Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

Robas - parking nie wygląda na oddany. Nadal jest taśma, nadal coś tam robią, kostka ściągnięta w jednym miejscu, kupy żwiru itd.
Kilka fotek z soboty:
https://plus.google.com/+TarnowskaAgora ... VYVs38nX6k" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak widać, niektórym nie przeszkadza i już parkują :)

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Jan Kowalski »

Może nie było pokropienia, bo Jeż na urlopie, to czekają.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Blick
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 23-02-2010, 21:08
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Blick »

Dzisiaj od rana panowie dłubią tam przy tej kostce.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: farciarzgilmore »

Kto wie co zaczyna wyrabiać się na terenie po drugiej stronie ulicy na przeciwko straży pożarnej na Błoniach? Dosyć spory kawałek terenów zielonych został wykarczowany i "wypalony". Tak jak by ktoś przygotowywał teren do robót.


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

farciarzgilmore pisze:Kto wie co zaczyna wyrabiać się na terenie po drugiej stronie ulicy na przeciwko straży pożarnej na Błoniach? Dosyć spory kawałek terenów zielonych został wykarczowany i "wypalony". Tak jak by ktoś przygotowywał teren do robót.
Może to LEROY


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: halford »

Raczej na pewno LEROY.
3150 A Rh+


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

http://rdn.pl/?p=78973" onclick="window.open(this.href);return false;

Można?!

Dębica: Region ma inwestora

Potwierdzają się informacje z czerwca, że Hatchinson Poland chce inwestować w poddębickiej Zawadzie. W przetargu kupił już od Agencji Nieruchomości Rolnych blisko 4 ha działkę. Do końca roku przedsiębiorstwo chce załatwić wszystkie sprawy formalne i rozpocząć budowę.

– Ruszyła także rekrutacja pierwszej setki pracowników z wykształceniem technicznym – informuje Mateusz Pasek, wicestarosta dębicki.

– Ich rekrutacja będzie prowadzona wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy oraz z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Zainteresowane osoby, zwłaszcza absolwenci Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, mogą przesyłać swoje CV na adres mailowy Centrum: cop@powiatdebicki.pl – dodaje Mateusz Pasek.



tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: tarnowianin1330 »

Goscinny pisze:A u nas kurnik chcą uruchomić :) w Krzyżu :)
W którym to dokładnie miejscu ma być :?: Z ciekawości tylko pytam :lol: .


mandruchow
Obywatel
Posty: 66
Rejestracja: 27-01-2012, 08:35

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: mandruchow »

Exyou pisze:http://rdn.pl/?p=78973

Można?!

Dębica: Region ma inwestora

Potwierdzają się informacje z czerwca, że Hatchinson Poland chce inwestować w poddębickiej Zawadzie. W przetargu kupił już od Agencji Nieruchomości Rolnych blisko 4 ha działkę. Do końca roku przedsiębiorstwo chce załatwić wszystkie sprawy formalne i rozpocząć budowę.

– Ruszyła także rekrutacja pierwszej setki pracowników z wykształceniem technicznym – informuje Mateusz Pasek, wicestarosta dębicki.

– Ich rekrutacja będzie prowadzona wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy oraz z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Zainteresowane osoby, zwłaszcza absolwenci Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, mogą przesyłać swoje CV na adres mailowy Centrum: cop@powiatdebicki.pl – dodaje Mateusz Pasek.
A tak BTW. bo to podobne branże - a uciekła mi ta wiadomość - SaarGrumi się wycofał, to była wydmuszka jednak? Z góry przepraszam bo napewno gdzieś odpowiedź jest.
A może UMT jeszcze czeka? ;-)
A tak generalnie to wstyd, że taki inwestor nie lokuje się w Tarnowie...


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

Mercedes też się miał budować i jak się skończyło każdy widzi. Choć może to karczowanie buszu na przeciw straży to właśnie pod salon.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Rodowity »

Co do Mercedesa to nie wiem czy budowa w Tarnowie Zasadzie kalkuluje się. W Nowym Sączu otwarł salon wraz z serwisem i sprzedażą dostawczych samochodów. Tam jakoś mu się to sprzedaje (lepszy "klimat" do sprzedaży niż u nas), ale bardziej bazuje na obsłudze serwisowej i częściach. Postaram się dowiedzieć jakie plany ma Zasada w tym temacie.


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: mefisto101 »

farciarzgilmore pisze:Kto wie co zaczyna wyrabiać się na terenie po drugiej stronie ulicy na przeciwko straży pożarnej na Błoniach? Dosyć spory kawałek terenów zielonych został wykarczowany i "wypalony". Tak jak by ktoś przygotowywał teren do robót.
Chyba mam kłopot ze wzrokiem, bo nie zauważyłem tam żadnego karczowania, krzaki jak rosły tak rosną. Nie wiem, ale może masz na myśli tą ociupinkę wyciętą jak pod kiosk ruchu tj. strona południowa straży ?


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

mefisto101 pisze:
farciarzgilmore pisze:Kto wie co zaczyna wyrabiać się na terenie po drugiej stronie ulicy na przeciwko straży pożarnej na Błoniach? Dosyć spory kawałek terenów zielonych został wykarczowany i "wypalony". Tak jak by ktoś przygotowywał teren do robót.
Chyba mam kłopot ze wzrokiem, bo nie zauważyłem tam żadnego karczowania, krzaki jak rosły tak rosną. Nie wiem, ale może masz na myśli tą ociupinkę wyciętą jak pod kiosk ruchu tj. strona południowa straży ?
Też wczoraj przejeżdżałem i nie widziałem tam nic.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

I jak tam w tej miejskiej suszy inwestycyjnej , coś nowego planowanego? wiadomo coś? LEROY?

ODPOWIEDZ