Przebudowa DH "Zenit"

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Autor tematu
marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Przebudowa DH "Zenit"

Post autor: marcin11 »

Projekt wnętrz DH "Zenit" w Tarnowie http://www.youtube.com/watch?v=9YLAu1LR ... re=related


Bastekxyz
Archont
Posty: 943
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Strasznie mizerna ta wizualizacja.

Awatar użytkownika

Autor tematu
marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Post autor: marcin11 »

bastol23 pisze:Strasznie mizerna ta wizualizacja.
mizerna jak i nasz ZENIT, wydaje mi się co by nie zrobili to i tak to będzie dalej taki sam ZENIT, o ile sięgam pamięcią to jedyne zakupy w ciągu 5lat, to gazeta w EMPIKU i dorobienie kluczy i tyle, no może coś jeszcze w delikatesach.

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Post autor: zicc »

Galerii handlowej z tego nie będzie, Zenit to taka kapłanówka tyle że pod dachem


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

zicc pisze:Galerii handlowej z tego nie będzie, Zenit to taka kapłanówka tyle że pod dachem
Trochę przesadzasz. Zenit często ma lepszy asortyment niż obie nasze galerie razem wzięte.
Ostatnio zmieniony 27-06-2011, 09:35 przez halford, łącznie zmieniany 1 raz.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Zenit nie jest zły - mają dość ciekawy asortyment - po za tym NIE jest to na tyle duży obiekt by można go porównywać z galeriami. Ja sam bywam i robię zakupy, nie mam "Kompleksu Kaczyńskiego" - który robi zakupy w drogich sklepach. :mrgreen:

Co do wizualizacji to fakt jest MIERNA - mój znajomy amator zrobił lepszą i ładniejszą w 2005 roku w programie MicroStation - była to "Magisterka"
9000 ml A Rh-


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Re: Przebudowa DH "Zenit"

Post autor: Eredhel »

marcin11 pisze:Projekt wnętrz DH "Zenit" w Tarnowie http://www.youtube.com/watch?v=9YLAu1LR ... re=related
Ta wizualizacja Sketchup jak nic :P
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1418
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Już przestańcie narzekać - jak dla mnie projekt sto bilionów lepszy niż obecna forma, ciężko z takiej "kupy" zrobić coś bardziej interesującego. :roll: Sama wizualizacja nudna i taka sobie.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Nie chodzi o PROJEKT ale o jego PREZENTACJĘ - sam projekt jest jaki jest - ale to wynika z geometrii budynku - nie przeskoczysz kubatury i kształtu - czyli kloca.

Zaś prezentacja powinna być wykonana LEPIEJ ZNACZNIE lepiej - to co widzimy to można pokazać jako WSTĘPNY SZKIC, na zamkniętym pokazie dla pracowników - a nie wypuszczać do sieci.
9000 ml A Rh-


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

halford pisze: Zenit często ma lepszy asortyment niż obie nasze galerie razem wzięte.
Przyznam, że ciekawa teoria :P

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Coś w tym jest. Kiedyś zjeździliśmy z dziewczyną pół miasta za torebką, bo nie było takiej jak chciała. Zrezygnowani wybraliśmy się na koniec do Zenitu... i zgadnijcie co dalej? Od strzała była taka jakiej mniej więcej szukaliśmy.

Morał z tego taki, że czasem warto wybrać się do dawnych zapomnianych miejsc i nie polegać tylko na samych galeriach handlowych, czy sklepach w centrum miasta.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja miałem to samo ostatnio z koszulą taliowaną, którą udało mi się dopiero kupić w Zenicie.


Max
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 14-06-2011, 20:35

Post autor: Max »

Zenit jest zapomniałym sklepem , ale i tak kupuje tam nie ktore rzeczy i polecam niż te galerie i itp .

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1418
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Eee tam zapomnianym - ile razy tam jestem, zawsze jest pełno ludzi.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja mam wrażenie że od kąd są galerie to robienie zakupów w Zenicie, Świcie itd. stało się nie modne, staroświeckie itd. A te domy handlowe nadal mają swoją wielką grupę stałych klientów.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ