orlik

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

orlik

Post autor: sylw3st3r »

Witam, wiecie może dlaczego wstrzymali budowę orlika 2012 na osiedlu zielonym obok bloku nr 1 ??


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

:)

Post autor: sylw3st3r »

Jakubie wierzę w twoją wiedzę na UP i liczę na to że Ty mi odpowiesz na to pytanie :), bo rozkopali nam pół boiska i od 3 dni nic się nie dzieje :(((, a obiecali że we wrześniu już otworzą :((


Bastekxyz
Archont
Posty: 938
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Pod 4 LO też było kilka dni przerwy jak budowali, pewnie czekają na materiały lub podwykonawców :d 3 dni to jeszcze nie jest powód do paniki :)

P.s.
Używaj opcji edytuj :)


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

przepraszam, nie pomyślałem :), dzięki za informacje :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

sylw3st3r, jest coś takiego w budownictwie jak 'przerwa technologiczna' - się musi coś uleżeć, i czekać trzeba.
A do września kawał czasu jeszcze.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

A to tam orlik będzie. Myślałem że parking robią żeby na ulicy nie trzeba było parkować :P


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

sylw3st3r pisze:Jakubie wierzę w twoją wiedzę na UP i liczę na to że Ty mi odpowiesz na to pytanie :) , bo rozkopali nam pół boiska i od 3 dni nic się nie dzieje :( ((, a obiecali że we wrześniu już otworzą :( (

15 wrzesień :) nie ma nerwów! będzie oddane!

A taka temperatura, że pewnie i chcą przeczekać takie upały! ;) no i możliwa również przerwa technologiczna ... ale tak jak mówie NIE MA ZAGROŻENIA DLA TERMINU ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

dzięki za info :), prace dziś ruszyły na nowo ale wygląda to tak jakby sobie coś pomylili bo kopią od drugiej strony a to co już wykopali zasypują, no chyba że robią to celowo aby łatwiej było tą ziemie wyrównać :) i utwardzić


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ta, pole golfowe przez pomyłkę zrobią ; )

Nic się o nich nie bój. Wiedzą co robią.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jakub Kwaśny pisze:15 wrzesień
15 wrzesień licząc już od tegorocznego września czy od następnego? :)


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

Jakub mówiąc 15 wrzesień, miał raczej na myśli datę oddania do użytku :), wreszcie jakieś prawdziwe boisko na osiedlu a nie "pole do kopania piłki" :), a to prawda że ma być całoroczne i z podgrzewaną murawą ??


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

sylw3st3r, w sumie w środku zimy widziałem grających na Orliku przy 4 LO :P I śniegu tam nie było ;) Ale z drugiej strony to ja nie jestem pewien i nie wydaje mi się, że będzie podgrzewana murawa ;)


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

pewien Pan też o nazwisku K i mieszkający na tym osiedlu który mocno się starał o tego orlika, twierdzi że takowe ma być :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Dobrze, że nie mieszkam na osiedlu :P Bo pomyślałbym, że o mnie chodzi :P Bo też mam nazwisko na K, ale się nim nie chwaliłem ;)
To jak ma tam być podgrzewana murawa to nic tylko się cieszyć :D


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

sylw3st3r pisze:pewien Pan też o nazwisku K i mieszkający na tym osiedlu który mocno się starał o tego orlika, twierdzi że takowe ma być :)
Nie mieszkam na Zielonym :P

W sumie nie oceniam, może i się starał... ale na spotkaniach Rady Osiedla ze Wspólnotami, Spółdzielniami i TBS'em - które to będą współfinansować utrzymanie Orlika w kolejnych latach żadnego Pana na K nie widziałem ( a byłem na nich wszystkich ) . Uważam, ze największą zasługę w tym, że to boisko tam powstanie ma Rada Osiedla z Jerzym Świątkiem na czele.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

ODPOWIEDZ