Plac Mostowa koło stacji paliw Mądel

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Plac Mostowa ko³o stacji paliw Mądel

Post autor: dafi33 »

Właśnie zauważyłem że zniknął punkt skupu makulatury taka rudera plac wyrównany ale się przejrzyście zrobiło :D
Nie ma ktoś jakiś przecieków co tam jest planowane ?


ramzes
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 29-09-2010, 17:31

Post autor: ramzes »

Budynki zostały rozebrane zgodnie z zamówieniem publicznym bo działka jest własnością Skarbu Państwa. Mozliwe że następnym krokiem będzie przetarg na sprzedaż działki i wpływ środków do kasy Urzędu Miasta Tarnowa. Jakikolowek przyszły nabywca tej działki musi miec świadomość ze graniczy z Parafią i wiąrze się to z ryzykiem nie wyrażenia zgody na budowę czegokolwiek.


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

ramzes pisze:Budynki zostały rozebrane zgodnie z zamówieniem publicznym bo działka jest własnością Skarbu Państwa. Mozliwe że następnym krokiem będzie przetarg na sprzedaż działki i wpływ środków do kasy Urzędu Miasta Tarnowa. Jakikolowek przyszły nabywca tej działki musi miec świadomość ze graniczy z Parafią i wiąrze się to z ryzykiem nie wyrażenia zgody na budowę czegokolwiek.
Chyba raczej zwiększy dochód SP a nie GMT :)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

ramzes pisze: Parafią i wiąrze się to z ryzykiem nie wyrażenia zgody na budowę czegokolwiek.
Ale teraz sąsiad nie może oprotestowywać budowy, jeżeli plany są zgodne z planami zagospodarowania lub warunkami zabudowy. Jeżeli są zachowane odległości, wysokości itp - to nic nie mogą zrobić. Pozostaje jedynie protest bierny, czyli np przywiązywanie się wiernych z parafii do koparek...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


ramzes
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 29-09-2010, 17:31

Post autor: ramzes »

...a jak myslicie Galeria Gemini powstała obok koscioła bo spełniła warunki zabudowy .....raczej Gemini Holdings Sp. z o.o. musiało wybudować ośrodek " Siemacha" za osiem milionów aby .....wilk był syty i owca cała.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Jak się przywiążą to prywatna firma Ochroniarska usunie. :mrgreen: A po za tym jak potencjalny inwestor ma dobrego "papuga" to kościoł co najwyżej może mszę odprawić w intencji. :mrgreen: I TAK POWINNO BYĆ.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

a może będzie wymiana gruntów, ksiądz odda teren przed kościołem a dostanie plac przy mostowej
3150ml ARh- & DKMS


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

I przed kościołem wybudujemy magazyny/sklep/zakład ? Bądż poważny :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Nie wiem czy próbowałeś skorzystać z parkingu przed kościołem, gdy w hali jest impreza a proboszcz obok własną prowadzi.
3150ml ARh- & DKMS


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Mnie to nie dotyczy - do kościoła nie chodzę/jeżdżę - więc nie mam problemów :mrgreen:
I już widzę protesty jak by tak parking zlikwidować i wybudować hurtownię. BEZ JAJ.
Ja wiem że Czarna Mafia by najchętniej chciała i parking i ten teren dodatkowy dostać ZA DARMO najlepiej.
9000 ml A Rh-


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Ravir pisze:Ja wiem że Czarna Mafia by najchętniej chciała i parking i ten teren dodatkowy dostać ZA DARMO najlepiej.
jak możesz tak pisać a jeśli nawet już by tak było ...... to wszystko w imię boże i na jego chwałę ....przecież nie dla pieniędzy absolutnie ;)

ODPOWIEDZ