Ścieżka rowerowa Wojska Polskiego

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Ścieżka rowerowa Wojska Polskiego

Post autor: Kulfon »

No i mamy kolejne kuriozum w tym mieście niedawno oddana ścieżka na Wojska Polskiego zostaje rozkopywana w poprzek, wzdłuż niej wykopy po ostatnich deszczach obawiam się że będzie się zapadać :cry:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

Zapadanie zapadaniem tam to poprawią pewnie ale część tej ścieżki odkrywa swoje serce, rozsypuje się warstwa z wierzchu i jeździsz po kamykach

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Generalnie na wysokości przystanku się rozsypuje już od lat, ale jak widać nikomu się nie chce za to zabrać.

Zresztą wiadomo, kto wykonywał tą ścieżkę :)



Autor tematu
Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Chyba są problemy bo widziałem znaczne wzmocnienia przeciwko osuwaniu się ziemi od oś.Legionów.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

Troche popadało więc możliwe że pomyśleli o wzmocnieniu ale ktoś by się wziął za remont warstwy "ścieralnej"


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Post autor: taksoofka »

dzis panowie z wes budu wypelniali ubytki po zniszczonych plytach. Jest wiec szansa ze sciezka bedzie jak nowa :-)


aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

czy ja wiem czy jak nowa... szkoda że nie było uprzedzone wcześniej że nie da się tam "normalnie" przejechać bo wczoraj już niektóre "ubytki" były zrobione ale zero informacji dla rowerzystów...

a kierowcy zero wyrozumienia że droga nie przejezdna i trąbią jak tylko zjechałem na ulice

ODPOWIEDZ