to specyfik jakońskiego czy tam chińskiego geniuszu, blokujący gruczoły odpowiedzialne za wytwarzanie w organiźmie syrotoniny, czyli składniku adrenaliny, czego wynikiem jest ciągłe zmniejszanie się ilości uderzeń serca aż do całkowitego ich zaniku, i to w przeciągu parunastu minut. Jedynym sposobem na opóźnienie działania tego syfu jest nieustanne, bez nawet 20 min przerwy, utrzymywanie poziomu adrenaliny na jak najwyższym poziomie..... smiley Film krecony też nie typowo, z mnustwem fajnych motywów, humorystycznych wstawek i bajerów. Efekty pozostawiają dużo do życzenia ale to minus na który można przymknąć oko. Fajna muza w tle. POLECAM !!!!

KINTAR: weź proszę do ręki słownik ortograficzny, zeszyty z podstawówki i gimnazjum do języka polskiego, i przeedytuj swój post tak, żeby dało się go czytać bez bólu zębów!!!!!
to pisalem ja, ad2222, z admina łaski moderator
Ostatnio zmieniony 14-12-2009, 11:20 przez kintar, łącznie zmieniany 1 raz.
-------------------------------------------
Niezależna prasa - www.nowytygodnik.com
Tworzenie stron www - www.kintar.pl
Najobszerniejsza oferta w regionie - www.tp-praca.pl


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Orphan - film ponoć z gatunku horror ale to mocno przesadzone. Nie mniej film jest na prawdę dobry i można polecić. Opowiada o małżeństwie, które straciło dziecko (poronienie) i stratę chcę zapełnić poprzez adopcję. Jednak dziewczynka, którą adoptują okaże się niezbyt grzecznym dzieckiem...

Ink - rewelacyjny film, jednak z gatunku ciężkich i zmuszających do myślenia. Bardzo ciekawie zrobiony, cały czas trzyma w napięciu. Film zdecydowanie ma szanse stać się klasykiem kina, jednak zdecydowanie nie jest to film dla każdego. Aktorzy - rewelacja, montaż - rewelacja, muzyka - rozbraja. Nie będę pisał o czym jest - to trzeba zobaczyć.

Awatar użytkownika

Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

American Pie 7: Księga Miłości

Wrażenia pół na pół, na filmie owszem można się pośmiać a przynajmniej zapchać nim nudę natomiast sama fabuła jest już oklepana co gorsza oklepana przez starsze części american pie.


Proboszcz
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 07-09-2009, 15:39

Post autor: Proboszcz »

Dom Zły- psychodeliczny, zimny, zaskakujący- nie spodziewałem się, że taki dobry

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Serial Dexter - dzis był do zdarcia ostatni odcinek 4 sezonu - Ci co sledzą losy bohatera bedą mocno zaskoczeni. Ciekawe czy bedzie nastepny sezon... :-/


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

rzuf
Tylko nie pisz jak się skończył bo ja jeszcze 4 sezonu nie zacząłem oglądać.

AP7 zacząłem oglądać ale nie skończyłem. Powielanie tych samych żartów w nieskończoność nie jest śmieszne.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Oo, fajnie, że się kończy - trzeba będzie w całości go oglądnąć, jak zawsze ;) - Nie cierpię czekać na kolejny odcinek cały tydzień.

Oglądnąłem Adrenalinę - myślałem, że nic mnie nie zaskoczy (po względem 'odjechanej' fabuły), dopóki nie zacząłem oglądać części drugiej... ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Nic nie powiem... no moze tylko tyle ze 4 sezon jest ostry... a koncówka... hmm


pitos
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 31-10-2009, 23:01
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: pitos »

"Dom zły" jest naprawdę dobry. Byłem w niedziele w Millenium i rzeczywiście jest też zimny. W dodatku z tym zimnem w kinie Millenium wydaje się jakby uczestniczyło się w całej akcji. Polecam bo to jeden z lepszych filmów polskich ostatnich lat.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

No właśnie! Może Wy nie kumacie czaczy. Może w Millenium zrobili faktycznie XXI wiek i kino interaktywne. :D Gdy na ekranie jest zimno, to samo odczuwają widzowie. :)

PS Dobrze, że za czasów Titanica tego nie uruchomili. :mrgreen:
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

'Życie na podsłuchu' - właśnie oglądam.... i polecam...


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

To ja mam taki pomysł: imdb.com i tam top100 filmów - polecam...

ODPOWIEDZ