koncert scorpions w Tarnowie !!

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Zablokowany

Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

koncert scorpions w Tarnowie !!

Post autor: sylw3st3r »

jak podaję gazeta tarnowska i strona it.tarnow w Tarnowie w dniu 1 lipca ma być wielkie święto muzyczne !!

http://www.it.tarnow.pl/index.php/pol/A ... w-Tarnowie

http://www.gazetakrakowska.pl/kultura/3 ... ,id,t.html

:), ciekawe tylko jakie będą ceny biletów :D

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


mmp
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 11-01-2010, 17:49

Post autor: mmp »

1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie wystąpi legenda rock’n’rolla – zespół Scorpions!
Spółka Multimedia Polska oraz telewizja aMazing przygotowały z tej okazji konkurs, w którym można wygrać bilety na koncert.

Widzowie programu lokalnego na kanale aMazing mają wyjątkową okazję wygrać bilety na koncert zespołu Scorpions. Wystarczy w dniach 27-30 czerwca oglądać program lokalny na aMazing i odpowiedzieć na proste pytanie, które pojawi się na antenie. Codziennie, przez cztery dni, będzie można zdobyć wejściówki na Stadion Miejski i zobaczyć na własne oczy legendę rocka.

Program lokalny z Tarnowa i okolic można oglądać na aMazing codziennie od 17:15 do 17:35. Powtórki można oglądać o 20:15 o 22:15 oraz 9:15 następnego dnia. Kanał aMazing można oglądać w sieci Multimedia Polska. Dostępny jest dla abonentów telewizji cyfrowej oraz analogowej.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Z godnie z organizacją ruchu - pół Mościc będzie zamknięte :) Aż się przejdę zobaczyć jak cały tranzyt leci dziurawą Chemiczną oraz korki aż pod Krakowską :) PS/ Współczucie dla mieszkańców


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Nie ma ktoś do sprzedania biletu w sektorze C?
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6872
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Parkingi na Chyszowie (nowa kapcia) i KAPRO, o tych 2 wiem.
Transport stamtad komunikacja miejska

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

LordRuthwen pisze:Parkingi na Chyszowie (nowa kapcia) i KAPRO, o tych 2 wiem.
Transport stamtad komunikacja miejska
dodatkowy parking na starej Kapłonówce, i dalej chyba zerówką pojedzie

Awatar użytkownika

kwaciu
Prytan
Posty: 145
Rejestracja: 14-03-2011, 14:28
Lokalizacja: exMrówkowiec

Post autor: kwaciu »

Sprzedam dwa bilety na sektor B, miejsca numerowane - cena do uzgodnienia, okazja.

Ogłoszenie grzecznościowe. Jedyny kontakt na numer 728 764 364

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6872
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Takie strzępy informacji do mnie dotarły:
Zakaz wnoszenia napojów w szklanych butelkach - tylko plastik i to fabrycznie zamknięty, jak ktoś otworzy przed wejściem ma pecha.
Zakaz wnoszenia aparatów posiadających body i obiektyw, innymi słowy - jak ktoś chce mieć aparat to tylko kompakt i nic więcej.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

LordRuthwen pisze:Takie strzępy informacji do mnie dotarły:
Zakaz wnoszenia napojów w szklanych butelkach - tylko plastik i to fabrycznie zamknięty, jak ktoś otworzy przed wejściem ma pecha.
Zakaz wnoszenia aparatów posiadających body i obiektyw, innymi słowy - jak ktoś chce mieć aparat to tylko kompakt i nic więcej.
I to jest dowód na to, że inne tematy o tym wydarzeniu powinny być zamknięte ;) Już pojawiło się takie info co można a co nie można :P Tyle, że w innym temacie ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6872
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Być może, ten temat nazywa się "koncert scorpions w tarnowie" a nie inne więc tu to umieszczam, a wszystkiego nie czytam, ba, lista ignorowanych tematów u mnie jest przydługawa :)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

LordRuthwen pisze:Takie strzępy informacji do mnie dotarły:
Zakaz wnoszenia napojów w szklanych butelkach - tylko plastik i to fabrycznie zamknięty, jak ktoś otworzy przed wejściem ma pecha.
Zakaz wnoszenia aparatów posiadających body i obiektyw, innymi słowy - jak ktoś chce mieć aparat to tylko kompakt i nic więcej.
Lord, to standardowe przepisy dotyczące tego rodzaju imprez. Odpowiednie przepisy są drukowane na biletach.

Co do aparatu - do niedawna nie można było w ogóle wnosić tego rodzaju sprzętu. Od czasu, gdy każdy telefon ma funkcję fotografowania a nawet filmowania, wymyślono ograniczenie dotyczące obiektywów i rozdzielczości, co miało wyeliminować możliwość wnoszenia sprzętu z wyższej półki. Ten drugi przepis dzisiaj też już praktycznie jest martwy.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Żeby nie było niedomówień - ja nie mam nic przeciwko temu koncertowi, a wręcz się cieszę, że miasto zostanie rozpropagowane, ale nie można robić tego kosztem innych, np. sportowców. Tak jak mówiłem, murawa i tor już są do chrzanu, a aż boję się myśleć co będzie dalej... :)


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

TomekMKM pisze:Żeby nie było niedomówień - ja nie mam nic przeciwko temu koncertowi, a wręcz się cieszę, że miasto zostanie rozpropagowane, ale nie można robić tego kosztem innych, np. sportowców. Tak jak mówiłem, murawa i tor już są do chrzanu, a aż boję się myśleć co będzie dalej... :)
Dokładnie o tym pisałem. Moim zdaniem można było zorganizowac ten koncert w innym miejscu. Lądowisko na Marcince byłoby idealne. Dostawić tylko składaną trybunę (coś na na Niecieczy) na jakieś 4 tysiące ludzi i po problemie (choć pewnie ksozty organizacji byłyby wtedy wwiększe). Oczywiście koncert jest potrzebny i fajna sprawa, ale nie kosztem innych.


Croolick
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 14-03-2011, 17:28

Post autor: Croolick »

a może dochód z koncertu zostanie przeznaczony na remont całego stadionu? :P :lol:

Zablokowany