Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: Rodowity »

pewnie to ci sami sprzedawcy którzy zatrudniają ludzi na śmieciówki, po 5-6 zł/h, czarno, albo każą nie wbijać towaru na kase bo i o takich już słyszałem :) Otwórzcie sklep z atrakcyjnym towarem i bądźcie konkurencją dla galerii to moment wieść sie po mieścinie rozniesie i będa klienci.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11673
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: defekator »

Rodowity pisze:pewnie to ci sami sprzedawcy którzy zatrudniają ludzi na śmieciówki, po 5-6 zł/h, czarno, albo każą nie wbijać towaru na kase bo i o takich już słyszałem :) Otwórzcie sklep z atrakcyjnym towarem i bądźcie konkurencją dla galerii to moment wieść sie po mieścinie rozniesie i będa klienci.

A po co? Lepiej mieć asortyment rodem z lat 90 i dziwacznie absurdalne ceny. A za to że biznes nie idzie winić galerię, kosmitów i masoński spisek. Nawet nie chce mi się wymieniać ile razy szukałem czegoś u lokalnych sprzedawców, co teoretycznie powinno być u nich dostępne a skończyło się na zamawianiu przez neta bo oczywiście nie mieli a najczęściej nawet nie słyszeli.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: sotiv »

Teraz jeszcze tylko brakuję żeby handlowcy z Krakowskiej zrobili protest na remont ul. Krakowskiej, bo znowu nie będą mieli klientów. Ciekawe czy radni też, to wezmą pod uwagę ;)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3805
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: Cubaza »

A ja mam pytanie dlaczego rozbudowa Tarnovii nie wzbudziła takiego zainteresowania. Tam handlowcy nie mieli problemów z rozbudową. Tutaj natomiast nawet ludzie z Żabna mają z tym problem.


Beny
Archont
Posty: 517
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: Beny »

Cubaza pisze:A ja mam pytanie dlaczego rozbudowa Tarnovii nie wzbudziła takiego zainteresowania. Tam handlowcy nie mieli problemów z rozbudową. Tutaj natomiast nawet ludzie z Żabna mają z tym problem.
Moze dlatego ze Tarnovia sama w sobie sie nie rozbudowuje nie bedzie tam wiecej sklepow tylko same kino,zreszta Tarnovia to juz praktycznie trup nasi sklepikarze wiedzą ze z tą lokalizacją i asortymentem coraz ubozszym Tarnovia nie stanowi duzej konkurencji, natomiast Gemini to juz wielka konkurencja i trzeba ją zablokowac.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: farciarzgilmore »

Cubaza słuszna uwaga. Żadne tarnowskie kino nie protestowało, że zabierze to im klientów? O nich się nikt nie martwi? Wg mnie w przypadku Gemini, chodzi tylko i wyłącznie o osobę Rafała Sonika i jego sympatii z PO (#bronekmusisz itp.)
Wszystko co się dzieje obecnie w szeroko rozumianej gospodarce, nie tylko lokalnie, jest tylko i wyłącznie dyktowane politycznymi względami. Przeniesienie gazów, odwołanie pewnie już niedługo Romana Ciepieli, rozbudowa Gemini a także ostatnio głośna likwidacja jakiejś jednostki PKP Cargo, to wszystko POLITYKA. Żadnych argumentów mniej lub bardziej logicznych. Tak ma być i tyle. Za PO mieliśmy słabych ludzi lokalnie a teraz to już jest dramat. Nie mamy nic do powiedzenia i nie zdziwię się, jak za rok lub dwa "wezmą" się za Azoty.

Awatar użytkownika

Phoenix
Prytan
Posty: 218
Rejestracja: 10-11-2009, 16:40

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: Phoenix »

Jak już wspominałem w 100 % rozumiem i szanuje protesty mieszkańców okolicy. Mają obawy ich prawo.
Ale nie jestem w stanie pojąć co do rozbudowy Gemini ma konkurencja, inni przedsiębiorcy. przecież mamy wolny rynek.

Jeden z moich znajomych powiedział że nie może się doczekać wyprowadzki z tego zaścianka.

Ogólne polityka to jakoś na głowę ostatnio upadła. Przecież ci ludzie mają reprezentować interesy mieszkańców i miasta a nie Żabna.
Ej normalnie przykro mi jak na to wszystko patrze.

Lwowska nie, Galeria nie, Prezydent nie, Tylko pomniki będą stawiać.

A co do głosowania to raczej wątpię żeby po wyborach się zmienił skład rady a jak się zmieni to na gorsze.

Trzeba jakoś zadziałać żeby Kubę prezydentem zrobić. Koniec z tymi starymi dziadami z koneksjami z PRL

KUBA NA PREZYDENTA !!!!!

Przepraszam, poniosło mnie :)
(...) Szukam stylu zmieszany z tłumem, robiąc to co wydaje mi się że robić umiem (...)

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: Jan Kowalski »

Weź przestań. Towarzysz "wstrzymał się od głosu" Kwaśny najlepiej sprawdza się w funkcji przyjaciela prezydentów.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


wejss
Rhetor
Posty: 1644
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: wejss »

Poszło w świat. Jasny i wyraźny sygnał, że w Tarnowie nie warto inwestować. Przypomina to socjalistyczny model gospodarczy. Tym pozwolimy a tym nie. Odgórne sterowanie co i jak. Zero wolnego rynku. A do tych wszystkich byznesmenów lokalnych to mam jedno ale. Jakbyście chcieli to byście utrzymali klienta. Rozbudowy nie będzie więc nadal z żoną będziemy jeździć do grodu Kraka.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: ad2222 »

@Jan Kowalski: to może Ty wystartujesz? najłatwiej jest obrzucać błotem tych, którzy COKOLWIEK chcą zrobić dla miasta. Siedzieć sobie wygodnie w fotelu, pić zimne piwko i hejtować w sieci. To lubisz, prawda?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: Jan Kowalski »

@ad2222 błąd logiczny. Po pierwsze jestem abstynentem, ale to dla zwolennika komunistów może być za wiele - co? Dlaczego Ty nie wystartujesz skoro masz tak wiele do powiedzenia? Siedzieć przed komputerem i bronić czerwonych - to lubisz, prawda? Boli Cię krytyka wiecznie wstrzymującego się obrońcy Ścigały?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: mefisto101 »

Ani trochę mnie to nie dziwi, zupełnie nic - macie co chcecie można by powiedzieć do mieszkańców.
Przecież rada miasta jest z PIS, a ci w genach mają zakodowane "a po co to to komu, nie jest nam potrzebne, już mamy i nam wystarczy, itp"
Pierwszy sygnał ciemnogrodu radnych poszedł jak chciano zamienić nazwę ulic na Lecha Kaczyńskiego, niedawno wypowiedź przewodniczącego rady miasta z PIS dot. budowy dróg dwupasmowych typu " a po co nam szerokie drogi" Teraz informacja dot. zablokowania rozbudowy Gemini. To jest typ ludzi biernych i bojaźliwych rozwoju, ale jak tarnowianie tego chcą (przynajmniej ci durnie co na nich głosowali)
Ostatnio zmieniony 06-07-2016, 15:08 przez mefisto101, łącznie zmieniany 1 raz.


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: mefisto101 »

Jan Kowalski pisze:Weź przestań. Towarzysz "wstrzymał się od głosu" Kwaśny najlepiej sprawdza się w funkcji przyjaciela prezydentów.
Janie Kowalski wydaje mi się, że obrażasz inteligencję forumowiczów i walisz nam tekstami z żywca ściągniętymi z instrukcji partyjnej skierowanej do ciemnego luda.
Jak domniemam K. Kwaśny to człowiek ok 30-letni, więc wysiliłbyś się i obraził go trochę inteligentniej, a może ktoś się nabierze.
P.S.
Nigdy nie głosowałem na lewicę i nie zamierzam tego robić, a K. Kwaśnego może raz widziałem na ulicy.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: Goscinny »

Zdaje się, że Kowalski ma jakiś głębszy problem, ale to nie jest kozetka i dlatego przez najbliższy tydzień nie będzie nam się naprzykrzał.


dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32

Re: Centrum Handlowe Gemini Park

Post autor: dropszot »

Goscinny pisze:Zdaje się, że Kowalski ma jakiś głębszy problem, ale to nie jest kozetka i dlatego przez najbliższy tydzień nie będzie nam się naprzykrzał.
Dałeś mu bana za ten ostatni wpis?

ODPOWIEDZ