galeria tarnów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Zablokowany

Autor tematu
wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

galeria tarnów

Post autor: wm »

cześć, rzućcie okiem na tego linka:

http://agencjaa4.pl/index.php/pl/projek ... roject=160

przeglądając stronę tego biura natknąłem się na informację, iż projektowali oni galerie tarnovię ale co ciekawe - na stronie znajduje się też projekt galerii tarnów?!? przy szpitalu?


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Kolega się z 'szukajki' nauczy korzystać, bo temat o Galerii za szpitalem już jest:

http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t=1419
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Autor tematu
wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

kolega szukać potrafi, to było raczej pytanie czy te wizki dotyczą tej galerii przy szpitalu, kolega się nauczy czytać ... ;)
wojtyswojtowicz.pl


Autor tematu
wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

sorry za złośliwość ale wkurza mnie to wszechobecne odsyłanie wszystkich do szukania i googlowania... dobrze wiem jak się posługiwać internetem, zadałem pytanie - wystarczyła by prosta odpowiedź tak lub nie i z głowy .. nie widziałem wcześniej tych wizek więc zapytałem ... ech!

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Tak, to jest to. Stare jak świat. Galeria raczej nie powstanie, prędzej inwestor sprzeda ten teren i niesamowicie się obłowi. O ile znajdzie kupca oczywiście.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

dzięki za informację... a to te wizki już tu gdzieś były? nie wierzę, że mi umknęły - pamiętam inne :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ten widok z hotelem nieco mnie zaskoczył. Ale tak, reszta wygląda znajomo. Jest jeszcze Tarnowskie Forum Inwestycji i tam dawno, dawno temu przewinęły się te obrazki.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Zablokowany