ANKIETA

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Czy uważasz, że przejście podziemne na ul. Mickiewicza zdało egzamin?

TAK
41
73%
NIE
8
14%
JEST POPRAWA, ALE NIE TAKA JAKIEJ SIĘ SPODZIEWAŁEM
7
13%
 
Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

ANKIETA

Post autor: ad2222 »

Jako że kontrowersje wokół inwestycji nie ustają, proponuję ankietę:
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Hehehe, nie bądź śmieszny :P. To czy sie poprawiło czy nie mozna określić przez zbadanie, a nie głosowanie.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

To nie jest 'glosowanie' tylko opinia użytkowników. Głosują Ci, którzy jeżdżą tamtędy na co dzień.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Czyli piesi won od ankiety? ; /

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

To jasne, że piesi będą narzekać - w końcu muszą po schodach biegać.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11694
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Zaznaczyłem opcję trzecią. Faktycznie jeździ się lepiej,oczekiwania miałem jednak większe. Problemem są wciąż przełażący piesi. Dzisiaj w czasie przejazdu dwóch próbowało wbić się na ulicę, mimo tego przejechałem w miarę płynnie odrobinę jedynie zwalniając. Można by tam na jakiś czas oddelegować jakiś patrol SM lepiący mandaty, coby ludzie się przyzwyczaili, że przejście pod ziemią wychodzi jednak taniej.
Inna sprawa czy za tą kasę nie można by stworzyć czegoś co bardziej poprawiło by płynność ruchu w centrum. (chociaż na tym akurat odcinku nic nie przychodzi mi do głowy)
I zastanawia mnie jeszcze jedno. Jak podejmowane są decyzje o rozpoczęciu tego typu inwestycji. Czy zlecane są jakiekolwiek analizy ruchu samochodowego, ilości przechodzących pieszych itp (w tym przypadku do uproszczonego modelu wystarczyło by dwóch bezrobotnych z notatnikami zatrudnionych przez tydzień i średnio rozgarnięty student informatyki) czy też radni lub inni decydenci siadają i głosują wedle własnego widzimisię i ułańskiej fantazji?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja nie narzekam! Od początku byłem zwolennikiem 'czegoś'. Może nie podziemi, ale kładki jakiejś. Zresztą - czyli ankieta jest z góry skierowana tylko dla popierających?
"Piesi niech nie głosują, bo będą na nie." Obiektywizm pełną gębą.

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos, widzisz tam gdzieś obok słowa 'Ankieta' słowo 'obiektywna'?

Jak chcesz, możesz głosować. W jaki sposób rozpoznam, że głosuje pieszy?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

No ja się przyznam. Uczciwym.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

defektator, dwie osoby które stały i czekały aż auta przejadą prawda ?, wcześniej było 20 którzy nawet nie patrzyli czy auta jadę właziły jak jak się dao i kierowcy musieli dużo baczniej czuwać, przykład dzisiaj godzina 15:10 wracam z pracy i ani razu się nie zatrzymałem a całą trasę od świateł poniżej seminarium do ronda przejechałem z prędkością 45-50 km/h :)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ja tam codziennie jeżdżę koło 8 rano - teraz śmigam bez zwalaniania. Problem faktycznie mają ci, co chcą wyjechać z Goldhammera, bo ciężko się wcisnąć.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11694
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

sylw3st3r pisze:defektator, dwie osoby które stały i czekały aż auta przejadą prawda ?,
Stały ... na ulicy i próbowały wymusić zatrzymanie aut :D
Zresztą ja nie twierdzę, że przejście jest całkowicie nieużyteczne, napisałem przecież, że faktycznie jeździ się lepiej.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

zawsze i wszędzie trafia się jakaś czarna owca haha :D więc nie można powiedzieć że nikt nie będzie przechodził bo zawsze trafi się taki któremu ciężko pokonać kilkadziesiąt schodów ;p, zwłaszcza jak zrobiło się antyreklamę że kapię na głowę :)

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Badanie ankietą społeczności internetowej/ ściślej użytkowników tego forum (wąska grupa, która nie odzwierciedla przeciętnego Tarnowianina) i próba wyciągnięcia ogólnego wniosku na jakiś temat, w tym wypadku przejścia podziemnego, nie jest w żadnym stopniu miarodajna.
To wszystko jest bez sensu bo wynik zawsze będzie bardzo daleki od prawdy.
Sondaż przeprowadzany na Internautach już jest bez sensu z racji tego iż to specyficzna chaotyczna grupa ludzi.

Dobór próby jest w ogóle bez sensu, ale jeśli to uspokoi osobę odpowiedzialną za wydanie 5 mln na przejście podziemne i sprawi że ta osoba będzie spała spokojnie to ankieta jest super!!, a wynik będzie w 100% oddawał nastroje Tarnowian i już piszę, że będzie to wynik na TAK.

Ps
Wynik tej ankiety może jedynie dać ilościowy obraz osób przeglądających ten dział :) w ciągu np 24 h (od momentu uruchomienia ankiety), 1 tygodnia, itd

BEZ SENSU w tym przypadku :)

PS 2
żeby było ciekawiej zafałszowałem wam wynik swoim głosem :)
no bez sensu :) ta ankieta.


ODPOWIEDZ