Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Mr Greenback »

Roberto pisze:
LordRuthwen pisze:Pytanie skąd wiesz, że nic?
Takie pierwsze z brzegu; http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... rudnienia/" onclick="window.open(this.href);return false; . Podpytałbym też ile z tych "naprawdę szybkich" prac robiono zgodnie z obietnicami w nocy, ale tu też mam obawy czy mam wystarczające wykształcenie do zadawania takich pytań :lol:
"Remont ulicy Kwiatkowskiego od mostu do skrzyżowania z ulicą Czerwonych Klonów powinien się zakończyć do końca roku."

W którym miejscu ta opieszałość, bo nie widzę...
Co do wykształcenia-wystarczy umieć czytać ZE ZROZUMIENIEM to co wklejasz. :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


andy
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 12-05-2012, 18:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: andy »

To że do końca roku mieli skończyć to nic nie oznacza. Jak nic nie było robione przez 3-4 tygodnie. Droga mogła być przejezdna we wrześniu/październiku, jak by ekipa cały czas pracowała.
Ale też nie można mieć pretensji do wykonawcy jak termin miał koniec roku. Ekipę wysyła tam gdzie kończy się termin.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Może nie całkiem o Tarnowie, ale blisko :)
Wczoraj wracałem z Krakowa - od mniej więcej zjazdu na S7 w Krakowie do Tarnowa (Lwowska przy Lidlu) zeszło mi 55 minut.
Od najnowszego ronda na Lwowskiej do Tuchowskiej zeszło mi.... 35 minut :)
Potem się dowiedziałem, że o 15 lali jakiś asfalt w Tarnowcu i korek zaczynał się na Starodąbrowskiej w Tarnowie - czyli to ogólnopolska akcja :P


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

Muszą lać asfalt teraz, bo do świąt wytwórnie mas kończą produkcję mas bitumicznych. Potem możliwość położenia asfaltu będzie dopiero w kwietniu.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

Mr Greenback pisze:
Roberto pisze:
LordRuthwen pisze:Pytanie skąd wiesz, że nic?
Takie pierwsze z brzegu; http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... rudnienia/" onclick="window.open(this.href);return false; . Podpytałbym też ile z tych "naprawdę szybkich" prac robiono zgodnie z obietnicami w nocy, ale tu też mam obawy czy mam wystarczające wykształcenie do zadawania takich pytań :lol:
"Remont ulicy Kwiatkowskiego od mostu do skrzyżowania z ulicą Czerwonych Klonów powinien się zakończyć do końca roku."

W którym miejscu ta opieszałość, bo nie widzę...
Co do wykształcenia-wystarczy umieć czytać ZE ZROZUMIENIEM to co wklejasz. :lol: :lol:
Wklejałem dowód na to, że nic nie robili, a nie na wynikający z umowy termin zakończenia inwestycji, chyba że sugerujesz, że w umowie tak właśnie było napisane, że wykonawca "powinien zakończyć do 15 grudnia" po czym aneksowali na "powinien zakończyć do końca roku" :lol:

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

O tym, że lampa przy Kapłanówce nadal nie działa to pewnie wiecie, bo w RDN ktoś z UM się głupio tłumaczył, że mają do podpisania 3 umowy z Tauronem i udało się (!) podpisać już jedną. No i jest szansa, że w 2018 będzie działać :)
Brak kompetencji urzędników jest porażający.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:O tym, że lampa przy Kapłanówce nadal nie działa to pewnie wiecie, bo w RDN ktoś z UM się głupio tłumaczył, że mają do podpisania 3 umowy z Tauronem i udało się (!) podpisać już jedną. No i jest szansa, że w 2018 będzie działać :)
Brak kompetencji urzędników jest porażający.
Pani Kazia i Pani Zosia co miesiąc dostają na wypłatę 2500 PLN. Czy tą umowę podpiszą wcześniej czy później to i tak dostaną tyle samo. Nie przypomina Wam to czegoś? Czy się stoi, czy się leży.........


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

Na Kwiatkowskiego nowym malowaniem wydzielą lewoskręty na zajezdnię i do bramy, jak się wymijają osobowe to jakoś to wygląda ale w towarzystwie tirów to mi się tam za wąsko wydaje...


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

Jak jest "bieda-remont" zamiast modernizacji to musi być ciasno ;).

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Mr Greenback »

– Niejeden zniszczył zawieszenie, a pieszy może złamać nogę albo zostać najechany – mówią kierowcy. – Ta droga jest kpiną z mieszkańców. Można by było dochodzić roszczeń z powodu uszkodzenia aut, bo zdarza się to często. – Przejechałem raz i przyznam, że wolę wrócić na około niż kontynuować jazdę. Jednym słowem – katastrofa. Wystarczy jeden przejazd, żeby zostawić zawieszenie. – Do tego można wjechać w każdej chwili niechcący w pieszego albo w inne auto. – Apel do prezydenta – panie Prezydencie, proszę pochylić się nad mieszkańcami – komentują tarnowianie


http://www.rdn.pl/news/trzeci-swiat-a-m ... internauci" onclick="window.open(this.href);return false;

Tłumaczysz ludziom, ze to P-R-Y-W-A-T-N-A DROGA. Ale apel do Prezydenta...Niereformowalni. Równie dobrze niech piszą do biskupa tarnowskiego albo Kanclerza Niemiec.

Co do Mościc droga skończona można jeździć. Gehenna płaczków piszących o opieszałości zakończona. Na pocieszenie dodam tylko, że się wyrobili przed Świętami wiec po choinkę można spokojnie jechać. Byle nie Gumniskami i Krakowską :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

Mr Greenback pisze:
Tłumaczysz ludziom, ze to P-R-Y-W-A-T-N-A DROGA. Ale apel do Prezydenta...Niereformowalni.
Nie dziw się. Wszak to Ciepiela mami tarnowian, żeby decydowali o terenach po Owintarze, do którego ma takie same prawa jak do tej drogi.
Myślę, że gdyby Tarnów miał gospodarza, to ten postawiłby ultimatum, że jeśli droga nie będzie zrobiona do wiosny, to przenosi targ na Kapłanówkę. Jestem przekonany, że problem by się rozwiązał.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:
Mr Greenback pisze:
Tłumaczysz ludziom, ze to P-R-Y-W-A-T-N-A DROGA. Ale apel do Prezydenta...Niereformowalni.
Nie dziw się. Wszak to Ciepiela mami tarnowian, żeby decydowali o terenach po Owintarze, do którego ma takie same prawa jak do tej drogi.
Myślę, że gdyby Tarnów miał gospodarza, to ten postawiłby ultimatum, że jeśli droga nie będzie zrobiona do wiosny, to przenosi targ na Kapłanówkę. Jestem przekonany, że problem by się rozwiązał.
Racja. Tak powinien zrobic.

http://www.rdn.pl/news/kierowcy-odetchn ... emontowana" onclick="window.open(this.href);return false; A takie zale byly..Zrobili w terminie, teraz beda jezdzic wszyscy zadowoleni.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: PrzemczaN »

Nowy Rok przyniósł już widoczne zmiany. Rozbłysły lampy przy przejściu dla pieszych obok starej kapłanówki.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Uprzedziłeś mnie o 6 minut :) Prawie trzy miesiące po zakończeniu prac i już świeci lampka :) Czekam na wpis prezydenta na FB o tej szalonej inwestycji.


rbasior
Obywatel
Posty: 67
Rejestracja: 03-09-2009, 11:35
Lokalizacja: Os. Zielone

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: rbasior »

Światła rozbłysły. Fajnie.
A prawoskręt z Fatimskiej w Słoneczną ma już pierwszą dziurę, która zaczyna się szybko powiększać. Gdzie to zgłosić? Najchętniej na e-mail.

ODPOWIEDZ