Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

"prace koncepcyjne" :)
Może jestem czarnowidzem, ale nie wyobrażam sobie tego dachu zagospodarowanego w ten sposób. I nie chodzi mi o kasę, czy sam pomysł, ale o mentalność ludzi - niestety.
Ludzie nie potrafią się dogadać na temat pomalowania klatki schodowej, czy zasadzenia kwiatków przed blokiem, a tutaj jest full wypas jak w apartamentowcach. Jakoś tego nie widzę, ale obym się mylił.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

Czekam tylko na informacje że nie ma jednak kasy na Hale Jaskółke :lol: Jeszcze na początku roku martwił się czy miasto udźwignie odpowiedzialność tylu inwestycji w 2017, ale że postarają się dać rade :lol:


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: pilips1982 »

Decyzją Rady Miasta parking P&R będzie bezpłatny do końca roku. Widać, że jest strach niewypełnienia zobowiązań wypełnienia obiektu zadeklarowanych przy zgłaszaniu projektu do dofinansowania z UE...


drogfan
Prytan
Posty: 145
Rejestracja: 04-11-2014, 09:38

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: drogfan »

W wyborczej było że miasto autobusy nowe kupuje i bedzie więcej tego dobra niebawem za sprawą kochanej Unii.


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: pilips1982 »

drogfan pisze:W wyborczej było że miasto autobusy nowe kupuje i bedzie więcej tego dobra niebawem za sprawą kochanej Unii.
Wszysyko na ten temat masz w wątku "Tarnowskie MPK" :)


Autor tematu
Klipa201
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 21-07-2012, 10:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Klipa201 »

Blok przy Marynarki Wojennej LAGO stan surowy zamknięty.
Załączniki
20170429_162140.jpg
20170429_162140.jpg (1.52 MiB) Przejrzano 6682 razy


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Kirk »

Ktoś z Was się orientuje na temat prac, które prowadzone są na parkingu przy TSS Dąbrówka na Czarnej Drodze w Mościcach? Część parkingu jest odgrodzona, trochę ziemi jest przywiezione. Tablica informacyjna zawiera tylko informacje "rozbudowa / przebudowa" lub jakoś podobnie.


Bastekxyz
Archont
Posty: 936
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Bastekxyz »

Tablica informacyjna i pozwolenie na budowę dla zainteresowanych. Szczegółów niestety nie znam:

Obrazek

http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek ... 899742d39/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 05-05-2017, 17:06 przez Bastekxyz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

RDN o przejściu koło "Zenitu": http://rdn.pl/?p=122306" onclick="window.open(this.href);return false;
Miasto przychylnie ocenia propozycję funkcjonariuszy, lecz, tłumacząc się wysokimi kosztami, odsuwa w czasie jej realizację.
Ja tam widzę, że kasa jest - co prawda nie na takie inwestycje, które zwiększają bezpieczeństwo czy jakość dróg, ale jest.


Szakuł
Prytan
Posty: 154
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Szakuł »

Ruszyły jakieś prace przy budowie salonu Mercedesa na ul. Blonie czy po tym jak zgarnęli kawałek ziemi cisza ??


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Kirk »

Bastekxyz pisze:Tablica informacyjna i pozwolenie na budowę dla zainteresowanych. Szczegółów niestety nie znam:
Obstawiam, że budowany jest magazyn, a obecny magazyn zostanie przeznaczony na powiększenie powierzchni handlowej, ale czy mam rację, to się okaże.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: sotiv »

A mnie doszły słuchy, że Can-Pack ma robić jakąś drugą hale w Tarnowie. Była już o tym wzmianka na forum, którą przeoczyłem czy, to faktycznie jakiś news jest?


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

Nic o tym nie wiadomo, nie pisano o tym na forum.


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

sotiv pisze:A mnie doszły słuchy, że Can-Pack ma robić jakąś drugą hale w Tarnowie. Była już o tym wzmianka na forum, którą przeoczyłem czy, to faktycznie jakiś news jest?
Ja o tym słyszałem chyba już z rok temu.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Jan Kowalski »

Exyou pisze:Nic o tym nie wiadomo, nie pisano o tym na forum.
29.03.2016r.
Mr Greenback pisze:Grupa Can-Pack SA, producent opakowań metalowych i szklanych wybuduje nowy zakład produkcyjny w Tarnowie. Fabryka, której wartość określana jest na około 30 mln zł w pierwszym etapie zatrudni około 60 osób.
Jak poinformował we wtorek przedstawiciel inwestora Ryszard Półtorak, inwestycja zostanie zlokalizowana na terenie, gdzie obecnie znajdują się obiekty magazynowe należące do spółki. Wartość projektu, który jest częścią programu konsolidacji jednej z branż grupy Can-Pack, wyniesie około 30 mln zł.

Rozpoczęcie prac budowlanych zapowiadane jest na czerwiec tego roku. Produkcja w nowym zakładzie powinna ruszyć w pierwszym kwartale 2017 roku. Jak szacują przedstawiciele firmy, pracę w Tarnowie znajdzie w pierwszym etapie około 60 osób.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ