Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: robas »

Jan Kowalski pisze:A ja dzisiaj widziałem odważną panią, która wbrew wszelkim zasadom i logice pojechała z Gomoły w lewo :)
To sie akurat niestety często łączy...


Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

Nie wiem czy to wina złego oznakowania, ale jadąc od Lwowskiej po przejechaniu bajpasa wbijałem się na lewy po staremu. Są tam jakieś znaki pionowe, albo o zmianie organizacji ruchu?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Jadąc od dołu, tylko poziome. Jadąc od góry poziome (znaczy się linia ciągła i fragment wyłączony w ruchu) + pionowy (nakaz jazdy prosto).
Wg mnie lepszy byłby "zakaz skrętu w lewo", bo znając niektórych, to stwierdzą, że to "droga jednokierunkowa" i pojadą w lewo :)


hawana4
Prytan
Posty: 100
Rejestracja: 15-04-2010, 23:05
Lokalizacja: Grabówka

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hawana4 »

Są pionowe za zakrętem na wysokości bloku.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

100 lat planowania, a Tarnów dalej w lesie. To powinno być hasło wyborcze "rozsądnego" Romana Ciepieli.

http://www.rdn.pl/news/miasto-bedzie-mu ... ym-miejscu" onclick="window.open(this.href);return false;

W normalnym mieście, ba w normalnym kraju, dyrektor ZDiK albo osoba na stanowisku kierowniczym zarządzająca projektem dostaje z automatu zostaje ukarana. Wprowadzanie w błąd innego organu to już "przegięcie".

Albo kolejny dowód na to, że w ZDiKu kompletnie nie ogarniają swojego podwórka.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

hurricane pisze: Albo kolejny dowód na to, że w ZDiKu kompletnie nie ogarniają swojego podwórka.
Nie było to tajemnicą. Wszystko za błogosławieństwem najmądrzejszego.
Załączniki
fb.jpg
fb.jpg (44.35 KiB) Przejrzano 5448 razy
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

gumini_0317
Archont
Posty: 769
Rejestracja: 16-12-2010, 12:52
Lokalizacja: zza Dunajca

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: gumini_0317 »

BTW: Nie mógł napisać po polsku, że kostka była sześciokątna? Musiał używać "mądrego" słowa "heksagonalna"?


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

Nie mógł po swojsku napisać trylinka :)


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Kulfon »

Tak jak można było się spodziewać 2 pasy nic nie dały na starodabrowskiej korki jak były tak są nadal ....główny problem prawoskretu nie rozwiązany.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: robas »

Kulfon pisze:Tak jak można było się spodziewać 2 pasy nic nie dały na starodabrowskiej korki jak były tak są nadal ....główny problem prawoskretu nie rozwiązany.
Głównym problemem jest to że dookoła ronda są przejścia dla pieszych razem z programi. W normalnym mieście na głównych skrzyżowaniach (np Kołobrzeg,Legnica, Tarnobrzeg dla przykładu miasta o podobnych rozmiarach) są w takich punktach dwa przejścia, max trzy. Powinni zlikwidować przejście na Starodąbrowskiej tam gdzie sie tworzą korki. Jest zebra 100 metrów niżej. Można też iść na około.


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: bart11 »

robas pisze:
Kulfon pisze:Tak jak można było się spodziewać 2 pasy nic nie dały na starodabrowskiej korki jak były tak są nadal ....główny problem prawoskretu nie rozwiązany.
Głównym problemem jest to że dookoła ronda są przejścia dla pieszych razem z programi. W normalnym mieście na głównych skrzyżowaniach (np Kołobrzeg,Legnica, Tarnobrzeg dla przykładu miasta o podobnych rozmiarach) są w takich punktach dwa przejścia, max trzy. Powinni zlikwidować przejście na Starodąbrowskiej tam gdzie sie tworzą korki. Jest zebra 100 metrów niżej. Można też iść na około.
Jakby co szpital niedaleko.


wejss
Rhetor
Posty: 1641
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: wejss »

robas pisze:
Kulfon pisze:Tak jak można było się spodziewać 2 pasy nic nie dały na starodabrowskiej korki jak były tak są nadal ....główny problem prawoskretu nie rozwiązany.
Głównym problemem jest to że dookoła ronda są przejścia dla pieszych razem z programi. W normalnym mieście na głównych skrzyżowaniach (np Kołobrzeg,Legnica, Tarnobrzeg dla przykładu miasta o podobnych rozmiarach) są w takich punktach dwa przejścia, max trzy. Powinni zlikwidować przejście na Starodąbrowskiej tam gdzie sie tworzą korki. Jest zebra 100 metrów niżej. Można też iść na około.
Tyś był W Tarnobrzegu albo Kołobrzegu? Miasta o tej samej wielkości? Zaraz nam tu porównasz Brzesko albo Gorlice.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Faktycznie - jakby nie piesi to by nie było problemów z korkami. Zakazać przechodzenia przez ulicę od 6 do 18 i po sprawie.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Kulfon »

Ja bym poszedł dalej zlikwidować wszystkie przejścia w mieście i chodniki zamienić w parkingi no bo już niektore boiska osiedlowe przerobione wszystkie ulice po 2 pasy a pieszych w gettach umieszczać
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

ODPOWIEDZ