orlik

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

karamba pisze:Najpierw na wysokości drugiej klatki w bloku nr 1 jest podłużna dziura - ale to spoko, na razie nie jest głęboka - co będzie po zimie to inna sprawa. Potem skręcamy w lewo i za pojemnikami do segregacji jest nieudolnie zalepiony przekop (jakieś kable kładli czy coś takiego) - to też spoko, podwozia ani koła nie urwiesz. Oczywiście po zimie się to może zmienić. Za tym przekopem chcemy skręcić w prawo w stronę cukierni a tu na środku dziura i ta już jest spora - najeżdżać nie polecam. I albo wąsko po wewnętrznej z lekkim najechaniem na krawężnik albo bierzemy dziurę między kołami tylko trzeba uważać żeby tyłem nie wpaść. Jak się dojdzie do wprawy to dziurę nr 3 można spokojnie ominąć tylko trzeba uważać żeby przy omijaniu dziury nie wjechać w auto z naprzeciwka :) . Dziur 1 i 2 się ominąć nie da bo są przez całą szerokość drogi.
bylem - zobaczylem - uwierzylem :)
faktycznie troche lipa z ta droga :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

Witam, orientuje się ktoś czy przy okazji jutrzejszej wizyty Dondzia u Siemachy nastąpi wreszcie uroczyste otwarcie orlika jak tak to i której godzinie ??


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

nie ma w programie Orlika... chyba że coś się zmieni...


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

to po **** <wnerw> robili tego orlika żeby przez miesiąc stał zamknięty i nie zamierzali go otwierać no do cholery !!


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

sylw3st3r pisze:to po **** <wnerw> robili tego orlika żeby przez miesiąc stał zamknięty i nie zamierzali go otwierać no do cholery !!
nie denerwuj się czytaj uwaznie temat : przecinanie wstęg :lol:


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

był w Tarnowie to nie mogli przeciąć wstęg ? a tak to teraz się wchodzi przez siatkę i ryzykuje mandatem mimo iż teoretycznie jest to moja jak i innych z osiedla własność ponieważ za utrzymanie odpowiada moje osiedle :), my starsi to jeszcze ok zagramy wyjdziemy i tyle a dzieciaki rzucają się po boisku śmiecą i wg ...


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

Panie Prezydencie ! co z tym otwarciem zapomnieliście !! ??


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

sylw3st3r pisze:Panie Prezydencie ! co z tym otwarciem zapomnieliście !! ??
Będę o to pytał! Niestety mogę jedynie rozłożyć ręcę ... być może natłok otwarć i uroczystości jest za duży! ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

no być może w takim razie niech mi dadzą kluczę :D wstęgę jakąś znajdę i otworzę za nich uroczyście orlika haha :D


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

:O na www.tarnow.pl dzisiaj pojawiła się informacja że orlik na zielonym wybudowany :O ja to wiem od półtorej miesiąca hahaha, ale to może dobra informacja że otwarcie w najbliższym czasie nastąpi wreszcie :)


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

:O na www.tarnow.pl dzisiaj pojawiła się informacja że orlik na zielonym wybudowany :O ja to wiem od półtorej miesiąca hahaha, ale to może dobra informacja że otwarcie w najbliższym czasie nastąpi wreszcie :)
Pewnie dziś lub jutro pod wybory? ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Jo
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 27-10-2010, 10:59

Post autor: Jo »

sylw3st3r pisze:no być może w takim razie niech mi dadzą kluczę :D wstęgę jakąś znajdę i otworzę za nich uroczyście orlika haha :D
,
Po co Ci klucze, dziura w siatce jest wystarczająco duża żeby każdy się zmieścił.


Autor tematu
sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

fakt klucze do bramy są nie potrzebne ale do tego "całego kantorka" czy jak nazwać żeby oświetlenie włączać wieczorkami :)


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Jo pisze:Po co Ci klucze, dziura w siatce jest wystarczająco duża żeby każdy się zmieścił.
Dziura może i duża, niestety społeczników pełno w blokach. Ostatnio doszły mnie słuchy, że policja wpadła na boisko do dzieciaków 12-15 letnich i posypały się mandaty. Niestety nie jestem biegły w sprawach prawnych więc nie wiem czy poszło to na konto dziecka czy rodziców.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Kaka niestety - Dura lex, sed lex (twarde prawo - ale prawo)
obiekt zamkniety -> grać nie mozna.

Tylko szkoda ze nie ma zdrowego rozsądku w tym wszystkim. Mandaty dzieciom - przesada. Z tego co pamietam to otwiercie mialo byc 15 wrzesnia czy jakos tak, mamy listopad i to juz po połowie a obiekt dalej nie otwarty.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ