Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Tam mieszkaja żółwie ninja :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Oglądał pewnie niejeden Teleexpres;mam nadzieję że TZDM oraz Straż Miejska też.Może wzorem Brzegu zrobić tak i u nas?Pewnie nie było by tak łatwo kpić sobie z pokrzywdzonych kierowców jak to do tej pory robi TZDM i jego ubezpieczyciel.Kto może niech to załatwi;zima się kończy to i zawieszenia polecą.A tak to kilkanaście znaków póki co pozwala spać spokojnie i nic nie robić.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3800
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja nie chcę nic mówić, ale nie wszyscy oglądali teleexpress. Co takiego jest w Brzegu jeśli można spytać?


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Ano panowie chodzą po mieście i raportują czyli jak zwał spisują gdzie i jakie są dziury w mieście.Raporty idą dalej między innymi do Zarządcy drogi który pewnie wtedy nie zasłoni się niewiedzą na temat dziur itp.zagrożeń dla naszych pojazdów i wtórnie dla ich pasażerów.Jeśli u nas to by wypaliło to może łatwiej byłoby dostać odszkodowanie za uszkodzenia a nie jak do tej pory/chyba że się mylę/ niewiedza na temat dziury zwalnia z odpowiedzialności za szkody jak to było/jest w naszym mieście.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Jest w Tarnowie ulica dziurawa jak porządny ser żółty i nie ma tam żadnego (w tamtym tygodniu nie było) znaku z przełomami. Ul. Klikowska, od skrzyżowania z Niedomicką w kierunku Stadniny. Ten stan nawierzchni tak od dobrego roku jest podobny, tylko dziury rosną ;)


MaRiO
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 29-08-2010, 09:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: MaRiO »

faleQ,

W zeszłym tygodniu na 100% był tam znak z "Przełomami" na samym początku, nie wiem jak tam na dzisiaj bo do sklepu tam rzadko chodzę.
Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradze

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Hm? Czyżby Dział Wykonawczy TZDM, czy mi się coś pomyliło? :) :-)
Obrazek

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

TomekMKM, raczej nie, nasi nie mają takich nowoczesnych zagęszczaczy, i zagęszczają gumiakami.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Z tego co pamiętam to mili kiedyś podobny, chociaż faktycznie, częściej robią to łopatą lub gumiakami . Ten Żuczek też znajomy :) No i te kurteczki... :-)


ufo666
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 03-12-2010, 16:40

Post autor: ufo666 »

Dzisiaj około 11:30 widziałem sławnego żuczka na Spokojnej. Panowie miotełkami czyścili dziury i zasypywali - mam nadzieję, że źle widziałem - piaskiem. Przed 13 już ich nie było tam.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Panowie miotełkami czyścili dziury i zasypywali - mam nadzieję, że źle widziałem - piaskiem.
Nie znasz się. Dziury mają być. Piasek wsypują po to, aby się wysypywał gdy pada śnieg. W ten sposób zima nie zaskoczy drogowców.


MaRiO
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 29-08-2010, 09:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: MaRiO »

Ja to tylko mam nadzieję że znajdą się pieniądze na Remonty Wszystkich tych dziur, przełomów itd...

I również mam nadzieję że Nasi Urzędnicy nie zapatrzą się na Urzędników z Zielonej Góry i zamiast naprawy dróg zakupią Sobie Auto na to przygotowane cyt:
nie szybko doczekamy się remontu zielonogórskich ulic. Bo chyba nie bez przyczyny urzędnicy będą jeździć samochodem terenowym.
Zresztą sami przeczytajcie

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagor ... lo___.html
Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradze


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Dziś panwie ze słynnego Żuka "remontowali" metodą "na gumiaka" trasę Tarnów-Brzozówka w okolicach budowanego węzła autostradowego.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Nowodąbrowskiej po zbudowaniu łącznika z autostrady do JPII będzie już tylko potrzebny remont kapitalny...
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

hurricane, a po co? Skoro i tak kawałek do Tarnowa będzie ostatnim oddanym, to nikt nie będzie tym łącznikiem jeździł, bo nie będzie do czego dojechać :)

ODPOWIEDZ