Budowa przejścia podziemnego na Mickiewicza

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Bastekxyz
Archont
Posty: 942
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

W takim wypadku trzeba zabarierkować całe miasto. Dziś na Bema wyskoczyła mi prosto pod koła jakaś babka, w ogóle nie spojrzała w kierunku z którego nadjeżdżałem.
Deto pisze:Czy jeżeli ktoś z Twoich bliskich "wskoczy" pod koła samochodu i zginie, to będziesz mówił, że to była wina bliskiej Ci osoby ?
Owszem. Bo prawdy się nie zmieni, więc po co się oszukiwać, że to wina tych okropnych kierowców.

Może to brzmieć jakbym miał serce z kamienia, ale po co się zadręczać ? przecież to nie ma najmniejszego sensu. Poza tym to i tak zależy od osoby, czy będzie się tym dręczyć lub też nie.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

bastol23 pisze:W takim wypadku trzeba zabarierkować całe miasto. Dziś na Bema wyskoczyła mi prosto pod koła jakaś babka, w ogóle nie spojrzała w kierunku z którego nadjeżdżałem.
No tak, ale na Bema nie zainwestowano 6 milionów złotych.

A co do barierek, to jeżeli jest to jedyny sposób, by zdyscyplinować pieszych, to czemu nie.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie mówię, żeby celowo przejeżdżać pieszych, którzy pchają się pod koła
No i sęk w tym, że ja bym chętnie porozjeżdżał, ale to ze mnie się zrobi potwora i mordercę. Bankowo.


kedarg
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 06-02-2010, 18:32

Post autor: kedarg »

A ja dzisiaj o ok.13 widziałem panów policjantów jak wypisywali mandaty dla trójki studentek z PWSZ :) Jak chcą pilnować to można, na pewno przypadkiem przejeżdżali, ale da się :D


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

powinni tam często "przejeżdżać przypadkiem" :D


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jest to niewątpliwy sukces tarnowskiej policji, gnębienie studentów w "imię prawa".
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

A co? Student ma jakieś specjalne względy? Przechodzi jak ćwok i wie, że łamie przepisy to dlaczego nie ma go za to spotkać kara ?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie, ja po prostu nie chcę żeby policja zajmowała się takimi p******, bo nie jest od tego.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

trix, dlatego zapewne akurat przejeżdżali i postanowili im jednak to ukrócić :P Bo nie wierze, że specjalnie tam stali ;)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ja bym sie nawet nie zatrzymywał, chyba żeby wleźli pod koła, to wtedy w łeb. Oczywiście tak nie można, no bo gdzie to takie staroświeckie metody.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Bastekxyz
Archont
Posty: 942
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

kedarg pisze:wypisywali mandaty dla trójki studentek
A ładne były ?:D
-- wygaśnie

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

trix pisze:Jest to niewątpliwy sukces tarnowskiej policji, gnębienie studentów w "imię prawa".
I bardzo dobrze, nie ma znaczenia czy Student czy emeryt czy Ksiadz. Prawo to prawo. A to ze idiotki przechodziły przez jezdnie w miejscu niedozwolonym to ich problem.
Łamiesz prawo -> licz sie z tym ze możesz przypadkiem czy nie przypadkiem spotkać policje/straż miejska itp.
Ostatnio jechalem tamtędy 2 idiotki weszły mi prawie pod samochód, dlatego dla mnie każda osoba która tam przechodzi sobie na 2 stronę będzie idiota.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


kedarg
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 06-02-2010, 18:32

Post autor: kedarg »

bastol23 pisze:
kedarg pisze:wypisywali mandaty dla trójki studentek
A ładne były ?:D
-- wygaśnie
Co kto lubi, dla mnie 2 z nich mogłyby być :lol:

Ale pierwszy raz widziałem, żeby ktoś tam mandat dostał, chociaż jeżdżę tamtędy codziennie. Kilka dni temu też na wysokości PWSZ dwóch gości przebiegało SM jechała od strony teatru, ale nie raczyli nawet palcem pogrozić.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

kedarg, na przecież sobie odpowiedziałeś - to była SM, a od nich nie wymaga się niczego, za to trzeba im płacić pensje.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

I bardzo dobrze, nie ma znaczenia czy Student czy emeryt czy Ksiadz. Prawo to prawo. A to ze idiotki przechodziły przez jezdnie w miejscu niedozwolonym to ich problem.
No właśnie, ich problem. Prawo prawem ale to dzisiejsze jest mało sensowne.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ