Remont ul. Narutowicza

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

2-3 tygodnie moga być kluczowe. Lada dzień zacznie padać śnieg. Zauważyłem, że ostatnio wszystko się zwala na Wodociągi - trend taki, czy ktos w UM nie lubi szefa wodociągów?


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Goscinny pisze:2-3 tygodnie moga być kluczowe. Lada dzień zacznie padać śnieg. Zauważyłem, że ostatnio wszystko się zwala na Wodociągi - trend taki, czy ktos w UM nie lubi szefa wodociągów?
Oj nie lubią i to nie od wczoraj, ale wyniki finansowe go bronią.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

ad2222 pisze: a przynajmniej potem nikt nie będzie w nowym asfalcie wywalał dziury żeby wymienić kawałek starej sieci...

to się jeszcze okaże czy faktycznie tak będzie

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Czy ten kawałek Narutowicza od Limanowskiego do Stwosza jest nadal remontowany? Nadal jadąc od strony Komendy Policji trzeba robić objazd przez Stwosza, Towarową i Wodną?


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Tak karamba trzeba robić objazd przez ul. Wita Stwosza. Pocieszające jest to, że panowie ruszyli z robotą wkońcu dość mocno i chodnika z dnia na dzień jest coraz więcej. Dobrze by było żeby ten asfalt kładli jeszcze w dobrych warunkach atmosferycznych i jest na to szansa bo można usłyszeć, że początek grudnia przywita nas temperaturami rzędu 14 stopni :-)

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

A czy jak skończą obecnie remontowany odcinek to zaczną remontować Narutowicza od Stwosza do Krakowskiej czy takiego remontu nie ma w planach?


ulotki
Obywatel
Posty: 71
Rejestracja: 29-08-2010, 16:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ulotki »

karamba pisze:A czy jak skończą obecnie remontowany odcinek to zaczną remontować Narutowicza od Stwosza do Krakowskiej czy takiego remontu nie ma w planach?
W tym szkopuł że takich planów nie ma nie mam bladego pojęcia dlaczego bo tam jest katastrofa takie wyboje i dziury .

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Plany są takie, że ten odcinek wyremontuje inwestor na Owintarze. Resztę sobie sami dopiszcie ;)


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Podobnie jak resztę układu ulicznego w tym rejonie, więc pomyślcie jak długo ten nowy "Wąsikowy" farmazon pod Świtem będzie tymczasowy zanim będziecie chwalić ciasne rondko w tym miejscu... Bo jak widać Owintar i te wielkie plany JE Prezydenta z tym rejonem związane jak zwykle są niczym więcej jak lekkim wiaterkiem w szklance wody...
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Ja mam wrażenie, że wykonawca czeka aż spadnie jakikolwiek intensywny opad żeby można było tym usprawiedliwić niepołożenie masy w tym roku. A jak tego nie zrobią w tym roku, to najbliższa okazja będzie w kwietniu bądź maju jak uruchomią po zimowej przerwie wytwórnie masy bitumicznej.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

"Problemem okazało się odtworzenie warstw podbudowy po przejściu właścicieli uzbrojenia podziemnego – tłumaczy szef Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich Zdzisław Musiał" za InterMaks.pl

Hmm - a to Pan Inżynier "Wąsik" i jego radosna ekipa nie przewidzieli, że po zryciu przez branżowców ulicy wzdłuż i wszerz podbudowę trzeba będzie zrobić od zera? To kiedy kładziemy? Pod koniec tygodnia i na początku przyszłego możliwy jest śnieg, a i deszczu może być sporo - proponuję już zamówić masę :mrgreen:.

No to jak, Pan Dyrektor dał sam sobie termin 15 grudnia.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Post z 19.11.2011
ad2222 pisze:Nie wiem czego wy chcecie od tego remontu - jest na finiszu, a widziałem (przejeżdzam tamtędy 2x dziennie) że było sporo robione, łącznie z wymianą niektórych sieci. Pewnie, że można by szybciej - ale 2-3 tyg nikogo nie zbawi, a przynajmniej potem nikt nie będzie w nowym asfalcie wywalał dziury żeby wymienić kawałek starej sieci...
Podtrzymujesz to co napisałeś ;)
Nie wiem kiedy ta gehenna zafundowane przez nasze władze się wreszcie skończy to jest normalnie nienormalne główna ulica w centrum miasta za to powinny polecieć głowy .


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Przed chwilą jechałem Narutowicza - w związku z tym, że padał deszcz, a zapowiadane są dalsze opady deszczu i śniegu - TA DA - na Narutowicza pojawiła się FREZARKA - znaczy, że wraz z nadchodzącymi deszczami i śniegami będą kłaść ASFALT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

No przecież pisaliśmy, że czekają na śnieg :) Robotę trzeba szanować i zrobić tak, żeby po okresie gwarancji było co remontować.

Awatar użytkownika

Dawid D
Prytan
Posty: 226
Rejestracja: 21-04-2010, 20:04
Lokalizacja: Tarnów Pd

Post autor: Dawid D »

Nie orientuje się Ktoś może, czy planowany jest trzeci wąski pas do skrętu na ul. Wita Stwosza, tak jak to ma miejsce na skrzyżowaniu ul. Konarskiego z Tuchowską? Widziałem, że podczas remontów 3 auta osobowe są w stanie stać obok siebie, ale jak jest w przypadku dużych wozów? Niewątpliwie, wydzielenie takiego wąskiego pasa, nawet na 2 samochody, w tym przypadku byłoby dużym upłynnieniem ruchu dla pojazdów jadących w stronę Centrum.

ODPOWIEDZ