Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Około 562,000 wyników (0,31 s)
link

z rękawa nie, teraz się używa google.


Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Obrazek
Urzekła mnie ta historia. Był park, nie ma parku :]

źródło: tarnowskieinfo.pl


lucyas
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 24-06-2012, 10:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: lucyas »

Mam pytanie .. czy Pan Ścigała bedzie mógł jescze kiedykolwiek kandydować na prezydenta Tarnowa? Mam nadzieję że NIGDY :evil:


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dominik_PCH pisze:Urzekła mnie ta historia.
To jest lepsze ;)

Obrazek

żródło: http://www.tarnow.pl/Galeria/Galeria-Mi ... k-Legionow


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Proponuje zamiast pisać na forum, aby każdy wysyłał codziennie po mailu do prezydenta z zapytaniem o park.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

halford pisze:Proponuje zamiast pisać na forum, aby każdy wysyłał codziennie po mailu do prezydenta z zapytaniem o park.
Rewelacyjny pomysł. gdyby znalazł się ktoś kumaty, kto zredagowałby taki list, bo jak wiadomo, człowiek z natury leniwy i łatwiej mu skopiować, niż napisać. Wtedy byłby realny nacisk. Świetna akcja

ps.

w następnej kolejności można wysyłać maile do radnych z pytaniami jak głosowali w istotnych sprawach, np cen biletów. Wyobrażam sobie jakby się cieszyli ci co głosowali przeciw ludziom, albo nie uczestniczyli w głosowaniach

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

lll pisze:
halford pisze:Proponuje zamiast pisać na forum, aby każdy wysyłał codziennie po mailu do prezydenta z zapytaniem o park.
Rewelacyjny pomysł. gdyby znalazł się ktoś kumaty, kto zredagowałby taki list, bo jak wiadomo, człowiek z natury leniwy i łatwiej mu skopiować, niż napisać. Wtedy byłby realny nacisk. Świetna akcja
Hehe, standard. :) Internetowe rewolucje i te sprawy. :) Po grzyba Ci park jak nie chce Ci się nawet maila z dwoma zdaniami napisać? :) Chyba po to, żeby narzekać, że nie ma odpowiedniej liczby koszów na śmieci a młodzież po 22 obala tam browara. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

gushman pisze:Po grzyba Ci park jak nie chce Ci się nawet maila z dwoma zdaniami napisać?
Masz rację. Osobiście sam park mi u pimpka lata, bo nie jestem grupą docelową. Bardziej chodzi o wypełnienie zobowiązań.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

do kosza :)

Awatar użytkownika

Dawid D
Prytan
Posty: 226
Rejestracja: 21-04-2010, 20:04
Lokalizacja: Tarnów Pd

Post autor: Dawid D »


Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Już widzę jak będzie wyglądać tak, jak na koncepcji :) Zwłaszcza ta trawa i alejki.
Według koncepcji, nowa część obiektu budowana będzie na terenie obecnego parkingu "pod chmurką" przed galerią. Liczyć będzie dwie kondygnacje, bo na potrzeby inwestycji zniwelowana zostanie skarpa. Ściana galerii sąsiadować będzie więc z Parkiem Legionów, co nie wszystkim samorządowcom przypadło do gustu. - To będzie równoznaczne z końcem istnienia tego parku - komentował radny Grzegorz Kądzielawski.
Czyli już wiadomo, że parku nie będzie - ważniejszy jest sklep niż obietnice. Mieszkańcom os. Legionów Wysokiej Rozdzielczości już zazdroszczę widoku.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

trawy nie będzie - cała poszła na boisko do wrzutów...:)
...

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ściana galerii sąsiadować będzie więc z Parkiem Legionów, co nie wszystkim samorządowcom przypadło do gustu.
Jaki park ? :D :mrgreen:
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Radni biją pianę, zamiast przycisnąć p. Sonika jednym krótkim tematem - Damy wszystkie zezwolenia, ale proszę zrobić najpierw park - nawet w innej lokalizacji (albo doprowadzić do stanu używalności park Piaskówka na przykład). Tak musi wyglądać offset z kłamczuchem.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ