koncert scorpions w Tarnowie !!

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2341
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Croolick, tak, z pewnością... :p To chyba ostatnia rzecz na jaką pójdzie...

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Byłem w klubie i powiem jedno. Modlitwa o deszcz chyba będzie. Tor nadaje się do motocrossu, a przypominam że w niedziele chyba najważniejszy mecz w sezonie dla żużlowców. Zero możliwości treningu, mało czasu na sprawne przygotowanie nawierzchni. Będzie wesoło.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2341
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Beaver, Przecież szansa na objechanie niedzielnych zawodów jest 50 do 50 - więcej nie daję obserwując to co się dzieje - zdjęta banda drewniana, banda dmuchana odrzucona gdzieś na bok. Jakoś nie wierzę w zapewnienia firmy, że wyniesie się do soboty do południa - a kto założy bandę, a kto zrobi ogrodzenie na pierwszym łuku, a kto przygotuje tor? Szczęście, że chociaż piłkarze skończyli sezon... Chyba całą noc przy sztucznym oświetleniu będą trwać prace techniczne przed niedzielnym meczem... :p

burdel na sradonie urósł w dniu dzisiejszym do rangi kosmicznego :D, przynajmniej moim zdaniem, ale za to wszystko jest już przygotowane, powiem, że cała infrastruktura całkiem fajnie się prezentuje.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Hmm, patrząc, co się dzieje za oknem, zaczynam współczuć uczestnikom koncertu...

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2341
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Siedzę teraz w Mościcach i za oknem mokro. Rejestracje prawie z całej Polski :)


RedNacz
Obywatel
Posty: 47
Rejestracja: 16-03-2011, 11:34
Kontakt:

Post autor: RedNacz »

www.Tarnowianin.com - serwis informacyjny


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Marcin Zaród pisze:Hmm, patrząc, co się dzieje za oknem, zaczynam współczuć uczestnikom koncertu...
A ja się cieszyć, że przegapiłem sprzedaż biletów :D


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

No tak, bo ten koncert to tak z dnia na dzień wyrósł i dowiedzenie się skąd wziąć bilety graniczyło z cudem... :roll:

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2341
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Przed momentem obszedłem stadion. Frekwencja co tu dużo mówić, mała. Chyba nawet poniżej oczekiwań miasta. Na trybunach garstka ludzi, większość na murawie. W Mościcach nie ma większych korków.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Dzisiaj w radiu słyszałem, że spodziewają się 20tyś osób. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :(

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2341
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Na moje oko maksymalnie 10 000. Idę jeszcze raz na "obchód". Jak wrócę to napiszę. :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie chodź tam tak często bo jeszcze pomyślą, że chcesz ich wysadzić albo coś :P


Bastekxyz
Archont
Posty: 945
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Właśnie wróciłem z zakupów i tak:
KDA w ogóle nie używa kierunkowskazów, a na Kolejowej mimo zakazu postoju i zatrzymywania się pod groźba odholowania ustawił się sznurek aut. Mam nadzieję, że zabiorą to dziadostwo w cholerę, zezłomują i jeszcze każą właścicielom za to zapłacić, a tak to nie ma większych utrudnień.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

TomekMKM pisze:Przed momentem obszedłem stadion. Frekwencja co tu dużo mówić, mała.
Bo wszyscy goście z Polski utknęli na krajowej czwórce :mrgreen:, czas przejazdu Kraków - Tarnów przekraczał dziś grubo 3 godziny. :evil:

A poza tym jak ten koncert reklamowano? Porównajcie sobie to do promocji koncertu Briana Adamsa w Rybniku - przepaść. Nawet jednego wydarzenia z Tarnowa nie da się rozreklamować porządnie na całą Polskę... aha zapomniałem jaśnie panujący obciął wydatki bieżące - nie było za co promować... musi nam wystarczyć pogoda w TVN24 cztery razy w roku :-?

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

hurricane pisze:Bo wszyscy goście z Polski utknęli na krajowej czwórce :mrgreen:, czas przejazdu Kraków - Tarnów przekraczał dziś grubo 3 godziny. :evil:
I tak nieźle, że zespół w swoich limuzynach przecisnął się przez Łapczycę :mrgreen:

Zablokowany