Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

To jest przebudowa starego budynku chyba stacji trafo na budynek mieszkalny. Obecnie okna są wybijane i powiększane.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

Nie trafo, a grupowego węzła cieplnego. No i w końcu tło jest poprawne :) To jest ten budynek: https://goo.gl/Ack59N" onclick="window.open(this.href);return false;
Tyle, że ten blok będzie wciśnięty pomiędzy inne 4-piętrowe. Zero ekskluzywności.

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: PrzemczaN »

Tak jak mówiłem od dawna. Bo ten budynek jest w remoncie już dość długo i to jedyny który pasował do opisu na stronie. Ale ja bym osobiście też tam mieszkać nie chciał.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

Początkowo w opisie nie było adresu, a tło było losowe :)
A w remoncie jest mniej więcej od 2 miesięcy. Wcześniej to nie był remont tylko wyprowadzka MPEC i jakiegoś rzeźbiarza, który miał tam pracownię :)

I od razu pytanie - na Romanowicza rozebrali były "Carrefour Express" do stalowej konstrukcji i Eltar buduje tą halę na nowo. Wie ktoś co tam docelowo ma być?

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: TomekMKM »

Wieść gminna niesie, że powiększają pod E.lecklerka.

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: PrzemczaN »

Goscinny pisze:Początkowo w opisie nie było adresu, a tło było losowe :)
A w remoncie jest mniej więcej od 2 miesięcy. Wcześniej to nie był remont tylko wyprowadzka MPEC i jakiegoś rzeźbiarza, który miał tam pracownię :)
Początkowo... ale dość dawno się pojawił. Może nie sam adres ale wskazówka do lokalizacji.

Tak budynek w remoncie może i od 2 miesięcy, ale sprzedany dużo wcześniej Obrazek
Ostatnio zmieniony 16-09-2017, 19:01 przez PrzemczaN, łącznie zmieniany 1 raz.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Roberto »

A Biedronkę przy Krakowskiej/Czerwonych Klonów też powiększają czy tylko docieplają ? Zauważyłem dobudowane nowe wejście (?) od strony stacji benzynowej.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: gushman »

Wygląda na to, że McDonald's wreszcie zagospodaruje "ślepy" wjazd od Jana Pawła II powyżej Grosaru. Właśnie od niego poprowadzona jest droga dojazdowa do miejsca największego aktualnie zamieszania budowlanego koło ronda przy Błonie.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Szakuł
Prytan
Posty: 154
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Szakuł »

Jak ktoś będzie na miejscu to poprosimy o parę zdjęć z inwestycji Mcdonalds i Mercedesa.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: halford »

Szakuł pisze:Jak ktoś będzie na miejscu to poprosimy o parę zdjęć z inwestycji Mcdonalds i Mercedesa.

Na razie są tam roboty ziemne więc nie bardzo jest co fotografować. Kilka dołów i trochę rur.
3150 A Rh+


farciarzgilmore
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: farciarzgilmore »

Tam tylko wystartowała inwestycja McDonalds, natomiast nic nie słyszałem żeby działo się coś w temacie Mercedesa. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

Mercedes raczej też bo na działce mercedesa są kopary, ale pieron ich tam wie.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Roberto »

Nie prościej podejść i przeczytać tablicę informacyjną zamiast zastanawiać się całymi dniami czyje są "kopary" ? :lol:


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

Dla mnie to wogóle niedorzeczne by stare chłopy zastanawiały się czy właśnie buduje się "restauracja" dla osób które lubią robić syf ze swojego organizmu czy jednak diler samochodowy na którego samochody stać w Tarnowie i okolicach co dziesiątego :mrgreen: Powstaje coś- ok, jestem za, ale bez zbytniej podniety.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

Na Dąbrowskiego niedaleko WKU wyburzyli ruiny po czymś tam i zostawili spory plac, dzisiaj była wywrotka, coś tyczyli, na ogrodzeniu pisze że plac budowy.
Poza tym na Krakowskiej mniej więcej koło Fitness powstaje budynek, natomiast w Zbylitowskiej przy A4 powstaje spory obiekt, pewnie jakiś salon albo coś w tym stylu.
Na Wieniawskiego natomiast budują blok.
Załączniki
tlo (2).png
tlo (2).png (380.33 KiB) Przejrzano 5382 razy

ODPOWIEDZ