Wymiana zadaszenia hali na ul. Gumniskiej?

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Jo
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 27-10-2010, 10:59

Post autor: Jo »

Cubaza pisze:A ja już się kilka miesięcy temu zastanawiałem dlaczego zdjęli dach na jesień kiedy wiadomo, że deszcz pada :P Widać oni tego nie przewidzieli ;)
Według mnie jesień w tym roku była wyjątkowo sucha.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Jo, hmmmm była sucha, ale zdaje się, że jesień nie należy do pór roku, w których w zwykłym domu zdarłbyś dach i przez ponad miesiąc liczył na to, że nie będzie padać?


Jo
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 27-10-2010, 10:59

Post autor: Jo »

Cubaza pisze:Jo, hmmmm była sucha, ale zdaje się, że jesień nie należy do pór roku, w których w zwykłym domu zdarłbyś dach i przez ponad miesiąc liczył na to, że nie będzie padać?
Biorąc pod uwagę fakt, że ekipa remontowa ma czas do końca grudnia z zakończeniem remontu można stwierdzić, że jakikolwiek opadł nie był planowany.

Z drugiej strony, może nie najgorszym pomysłem byłaby zmiana funkcjonalności tej hali (poprzez pozbycie się starego parkietu) na całoroczne lodowisko którego brakuje w naszym mieście :)

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

O widzisz Jo, świetny pomysł :D Naprawde :D

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Kawałek o koncertach jest tutaj: http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t=1225

ODPOWIEDZ