Kolejna Zmiana organizacji ruchu na E4

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Jechałem tam ostatnio i to jest troszkęśmieszne - "24" żeby skręcić w lewo ze Zbylitowskiej Góry ( czytaj. Zawrócić), musi zjeżdżać praktycznie pod sam Dunajec:)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

TomekMKM, trochę to wyolbrzymiasz.... 24 musi jechać na nawrotkę za Toyotą, a nie pod sam Dunajec ;)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

No może troszeczkę przesadzam, ale faktem jest, że nawrotka jest przed samym zjazdem w dół aż na most:) A zaraz za nawrotką w kierunku Tarnowa jest przystanek, "może można" by go włączyć do sieci:)


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Ravir pisze:Hurricane - ja jestem GORĄCYM zwolennikiem fotoradarów na skrzyżowaniach - wyłapujących przejeżdżających na CZERWONYM. NIKT chyba nie zarzuci takiemu miejscu instalacji.

Osobiście uważam, że NA KAŻDYCH światłach powinny być czujniki wjazdu na Czerwonym - i nikt rozsądny by się nie sprzeciwiał.
Popieram. Ale ja u nas w kraju jeszcze nie widziałem takiego rozwiązania. Co innego w Niemczech. Tam bardzo często skrzyżowania były uzbrojone w takie rozwiązania, oczywiście dla wszystkich kierunków.


Autor tematu
Raver
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 08-12-2010, 20:16

Post autor: Raver »

TomekMKM pisze:No może troszeczkę przesadzam, ale faktem jest, że nawrotka jest przed samym zjazdem w dół aż na most:) A zaraz za nawrotką w kierunku Tarnowa jest przystanek, "może można" by go włączyć do sieci:)
To "24" tam nie staje, z tego co wiem to "39" zatrzymuję się na tym przystanku bo sam byłem świadkiem jadąc do Zgłobic. Dziwne że "24" nie zatrzymuje się na tym przystanku. :?:

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Chodzi o przystanek zaraz za wjazdem w górę z mostu na Dunajcu. "24" tam na pewno nei staje.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Dzisiaj Panowie znowu coś tam "kombinowali" :);-)


Bastekxyz
Archont
Posty: 944
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Wczoraj malowali tam obszary wyłączony z ruchu, dziś pewnie płodzili tam coś podobnego.

ODPOWIEDZ