Remont fontanny na Placu Popiełuszki

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

konradhino
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 19-10-2009, 19:06

Post autor: konradhino »

wszystko fajnie z tą fontanną ale jest jeden podstawowy problem . Cała "elita intelektualna" z osiedla obok zawsze tam siedzi na ławkach i trochę strach tam chodzić , a już szczególnie wieczorem bo można dostać w papę więc nie wydaje mi się żeby pakowanie w nią takiej kasy było dobrym pomysłem

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

I dlatego będzie tam kamera SM skierowana własnie na tą fontannę.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Spieszę donieść, że będziemy mieć następny skwer - róg NMP i Nadbrzeżnej, teren ogrodzony taśmami już dłuższą chwilę (chyba wykonawcy mają ważniejsze roboty), na razie zdarty chodnik, rozkopany lekko trawnik. Będzie następne ładne miejsce w Tarnowie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja nie wiem. Jak na razie remontowane są wszystkie skwery, gdzie jedynymi przechodniami byli państwo żule, którzy popijali tam różne trunki.
Ofiar Stalinizmu- rano i wieczór zawsze żule. Czasem starsi dziadkowie sobie na ławeczkach siedzieli.
Bóżnic- tutaj to już tylko żuli widziałem jeśli ktoś siedział. W ogóle to tam rzadko kiedy widziałem kogoś siedzącego, a tak to mają nowy placyk.
No i teraz ten 3 plac ;) Tam też nikogo innego nie widziałem :P



Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Goscinny, tak jak w tym filmie 11 minut o naszym polonijnym kandydacie na prezydenta miasta Tarnowa ;) Zapłacisz dwa złote(w tym wypadku to nowa ławka, na której możesz sobie winko wypić) to wybiorą Ciebie :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Bóżnic- tutaj to już tylko żuli widziałem jeśli ktoś siedział
Wypraszam sobie - ze dwa razy tam siedziałem z dziewczyną ; D


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Keleos, a to przepraszam ;) Widać chodziłem tam w złych momentach ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos pisze:ze dwa razy tam siedziałem z dziewczyną ; D
A co z tej okazji piliście? :) Bo jak to cos miało przynajmniej 1% alkoholu, to się łapałeś na definicję "skwerkowego żula" :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Z tego co pamiętam to sok Kubuś i Tymbark jakiś. Ale mogę się mylić ; )

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Cubaza pisze:Goscinny, tak jak w tym filmie 11 minut o naszym polonijnym kandydacie na prezydenta miasta Tarnowa ;) Zapłacisz dwa złote(w tym wypadku to nowa ławka, na której możesz sobie winko wypić) to wybiorą Ciebie :P
I tu się mylisz. Wszelkiej maści trole i żule omijają miejsca dobrze oświetlone, monitorowane... Jak w taki skwerek wpakują sporo kasy to na pewno wyposażą w kamerę a przynajmniej wzmogą patrole SM a to żulom już nie pasuje. Nie można tylko pozwolić aby taki świeżo odnowiony skwerek popadł znowu w ruinę ale to już obowiązek SM.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

BIGer, ojjj nie mylę się. Kamera przy placu Ofiar Stalinizmu jest od ładnych kilku lat i jakoś im to nie przeszkadza. Stary plac im nie przeszkadzał, nowy plac też im nie przeszkadza. Tak, że argument o oświetleniu i monitorowaniu nie jest dobrym argumentem ;)

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Cubaza pisze:Tak, że argument o oświetleniu i monitorowaniu nie jest dobrym argumentem ;)
Jest bardzo dobrym dobrym argumentem. Zapomniałem tylko to tym że w ekrany monitoringu musi ktoś patrzeć i reagować a nie spać i mieć to gdzieś, a patrole SM muszą wręcz nękać żuli ze skwerku a nie tylko plątać się po ulicach w poszukiwaniu krzywo zaparkowanego samochodu.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

BIGer, a to to zmienia postać rzeczy. W takim wypadku OK. Ale jeśli jest tak jak teraz to to im nie przeszkadza, wierz mi ;)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Właśnie przechodziłem koło tamtej fontanny. Prace na ukończeniu, co widać na fotkach.
Załączniki
IMAG0314.jpg
IMAG0315.jpg
IMAG0316.jpg

ODPOWIEDZ