Kolejna Biedronka w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

trix pisze:
xemi pisze:Samochody nie są priorytetem!
Uuu, tak ??. A co ??.
Już k***a powtarzam po raz kolejny. Powinniśmy stosować ZASADY PARTNERSTWA NA DRODZE. Czyli kierowca przepuszcza na pasach - w miarę możliwości - pieszego, ale pieszy w analogicznej sytuacji nie wcina się pod samą maskę. Rzeczą wiadomą jest, że pieszemu łatwiej jest się zatrzymać niż kierowcy samochodu. A najbardziej mnie trafia, jak piesi wchodzą CO DWA POJAZDY na przejście. Taka logika. Przyszedłem i OD RAZU muszę przejść.
Sam jestem i pieszym, i rowerzystą, i kierowcą i zawsze staram się "myśleć za innych uczestników ruchu". Uwieżcie, używanie mózgu wcale nie boli, a stosowanie ZASAD PARTNERSTWA wcale nie jest trudne i nie koliduje z dynamiczną jazdą. Nie zabiera też pieszym wiele więcej czasu! ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11068
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ja wrócę do tematu :)
Czy wiadomo kiedy otwarcie tej nowej Biedronki na Tuchowskiej?
Jechałem tam wczoraj i wyglądało, że lada dzień.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Zdaje się, że planują na 27.07


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Przeklejam z innego wątku:

Z tego co się dowiedziałem ostatnio to będziemy mieli nową biedronkę w mieście. Podobno kupili działkę na Mościckiego na przeciw stacji Orlen. Teren ten należał do sióstr zakonnych.


finkred
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 24-07-2013, 22:45

Biedronki

Post autor: finkred »

i dobrze, niech budują więcej tych Biedronek - super sklep - tanie/ dobre produkty - jedyny minus to brak mięsa i wędlin na wagę, ale te co są w paczkach to są super.

a serek Waniliowy - smakuje jak ten za czasów PRL
Pozdrawiam
Kredyty Hipoteczne
JW

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

finkred pisze:tanie/ dobre produkty - jedyny minus to brak mięsa i wędlin na wagę, ale te co są w paczkach to są super.
Ha, ha, ha, ser żółty drogi jak cholera, droższych wędlin jeszcze nie widziałem (no dobra, widziałem, ale jest ich na prawdę mało i w sklepach masarni).


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Coś za coś :). Nie wiem co to za masarnie, ale np u S są dobre i w przyzwoitej cenie. Jeszcze w Kauflandzie wędliny są drogie jak cholera.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Więcej biedronek, lidlów itp = więcej ofert pracy dla absolwentów PWSZ ;) W dniu otwarcia stało się 15-20 minut do kas :( Poza tym sklep OK.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

@up, mówi to admin, który prowadzi forum PWSZ:P POwineineś zachęcać ludzi, że na pewno znajdą oferty pracy w swoim zawodzie i w ogóle :P

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Cubaza, jakim zawodzie? Osoba po studiach humanistycznych nie ma zawodu tylko wykształcenie, zawód mamy ty czy ja.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Dobra, chodziło mi o kierunek studiów ;)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

rowerzysta, do kasy nie potrzeba studiów, więc po co PWSZ. Lżej podatnikowi w kieszeni.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ