Tarnów na pożegnalnej trasie Scorpionsów

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Autor tematu
MaRiO
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 29-08-2010, 09:24
Lokalizacja: Tarnów

Tarnów na pożegnalnej trasie Scorpionsów

Post autor: MaRiO »

Co tutaj dużo pisać, mam nadzieje że będzie mi dane być na tym koncercie.

Całość przeczytacie pod linkiem

Czytaj
Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradze


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

:shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:

Prima aprilis jest chyba za miesiąc :>


Byłem na Scorpionsach bodajże w 2000 roku w Krakowie przy okazji Inwazji Mocy. Wtedy dali czadu. Na pewno się wybiorę.

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Jeśli bilety będą w takiej samej cenie jak na poprzedniej trasie dziadków (najtańsze 270, najdroższe około 500 z tego co pamiętam) to żaden splendor dla miasta, ot zwyczajny koncert na trasie.
Natomiast, jeśli bilety będą za jakiś bezcen typu 50 zł, sam kupię tyle na ile będzie mnie stać w danej chwili, celem odsprzedaży z zyskiem :P


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

Rewelacja!
Wreszcie to do nas przyjadą, a nie my w świat!

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Dobra, panie i panowie. Ludzie z branży potwierdzają to to, plotki pojawiają się w coraz bardziej wiarygodnych miejscach, wygląda na to, że pierwszego lipca w końcu zagra u nas coś innego niż Totentanz czy alternatywna mocarnie Coma!


Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

ale garbusy muszą być :( Co to za impreza bez Totentanz. Jak już ich nie ma to niech garbusy będą przynajmniej.

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Nie zrozumiałeś!
W obecność Tarnowskiego zespołu rockowego na T. nie wątpię ani przez chwilę, natomiast w końcu będzie jakiś "klasę" lepszy headliner koncertu ;)



Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Czy w związku z tym koncertem władze miasta przewidziały jakieś zabezpieczenie murawy na stadionie ?? Przeciez po takim koncercie nie będzie się ona nadawać do dalszego użytku !!!

Już teraz ta murawa jest w tragicznym stanie, a po takim koncercie, to już nawet nie chcę myśleć... :roll:


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

powinni zagrac za free jak In-Grid pod Carrefour ;-)

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 639
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

To InGrid była u nas?? :shock:


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Tak.Niektórzy nawet ładnie z nią na scenie tańczyli. :mrgreen:

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Deto pisze:Czy w związku z tym koncertem władze miasta przewidziały jakieś zabezpieczenie murawy na stadionie ?? Przeciez po takim koncercie nie będzie się ona nadawać do dalszego użytku !!!

Już teraz ta murawa jest w tragicznym stanie, a po takim koncercie, to już nawet nie chcę myśleć... :roll:
Nie wpuszczajmy na nasz stadion legendy muzyki światowej, bo którośtamligowej drużynie będzie się gorzej grało na boisku...

Ech...
29500ml B Rh+... A Ty?


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

angelo pisze:
Deto pisze:Czy w związku z tym koncertem władze miasta przewidziały jakieś zabezpieczenie murawy na stadionie ?? Przeciez po takim koncercie nie będzie się ona nadawać do dalszego użytku !!!

Już teraz ta murawa jest w tragicznym stanie, a po takim koncercie, to już nawet nie chcę myśleć... :roll:
Nie wpuszczajmy na nasz stadion legendy muzyki światowej, bo którośtamligowej drużynie będzie się gorzej grało na boisku...

Ech...
Ale czy ja napisałem żeby ich nie wpuszczać ???????????

Wręcz przeciwnie i sam będę pewnie jednym z pierwszych który sobie bilecik na ich koncert zakupi !!

Ale trzeba rozgraniczyć dwie sprawy i można zrobić to tak, by odbyło się to bez uszczerbku jeżeli chodzi o stan i tak już kiepskiej murawy.

To, że tak napisałeś, to pokazałes tylko, że liczą się Twoje przyjemności a z przyjemnościami innych się w ogóle nie liczysz ? A gdyby Twoje dziecko grało w piłke to też bys tak napisał ?

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Deto, ależ ja wcale nie napisałem, żeby zawodników Unii nie wpuszczać na Stadion Miejski. Proszę bardzo, niech sobie grają. I pewnie sobię kupię bilecik, jeśli będę mógł oglądnąć mecz w kulturalnej atmosferze. Co do koncertu, Wembley przeżyło Scorpionsów, Queen i dziesiatki innych artystów i się miało dobrze dopóki nie wyburzyli. To, że w dwóch wątkach od razu stawiasz na pierwszym miejscu utrzymanie stanu murawy o czymś świadczy. Pewnie, że warto postarać się o zabezpieczenie murawy dla potrzeb Unii. Ale jeśli to ma się odbyć kosztem organizacji koncertu o wymiarze, którego może nie być w Tarnowie nigdy więcej, to wybacz, ale to jest stadion MIEJSKI. To decyzja miasta, co może odbywać się na stadionie a co nie...

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?

ODPOWIEDZ