Kolejna Biedronka w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A w jakiej branzy robisz ? Jeśli wolno spytać, bo Twoje pytania i stwierdzenia pokazują jakiś (choćby mały) związek z ALMA.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


matipers
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 06-03-2013, 08:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: matipers »

Mogę zapewnić żę jestem osobą z zewnątrz ale mam pewny związek z tym sklepem :)


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

matipers pisze:Mogę zapewnić żę jestem osobą z zewnątrz ale mam pewny związek z tym sklepem :)
Menedżer ds.sprzedaży na kontrakcie ? :mrgreen:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


matipers
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 06-03-2013, 08:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: matipers »

HEhehehe :D nie no ale taka prawda że wszędzie są biedronki gdzie się nie odwrócisz.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

matipers, a już myślałem, że chodziło Ci o te archikupy, czyli 'standardowe projekty Biedronki', które wyglądają jak stodoły. Chociaż Tarnów i tak ma szczęście, jest tylko jedna 'standardowa' Biedronka. Ciekawe jaka będzie ta na Tuchowskiej.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Jak dla mnie kioski mogą mieć log Biedronki. byle nie były tak paskudne. A orzeszki w wasabi mają kapitalne.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Bo Biedronka jest jak kobieta, z zewnątrz jak stodoła w środku każdy sobie chwali. :lol: Od taka szybka luźna myśl techniczna :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

A propos kolejnej biedronki. Niedawno dookoła tej na Fatimskiej biegali geodeci i jak zagadnąłem "o co kaman" to stwierdzili, że to pomiary pod remont tejże. Zmiany podjazdów,fasady i jakaś rozbudowa.
Będziem życ

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

marecki 0701, tam jest przecież od wieków całe piętro niewykorzystane.


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Toż wiem :) , Mówię co mi powiedziano, a co z tego wyjdzie.... 8)
Będziem życ

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

A to nie byli przypadkiem geodeci z budowlanki? Często ich tam widzę jak odbywają zajęcia praktyczne z niwelatorami.


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Nie. Przez dwa dni krążyli koło budynku Robala :P i w kącie Kapłanówki od tamtej strony. I nie byli to uczniowie. No i zapytałem. Tak się zastanawiałem; tam trzeba na pewno zmienić dojazd dla deliverki bo jest tragiczny, może coś fasadę poprawią??
Nie sądzę,żeby budynek rozbudowywali.. Pożyjemy, zobaczymy ;)
Będziem życ


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

marecki 0701 pisze:Nie. Przez dwa dni krążyli koło budynku Robala :P i w kącie Kapłanówki od tamtej strony. I nie byli to uczniowie. No i zapytałem. Tak się zastanawiałem; tam trzeba na pewno zmienić dojazd dla deliverki bo jest tragiczny, może coś fasadę poprawią??
Nie sądzę,żeby budynek rozbudowywali.. Pożyjemy, zobaczymy ;)
Generalnie całe to skrzyżowanie: Aleja Matki Boskiej Fatimskiej / Cegielniana/ Bitwy pod Cedynią nadaje się do remontu. To już dawno powinno być wyremontowane, oraz powinni jakieś przejście NAD ulicą zrobić. Bo ani tam światła nie pasują ani Rondo, a przejście przez tą ulice to stres, bo często z dołu (od strony Gemini) pojawiają się szaleńcy pędzący po 100km/h.


xemi
Obywatel
Posty: 22
Rejestracja: 14-10-2009, 09:52

Post autor: xemi »

wadas pisze:
marecki 0701 pisze:Nie. Przez dwa dni krążyli koło budynku Robala :P i w kącie Kapłanówki od tamtej strony. I nie byli to uczniowie. No i zapytałem. Tak się zastanawiałem; tam trzeba na pewno zmienić dojazd dla deliverki bo jest tragiczny, może coś fasadę poprawią??
Nie sądzę,żeby budynek rozbudowywali.. Pożyjemy, zobaczymy ;)
Generalnie całe to skrzyżowanie: Aleja Matki Boskiej Fatimskiej / Cegielniana/ Bitwy pod Cedynią nadaje się do remontu. To już dawno powinno być wyremontowane, oraz powinni jakieś przejście NAD ulicą zrobić. Bo ani tam światła nie pasują ani Rondo, a przejście przez tą ulice to stres, bo często z dołu (od strony Gemini) pojawiają się szaleńcy pędzący po 100km/h.
NIE kolego, tak się nie buduje miasta. Miasto ma być dla wszystkich, a nie dla pędzących autem 100 km/h, a ludzie niech sobie gdzieś tam indziej idą. Konkretnego rozwiązania tu nie zaproponują, ale podpowiem że skrzyżowanie powinno być tak rozwiązane żeby było wygodne dla pieszych i zapewniało im bezpieczeństwo. Samochody nie są priorytetem!


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

xemi pisze:Samochody nie są priorytetem!
Uuu, tak ??. A co ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ