Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Bastekxyz
Archont
Posty: 942
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Bastekxyz »

daniels90 pisze:
02-05-2024, 17:34
Na ulicy Czarna Droga na wprost Dąbrówki powstają dwa bloki.


Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-oc8jTnjQlj
Jest to ta inwestycja: https://wrzosowa.bud-max.org/

Z kolei budowa na pierwszym planie jest prowadzona przez TSS.


daniels90
Prytan
Posty: 110
Rejestracja: 16-10-2023, 20:06

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: daniels90 »

Czy ktoś wie co ze sprawą Owintaru? Teren przechodzi z rąk do rąk i dalej nic się tam nie dzieje. A ostatnio nastała cisza...


Szakuł
Prytan
Posty: 155
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Szakuł »

Owintar to jakaś klątwa dla Tarnowa.

Nie dał rady terenu zagospodarować w czasie prezydentury Ryszard Ścigała. Pamiętam jak w 2007 roku bodajże zaczął wyburzać ruiny ależ to była medialna akcja zdjęcia, prasa zapowiedzi co tam nie będzie no i dalej czekamy.
Roman Ciepiela tez wiele obiecywał, najpierw chciał ten teren kupić później, że już zaraz coś tam będzie sie budować i minęło 10 lat jego kadencji dalej nic.
Podejrzewam, że prezydentowi Kwaśnemu też będzie ciężko i dalej będą tam rosły sobie samosiejki. Aha wiem, że to nie jest teren miasta ale tak nawiązałem do włodarzy miasta i czasu jaki już minął.


aaee
Archont
Posty: 659
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: aaee »

Przecież nie dalej jak 2 lata temu był nowy inwestor na tych terenach i chciał stawiać bardzo przyjemne osiedle i co?

Przepadł, bez wsparcia miasta i innych właścicieli terenu nic z tego nie będzie.

Widocznie nie na rękę innym przejmowanie terenu po Owintarze


szopen
Prytan
Posty: 256
Rejestracja: 10-11-2010, 19:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: szopen »

Szakuł pisze:
07-05-2024, 13:03
(…)i dalej będą tam rosły sobie samosiejki.(…)
O co to, to nie. Nie wiem kto, ale ktoś jednak dba o ten teren. Przed majówką jakiś chłop kosił całą tą połać podkaszarką 😂 Traktorkiem poszło by szybciej, a tak to kilka dni się mordował.


Bastekxyz
Archont
Posty: 942
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Bastekxyz »

aaee pisze:
07-05-2024, 19:22
Przecież nie dalej jak 2 lata temu był nowy inwestor na tych terenach i chciał stawiać bardzo przyjemne osiedle i co?
Czy tego inwestora przypadkiem nie zaorała konserwa? Coś mi świta, że planowane budynki były zbyt wysokie czy coś takiego.
W takim wypadku wsparcie samego miasta na nic się zda, jeśli konserwa się uprze.


daniels90
Prytan
Posty: 110
Rejestracja: 16-10-2023, 20:06

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: daniels90 »

Pamiętam, że coś było o zbyt wysokich budynkach.

ODPOWIEDZ