Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

JA tylko dodam, że pojawiła się kolejna informacja, w której mówi się, że oni by bardzo chcieli za wszystkich fanów zapłacić, ale budżet na to nie pozwala.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Zawsze wydjzie to ich taniej, niż choćby odkupienie bazy danych potencjalnych klinetów. Heh...

A co do pomocy innym. To zapomniałem napisać, że tego "piątaka", to sam wpłacę bezpośrednio u wolontariuszy.

A co do galerii, to jaka nazwa takie zachowanie.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto pisze:A co do galerii, to jaka nazwa takie zachowanie.
I właśnie o to chodziło trixowi! Nie lubisz Galerii bo nazywa się tak, jak znienawidzony przez Ciebie klub. MIEJSKI! - Jak byś głosował, jako Radny, w sprawach Tarnovii? Przeciw - ale nie dlatego, że zapoznałeś się z daną sprawą, tylko przeciw, bo to Tarnovia.

Mam nadzieję, że Ci rozjaśniłem, bo chyba w ogóle nie zajarzyłeś o co chodzi...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:
Deto pisze:A co do galerii, to jaka nazwa takie zachowanie.
I właśnie o to chodziło trixowi! Nie lubisz Galerii bo nazywa się tak, jak znienawidzony przez Ciebie klub. MIEJSKI! - Jak byś głosował, jako Radny, w sprawach Tarnovii? Przeciw - ale nie dlatego, że zapoznałeś się z daną sprawą, tylko przeciw, bo to Tarnovia.

Mam nadzieję, że Ci rozjaśniłem, bo chyba w ogóle nie zajarzyłeś o co chodzi...
A teraz weź praktycznie każdą uchwałę rad miejskich, powiatu czy sejmowych i sprawdź czy aby czasem tam też "druga" część nie głosuje właśnie w taki sposób.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Myslałem, że już sporo zdąrzyłes sie o mnie dopwiedzieć za pośrednictwem tego forum. Dlatego tez nie rozumiem o co Ci chodzi z tym murzynem ?
No właśnie sęk w tym, że to przez Twoje wypowiedzi na forum do głowy wpadł mi ten czarnoskóry.

Z ostrzeżeń:
Deto 1 ad2222 01-12-2009, 13:51 za 'czarnuchów' w temacie o Gemini. Uważaj na słowa, proszę.
...


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Keleos pisze:
Myslałem, że już sporo zdąrzyłes sie o mnie dopwiedzieć za pośrednictwem tego forum. Dlatego tez nie rozumiem o co Ci chodzi z tym murzynem ?
No właśnie sęk w tym, że to przez Twoje wypowiedzi na forum do głowy wpadł mi ten czarnoskóry.

Z ostrzeżeń:
Deto 1 ad2222 01-12-2009, 13:51 za 'czarnuchów' w temacie o Gemini. Uważaj na słowa, proszę.
...
To było w kontekście kleru :lol: bystrzacho :P

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

W związku z niewywiązaniem się Galerii Tarnovia z umowy pomiędzy GT a "Tarnowską Agorą" informuję, że usunąłem baner reklamowy Galerii Tarnovia kierujący na stronę akcji "płacimy za nowych fanów", oraz zablokowałem możliwość wypowiadania się użytkownika "GaleriaTarnovia".
W ramach porozumienia GT miała zawiesić baner "Tarnowskiej Agory" na ścianie parkingu, jednak po słowach krytyki w/s ich akcji na Facebook'u stwierdzono, że nie zostanie wywieszony. My swoją część porozumienia wypełniliśmy.


piotrow
Obywatel
Posty: 45
Rejestracja: 10-09-2009, 17:17
Lokalizacja: Tarnów, Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: piotrow »

Jednym słowem zachowanie Galerii Tarnovia jest żałosne i poniżej krytyki. Mogli mieć niedrogo reklamę na całą Polskę i bardzo pozytywną opinię wśród internautów. Mogli, ale wszystko zepsuli.
A na Facebooku już ich nie lubię. Sam wspomogę WOŚP odpowiednią kwotą. Fajnie by było jakby teraz nagle ci którzy dodali się do fanów GT zachęceni akcją, kliknęli teraz link "nie lubię". Ładny byłby widok jakby nagle z 8000 fanów zrobiło się tylu co przed akcją :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ja odklikam dopiero w poniedziałek - za mnie mają piątaka wrzucić, bo mam tarnowskie IP (wg ostatnich zmian regulaminu się łapię). A w poniedziałek - wynocha.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

W galerii zmieniło się kierownictwo, widać na lepsze :mrgreen: .
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 639
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Nawet na wykopie jest o tej galerii, po prostu żenada na cały kraj.
http://www.wykop.pl/ramka/578405/galeri ... -dla-wosp/


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

7700zł :5zł =1540 osób :) nie jest źle acz kol wiek zgodnie z regulaminem którym się kierowali ludzie brakuje tutaj jakiś 7000 osób jeszcze :), zarząd jak zarząd szkoda mi tylko sklepów bo one są Bogu ducha winne a one najbardziej na tym ucierpią bo ludzie już tam nie pójdą bo taki wstyd ..., sam bym tam nie poszedł więcej ale jest kilka sklepów które tam są dla mnie fajne i dla tego mimo wszystko pójdę, podejrzewam że większość sklepów o tej akcji nie wiedziało bo za pewne część by się przyłączyła i dołożyła coś od siebie

PS: 7700zł = czynsz za lokal o powierzchni ok 55m2 = czy na prawdę te 35 tys raz w roku to dla tej galerii tak wielki wydatek ?, nie ważne pomogli ? pomogli :)


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Post autor: CEO »

Wstapilem ostatnio do BOMI. Nie dziwne ze tam swieci pustkami.

Kawa 1 kg Lavazza Crema Classico, o ile dobrze pamietam 115 pln! (=30 EUR).
W Austrii kupilem w promocji ta sama kawe za 8,99 EUR (= 35 pln), bez promocji 11,99 EUR.

Rozumiem ze nikt do Austrii po kawe nie bedzie jechal,
ale mysle ze BOMI ma takie same ceny hurtowe jak austriackie markety,
za to przebitka jaka!

I rozumiem ze to "ekskluzywne" delikatesy, ale niech sie nie dziwia ze ludzie az takimi frajerami nie sa.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

CEO, jeśli ich "ekskluzywność" ma polegać na tym, że mają ceny dwukrotnie wyższe niż konkurencja, to padną wcześniej niż później.
Alma ma podobne wyskoki, zresztą tam większość rzeczy też jest droższa niż w innych marketach.

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Bo tutaj trzeba zrozumieć ideę Bomi i Almy, chodzi o to aby KTA nie przepychało ci się z wózkami między nogami, a mniejszą ilością klientów zapraszają tych którym wszystko jedno ile zapłacą byle by nie stracili czasu w kolejkach do kasy, a mniejszą ilość kupujących odbijają sobie wyższymi cenami za towar i na to samo dla nich wychodzi.
Czy zarobią 5 x 0,50 groszy czy 1 x 2,50 - na to samo wychodzi.

ODPOWIEDZ