Autostrada A4

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A te BP to nie są już tak od miesiąca czynne? A przynajmniej ta dla jadących w kierunku Krakowa.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


jacek77
Obywatel
Posty: 35
Rejestracja: 10-09-2013, 09:57

Post autor: jacek77 »

A jest już jakiś przybliżony termin od kiedy osobówki będą płacić za przejazd do Krakowa?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

McDonald's nie są otwarte, ale dość blisko do otwarcia. Natomiast BP jest otwarte w kierunku Krakowa, w kierunku Tarnowa jeszcze zamknięte. Otwarty jest też Lotos na A4 w kierunku Krakowa na MOP Komorów(chyba).


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Post autor: CEO »

Aha,podobno na MOPach Mokrzyska/Bagno kolo Brzeska budowane sa bary Taurus.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

@up, dokładnie.


robertoas
Prytan
Posty: 202
Rejestracja: 02-10-2012, 15:17

Post autor: robertoas »

jacek77 pisze:A jest już jakiś przybliżony termin od kiedy osobówki będą płacić za przejazd do Krakowa?
na pewno nie w tym roku i pewnie nie w przyszłym, przecież nie ma wybudowanych bramek na zjazdach... Im później tym lepiej dla lokalnego ruchu...

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

A jak ruszą bramki i opłaty to co zrobią Łysy i mieszkańcy Łapczycy?
...

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Przyjedzie do nich Czesak i przekieruje wszystko do Tarnowa.


MTar
Proedroj
Posty: 416
Rejestracja: 25-02-2010, 22:36

Post autor: MTar »

Jeśli chodzi o opłaty to uważam że bramki u nas nie powstaną nigdy. Stawiam raczej na rozszerzenie viatol o samochody osobowe. Będzie to tańsze rozwiązanie niż montaż bramek i utrzymywanie całego systemu. Już były o tym jakieś przebąkiwania i myślę że w tą stronę to pójdzie. Inna sprawa że już utopili mnóstwo kasy w budowę placów poboru opłat. Ale co tam jesteśmy bogaci stać nas. ;)

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Tu jeden z artykułów na temat właśnie bramek http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=59583

A tak ogólnie te PPO to jedno wielkie nieporozumienie zwłaszcza jak musisz się na autostradzie. Wszystkie powinny być na zjazdah i wtedy by nie było problemu z niczym. A zanim wprowadzą VIaBOX to kupe czasu jeszcze minie, jeszcze się dużo może zmienić.

Bramki to tragiczne rozwiązanie zwłaszcza na głównym ciągu, powinny byc tylko na zjazdach i powinna być możliwość płacenia np przez apke w smartfonie.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6864
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja jestem za ViaTolem dla osobówek, ale niestety to nie będzie działać na autostradach w rękach prywatnych.

Online
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7668
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

LordRuthwen, będzie działać, jak operatorzy policzą, że tak będzie taniej, to zadziała...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

LordRuthwen pisze:Ja jestem za ViaTolem dla osobówek, ale niestety to nie będzie działać na autostradach w rękach prywatnych.
Ja też tylko że głupie wypożyczenie teraz viatolla kosztuje ponad 120 pln. I nie wiem czy zwracają kaucje.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

120zł miesięcznie? Czy 120zł jednokrotnego wydatku?

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

W Irlandii ciekawie jest zorganizowany system opłat tzn. wjeżdżając na autostradę na bramownicach są kamery, robią fotkę i numery auta trafiają do systemu, później masz dobę na uregulowanie opłaty, a zapłacić można na każdej stacji benzynowej.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

ODPOWIEDZ