Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Dorota1975 - NIE :)
tylko gdzieś wyszukałem/wyczytałem takie info w necie i chciałem się podzielić na forum.
imi

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

imiol pisze:Od 1 sierpnia b.r grono najemców Gemini Park Tarnów powiększy się o dwie znane marki jeansowe - Levis i Mustang.
Kto będzie najemcą? Chodzi mi o firmę.
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

ktoś pytał co z Mango no więc jak byłem tam dzisiaj to w miejscu gdzie był plac zabaw fair play piszę że będzie mango a plac zabaw przeniesiono gdzieś w okolice restauracji ale tego nie widziałem bo byłem tylko w media markt


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Oni to chyba przeniosą tam gdzie miało być dawne Mango ;) Bo innego miejsca na plac zabaw to ja nie widzę :P


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

koło Smyka na wprost sali restauracyjnych był jeden lokal i wydaje mi się że tam mogło by być bardziej przyciągające miejsce no chyba że już coś tam się otworzyło albo w miejscu gdzie jest puste pole jest magazyn smyka więc nie można tam nic otworzyć


kedarg
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 06-02-2010, 18:32

Post autor: kedarg »

Nie orientuje się ktoś od kiedy ma być otwarty nowy sklep Diverse GP?


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »



Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Mango - międzynarodowa marka odzieży damskiej od października 2011 dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do Gemini Holdings. Sklep zajmie powierzchnię 221 metrów kwadratowych i będzie pierwszym salonem tej sieci w Tarnowie.

Mango to międzynarodowa marka odzieży damskiej i akcesoriów o hiszpańskim rodowodzie, w kolekcjach której zaznacza się kilka linii. Firma posiada ponad 960 butików w 84 państwach na całym świecie, a salon Mango w Gemini Park Tarnów będzie siedemnastym salonem tej firmy w Polsce.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jak kupowałem buty, część trzecia i ostatnia :) część druga TUTAJ

Do trzech razy szuka, jak mówi stare przysłowie pszczół.
W GT weszliśmy do "Martens Sport".
Pomimo tego, że "na butach" jest samoobsługa, bo wszystkie pary sa na półkach, to i tak podeszła pani i spytała się, czy nie pomóc szukać konkretnego rozmiaru. I pomogła :)
Kupiliśmy 3 pary butów, wydaliśmy sporo kasy, a firma "Mawa" z GT i MAX musi obejść się smakiem.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

gościnny Martes ;p to po pierwsze ale nie ważne to to mały błąd ;p największy to to że Ci się galerie mylą ;p w GT nie ma Martes Sport tylko w GP :D, hehe w dobrym wątki napisałeś posta ale jednak literki Ci się pomyliły :)


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »



Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Ciekawe co na to Galeria Tarnovia:

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings, od kilku miesięcy notuje systematyczne wzrosty frekwencji, a najemcy wzrosty sprzedaży. W lipcu, niektórym markom obecnym w centrum obroty wzrosły nawet o 70 proc. w porównaniu z czerwcem i majem tego roku.

Dobre wyniki w Gemini Park Tarnów osiągnęły między innymi sklepy z odzieżą dziecięcą, w których obroty wzrosły średnio o 40 proc., z biżuterią o 43 proc., a także najemcy działu fashion, którzy osiągnęli w lipcu wzrost obrotów o20 proc.

- Na trzy salony Ravela obecne w Tarnowie jestem najbardziej zadowolony z wyników jakie osiągnął sklep zlokalizowany w Gemini Park Tarnów. Obrót tego sklepu wzrósł w lipcu aż o 50 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca – mówi Zbigniew Suchoński, wiceprezes Ravel.

Także inne branże obecne w Gemini Park Tarnów odczuły pozytywny trend: sklep z wyposażeniem dla domu home&you osiągnął 77 proc. wzrost obrotów.

- Lipiec był dla nas wyjątkowo udany. Rekordowy, 77 proc., wzrost obrotów w stosunku do poprzednich miesięcy zawdzięczamy naszym działaniom promocyjnym bardzo mocno wspieranym przez zarządzających centrum. - mówi Beata Tylutka, manager home&you.

Rekordowy wyniki zaobserwował również salon TP S.A. & ORANGE, który na 237 placówek obecnych w Polsce, znalazł się na 5-tym miejscu w kraju pod względem wysokości sprzedaży.

Według danych podanych prze zarządce obiektu obroty najemców w lipcu 2011 wzrosły średnio o 26 proc. w stosunku do czerwca 2011, a footfall systematyczne wzrasta. W lipcu o 13 proc. w stosunku do czerwca 2011, a w czerwcu i maju o 4 proc. - 5 proc. w stosunku do poprzednich miesięcy.

W ostatnich miesiącach podpisane zostały umowy najmu powierzchni z kolejnymi salonami – w tym z międzynarodowymi sieciowymi markami – Oodji i Mango.


www.thecity.com.pl

Przyznam, że fajnieby było, gdyby Tarnovia również się tak dynamicznie rozwijała i gydybyśmy mieli w mieście taką konkurencję, która powodowałaby więcej promocjii, więcej eventów i może sprowadzała nawet nowych najemców.

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Stradie pisze:Przyznam, że fajnieby było, gdyby Tarnovia również się tak dynamicznie rozwijała i gydybyśmy mieli w mieście taką konkurencję, która powodowałaby więcej promocjii, więcej eventów i może sprowadzała nawet nowych najemców.
Masz rację - było by fajnie. Ale fajniej by było gdyby siła nabywcza mojego portfela była większa a co za tym idzie poprawiłyby się obroty nie tylko GP i GT.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

W GT byłem 3 razy od otwarcia.

W GP byłem już jakieś 30.

GP ma zdecydowaną przewagę wg mnie dzięki takim sklepom jak Tesco, Castorama czy Mediamarkt...

Galeria, gdzie (wizualnie przynajmniej dla mnie) 80% stanowią stoiska z odzieżą to dla mnie pomyłka (rzadko kupuję odzież, to też fakt...).

W Gemini jest większa dywersyfikacja, coś dla młodzieży, dla facetów, dla kobiet. Coś dla bogatszych i dla biedniejszych.

Tarnovia jest zbyt monotematyczna. Opinia subiektywna, nie poparta statystyka ani badaniami, bowiem to nie statystyki i badania idą na zakupy, tylko ludzie ; )


wejss
Rhetor
Posty: 1644
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

tarnovie może uratować w tym momencie tylko dobudowanie multikina

ODPOWIEDZ