Kolejna Biedronka w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Post autor: zicc »

W tamtym miejscu był kiedyś stary domek jednorodzinny, został on kilka lat temu przerobiony na siedzibę jakiejś firmy, jednak jakiś czas temu dom ten zburzono, a pole zaorano, tak więc kto wie? Teraz rosną tam tylko chwasty


Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

Delikatesy CENTRUM na pewno nie , mam znajomego który tam pracuje i coś im nie wyszło w rozmowach z właścicielem terenu.
Natomiast potwierdził że "stonka" ma tam powstać 8)


coolawy
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 27-08-2010, 00:05

Post autor: coolawy »

Też słyszałem o biedronce w tym miejscu, ale kilka dni temu przyszło mi pismo z którego wynika iż najprawdopodobniej będzie tam bezdotykowa myjnia czterostanowiskowa. Nie posiadam niestety mapki żeby sprawdzić czy to faktycznie o tą działkę chodzi. Ale raczej w okolicy mojego bloku innego miejsca nie ma.

Posiada ktoś może mapki z nr działek tej okolicy :?:


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Widzę, że myjnie powstają jak grzyby po deszczu. Gdzie się da to myjnia ;) Prawie tak samo jak z pizzeriami.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Co do Biedronki, to Stokrotka (dawny Klikowiak) właśnie pada i podobno Biedronka ma Stokrotkę zeżreć...

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Marcin Zaród, skąd masz takie informacje? :)

Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

Co do tych myjni to również to zauważyłem ,nawet koło Statoil na Starodąbrowskiej wybudowali.
Co do jakości takiego mycia się nie wypowiadam,bo sam staram się bić na niej rekordy w prędkości mycia auta 8) Wiem,to nie jest mycie tylko opłukanie :mrgreen:
Ale za 2 zł (kombi) po trasie obmyje :lol:
A wracając do tematu Biedronki to z mojego punktu widzenia przejęcie Stokrotki to byłby strzał w 10 .
Choć powiem szczerze Tesco zaczyna być sporą konkurencją dla "stonki".
Przede wszystkim oferta markowych produktów,większy asortyment,ceny konkurencyjne no i NAJ... płatność kartą :mrgreen:

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Kroki me ostatnio skierowały się do Simply (dla mnie o zawsze będzie Billa), jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem wybór przypraw porównywalny z tym co w Almie, ba, nawet mieli coś czego albo w Almie nie ma albo jest tak schowane, że tego nie znalazłem.
Nie mówiąc już o takich fanaberiach jak pałeczki do ryżu (ot, Łukaszek się będzie uczył jeść pałeczkami), których nie ma w Tesco, Biedronkach czy inny Kerfurach... naprawdę miłe zaskoczenie.

Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

LordRuthwen pisze: Nie mówiąc już o takich fanaberiach jak pałeczki do ryżu (ot, Łukaszek się będzie uczył jeść pałeczkami), których nie ma w Tesco, Biedronkach czy inny Kerfurach... naprawdę miłe zaskoczenie.
Ostatnio jadłem ba wróć, starałem się jeść pałeczkami ale :evil: nie wytrzymałem :(
Chyba za bardzo głodny byłem :mrgreen:


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Robert77 pisze:NAJ... płatność kartą
Bardzo możliwe, że i to niedługo w Bied-ronce zobaczymy ;)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

LordRuthwen pisze:Kroki me ostatnio skierowały się do Simply (dla mnie o zawsze będzie Billa), jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem wybór przypraw porównywalny z tym co w Almie, ba, nawet mieli coś czego albo w Almie nie ma albo jest tak schowane, że tego nie znalazłem.
Nie mówiąc już o takich fanaberiach jak pałeczki do ryżu (ot, Łukaszek się będzie uczył jeść pałeczkami), których nie ma w Tesco, Biedronkach czy inny Kerfurach... naprawdę miłe zaskoczenie.
W TESCO, 1 albo 2 alejka od strony RTV. 2 półka od dołu, zawsze były :D
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Raczej NIE zauważymy :mrgreen: - Biedronka już sie wypowiadała na ten temat - i zamiast tego dążą by w każdej Biedronce był bankomat. To oficjalna wypowiedź z zeszłego roku.
Biedronka to typowy sklep dyskontowy, niskie ceny utrzymują tnąc koszty - a płatności kartami TANIE nie są dla sprzedawcy, nawet niewielki ułamek procenta od każdej transakcji generuje duże pieniądze. Dodatkowo w Biedronkach - jak sama Biedronka twierdziła dominują małe transakcje - które NIE opłacaja się sprzedawcom w przypadku płatności kartą. Dlatego wiele sklepów określa minimum płatności rzedu 20 zł.
Obecnie i tak większośc ludzi ma konta z kartami płatniczymi, pozwalającymi na wybieranie pieniądzy w "obcych" bankomatach bez prowizji. Więc istotne, by bankomat był przy Biedronce a ludzie sobie poradzą.
9000 ml A Rh-


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Ale wchodzą płatności zbliżeniowe i jest to wygodne. Ja coraz częściej omijam placówki w których nie można płacić kartą. Ale rozumiem posunięcie Biedronki - płatności kartami są pewnie droższe.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11067
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ravir pisze:Dlatego wiele sklepów określa minimum płatności rzedu 20 zł.
Co jest ich pobożnym życzeniem, a nie obowiązującym przepisem.
Co do Biedronki - Visa i MC strasznie kombinują, żeby dało się płacić kartą, bo to jest potężny pieniądz.
W Polsce prowizje dla operatorów kartowych są jednymi z najwyższych na świecie (a co - Polaków stać). Jakby Biedronka wynegocjowała np. prowizje 0.1% (teraz są chyba 2-3%) to pewnie by pozwoliła na czytniki, a i Visa by nie dopłacała do interesu.

ODPOWIEDZ