Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Aghar
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 17-03-2014, 08:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Aghar »

Jan Kowalski pisze:Taki skomplikowany skrót myślowy. W piątek urzędnicy odbierali zaległy dzień wolny, stąd pewnie myślami już był na nim. Ale oczywiście przenikliwie rozgryzłeś błąd. Później już niestety tylko pomyłki. Wbrew modzie panującej w urzędzie, aby zrzucać wszystko na PKP, właścicielem, a właściwie zarządcą drogi drogi pod wiaduktem jest miasto.
Wg Twojej logiki to lepiej nie chodzić do urzędu/sklepu/zakładu/warsztatu dzień przed tym jak ten nie będzie funkcjonował bo i tak nic sensownego nie załatwisz.
Nie znajduję pomyłek - pisałem o działce nie o drodze.
Trzeba patrzeć co się czyta.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Goscinny »

News na początek roku:
http://www.rdn.pl/news/znow-opoznienie- ... -wiaduktow" onclick="window.open(this.href);return false;

O kolejne tygodnie przedłużą się prace przy wiaduktach kolejowych w Tarnowie. PKP PLK właśnie przedstawiły nowy harmonogram prac

Dlaczego mnie to już nie dziwi?


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: kari »

PKP PLK właśnie przedstawiły nowy harmonogram prac, które mają potrwać co najmniej do połowy wakacji.....
Coś czuje, że to się nawet po wakacjach nie skończy.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Jan Kowalski »

Aghar pisze: Nie znajduję pomyłek - pisałem o działce nie o drodze.
To napisz o drodze. Pod czyim zarządem jest droga?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


andy
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 12-05-2012, 18:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: andy »

A ta kanalizacja na Krakowskiej, nie za wysoko jest ?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Jan Kowalski »

To nie jest kanalizacja burzowa, a tam jest spadek, więc nie ma sensu obniżać.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Goscinny »

Dosłownie kilka zdjęć z prac przy wiaduktach - nie miałem czasu, żeby zrobić więcej, bo czas gonił.
https://plus.google.com/u/0/+TarnowskaA ... 8EgnV4mEZW" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedno z Gumniskiej, pozostałe z Krakowskiej i Warsztatowej
I jeśli chodzi o to ostatnie to mam zagwozdkę. Prezydent pokazał kilka zdjęć wiaduktu na Warsztatowej od strony Mechanicznych z komentarzem, że miasto wykonało swoją część i reszta to już PKP.
Ale jak widać na zdjęciach, kawałek Warsztatowej i okolice wyglądają jak poligon - to już nie jest zakres prac Miasta i faktycznie to wszystko ma zrobić PKP?


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Lechu »

http://www.rdn.pl/news/posel-interweniu ... -wiaduktow" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale interwencja :lol: Wszystko dobrze i jeszcze podziękujmy

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Mr Greenback »

Goscinny pisze:Dosłownie kilka zdjęć z prac przy wiaduktach - nie miałem czasu, żeby zrobić więcej, bo czas gonił.
https://plus.google.com/u/0/+TarnowskaA ... 8EgnV4mEZW" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedno z Gumniskiej, pozostałe z Krakowskiej i Warsztatowej
I jeśli chodzi o to ostatnie to mam zagwozdkę. Prezydent pokazał kilka zdjęć wiaduktu na Warsztatowej od strony Mechanicznych z komentarzem, że miasto wykonało swoją część i reszta to już PKP.
Ale jak widać na zdjęciach, kawałek Warsztatowej i okolice wyglądają jak poligon - to już nie jest zakres prac Miasta i faktycznie to wszystko ma zrobić PKP?

A to mają trawę w zimie posadzić? :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Goscinny »

A widziałeś jak to wygląda od strony Warsztatowej? Jakby jeszcze dobrze nie zaczęli budowy i dlatego chciałbym wiedzieć czy to co widać na ostatnich zdjęciach to jest zakres prac PKP czy Miasta?
Na zdjęciu z tego artykułu też widać Warsztatową i oprócz posiania trawy trochę jeszcze im zostało :) Tylko nadal nie wiem komu :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Mr Greenback »

Goscinny pisze:A widziałeś jak to wygląda od strony Warsztatowej? Jakby jeszcze dobrze nie zaczęli budowy i dlatego chciałbym wiedzieć czy to co widać na ostatnich zdjęciach to jest zakres prac PKP czy Miasta?
Na zdjęciu z tego artykułu też widać Warsztatową i oprócz posiania trawy trochę jeszcze im zostało :) Tylko nadal nie wiem komu :)
Wiem jak wygląda bo tam jestem codziennie. Jasne,m ze zartowałem z trawą, ale dopóki nikt nie skończy całości to nie ma co zaczynać robić.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: defekator »

Lechu pisze:http://www.rdn.pl/news/posel-interweniu ... -wiaduktow

Ale interwencja :lol: Wszystko dobrze i jeszcze podziękujmy

No pewnie. Trzeba bić pokłony za to, że miasto nie dokłada z własnych pieniędzy do inwestycji w infrastrukturę należącą do PKP. Ja się nie dziwę, że pan poseł się dziwi, że władze miasta nie prosiły go wcześniej o interwencję. Przecież rzut oka na nią wystarcza, że było warto i interwencja pierwsza klasa :)

Kurde, skąd się tacy jak pan poseł biorą ?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: MST wónraT »

defekator pisze: Kurde, skąd się tacy jak pan poseł biorą ?

Z Debrewy się biorą. Doceń wysiłek.
Parlamentarzysta umówił się na spotkanie w Krakowie po deklaracji osobistej ....
__________________________________________________________
wysłano z Samsung Family Hub 2.0


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Kulfon »

Dobre :lol: Tyle czasu o tych wlekących się w nieskończoność remontach już tu wszyscy piszemy a Pan Poseł interweniuje .... ''toż to sziok'' jak mawiał Pawlak.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Jan Kowalski »

Teraz powinien wystąpić prezes z licencjatem i powiedzieć - załatwiłem, że do końca roku skończą. Później na scenę wchodzi Koprowski i mówi - pojechałem do warszawy i załatwiłem, że wam amfiteatr wyremontują. Na koniec Marian Wardzała powie, że rozmawiał z robotnikami i załatwił, że na jesień skończą Halę Jaskółka.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ