Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »



Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

chemol, ja mam kilka wizji ;) A raczej kilka plotek na ten temat ;) Jednak jedno jest pewne, że to centrum nie przeżyje w takiej formie jak jest ;) Choćby nie wiadomo jakie sklepy tam były :P


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Właśnie o sklepy chodzi :mrgreen: Po co mam się "tłuc" na Krakowską skoro mam w centrum to samo? Tak rozumuje spora liczba klientów.

Dodatkowo nawet jeśli decydujemy się na wyjazd to lepiej ma jechać do Gemini - w końcu po za samym Gemini, mamy Carrefour a w pobliżu Zenit w którym jest zasadniczo to co w Tarnovi. A co mamy w pobliżu Tarnovi? Właśnie.

Szczerze mówiąc nie jestem zaskoczony, że Tarnovia ma kłopoty - czasy się zmieniły - nie wystarczy wybudować galerii by "bydło" waliło drzwiami i oknami. Te czasy minęły - trzeba mieć pomysł i to "coś" co przyciągnie klienta.
Gemini ma genialną lokalizację a Tarnovia nie i musi się bardziej postarać i czymś przyciągać - a obecnie nie ma czym.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 753
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Ja dziś odwiedziłam Tarnovię. To co mnie zaskoczyło, to praktycznie puste piętro. Wszędzie reklamy pepco, a pepco nie ma :/
Przeceny? Patrzyłam na zimowe kurtki i 20% obniżki z 750 zł to żadna oferta.
Jedyne co mnie pozytywnie zaskoczyło, to ceny w Simply.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

No po cenach w Bomi ceny w Simply mogą zaskoczyć :)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ravir pisze:Gemini ma genialną lokalizację a Tarnovia nie i musi się bardziej postarać i czymś przyciągać - a obecnie nie ma czym.
Znowu będzie że jestem upierdliwy, ale zaryzykuję :P. Podobno galerią rządzą wysokiej klasy specjaliści, i może stąd te niedomagania ;].
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 753
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

karamba pisze:No po cenach w Bomi ceny w Simply mogą zaskoczyć :)
I po cenach Tesco też zaskoczenie. Dwupack coli w Tesco 9.89 (jak dobrze pamiętam), w Simply dziś płaciłam 8.88. Śmietanka do kawy, którą zawsze kupuje, też tańsza...
W najblizszym czasie pewnie zrobię tam zakupy i porównam wtedy rachunki.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ja porównywałem i wychodzi na to, że jedne towary są tanie w Biedronce, inne w Simply, jeszcze inne w Carrefour - a 5 litrowy sok Słoneczna Tłocznia najtańszy mają w Kauflandzie :mrgreen:

Dodać do tego promocje i mamy duże różnice - generalnie trzeba by jeździć po większosci sklepów i kupować. Tylko czy na paliwo nie wydamy czasem więcej.

Bomi generalnie padło - a szkoda, bo mieki kilka towarów, których obecnie w tarnowie brak - na przykład szeroki wybor syropów barmańskich. Simply jest typowym sklepem, są generalnie tani ale szału nie ma. Na dziś nie można jednoznacznie powiedzieć, że jakiś sklep jest najtańszy. W jednych towarach jest w innych nie. Normalna zasada rynkowa.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6886
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ravir pisze:Bomi generalnie padło - a szkoda, bo mieki kilka towarów, których obecnie w tarnowie brak - na przykład szeroki wybor syropów barmańskich.
Takie syropy masz pod nosem - w Al Capone.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

W Mościcach ich nie ma - ale tam schodzi najtańszy alkohol. :mrgreen: Niemniej będe musiał się udać na Targową - skoro jest.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6886
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Na zielonym na pewno mają, bo kolega kiedyś kupił przez pomyłkę syrop zamiast blue curacao :P
Ale się potem denerwował :P


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Te syropy i to chyba w każdym smaku można dostać też w Kauflandzie.


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Nowe marki w Galerii Tarnovia

W ostatnim półroczu 2012 roku deweloper TK Development zrekomercjalizował blisko 700 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Tarnovia. Re-wynajem dotyczył głównie powierzchni zlokalizowanych na piętrze obiektu i miał na celu uatrakcyjnić jego ofertę handlową, stymulując przy tym odwiedzalność.

Na bazie nowo podpisanych umów najmu swoje sklepy w Galerii Tarnovia otworzą niebawem Pepco i Centro. Oferta handlowa obu sklepów będzie dostępna jeszcze przed końcem wakacji.

Ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych Pepco zajmie powierzchnię 343 mkw. Przedstawiciele Pepco przejęli już powierzchnię handlową. Aktualnie trwają prace aranżacyjne wewnątrz lokalu. Natomiast sklep rozwijającej się sieci Centro zajmie w Galerii Tarnovia powierzchnię 346 mkw. i będzie jedynym sklepem tej marki w Tarnowie.

W lipcu br. TK Development zawarła warunkową umowę z Heitman dotyczącą sprzedaży 70 proc. udziałów w Galerii Tarnovia w Tarnowie. Heitman jest międzynarodową firmą zarządzającą inwestycjami na rynku nieruchomości, która obsługuje klientów inwestujących bezpośrednio w nieruchomości komercyjne lub w notowane na giełdzie fundusze powiernicze zajmujące się inwestycjami na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jest jedną z wiodących firm inwestujących w nieruchomości i zarządzających aktywami w Europie Środkowej.

ZA: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... i-Tarnovia


Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Post autor: zicc »

Chodzi pewnie o to że jeszcze jakoś ledwo zipiące sklepiki z piętra przenieśli do wolnych lokali na parterze (po tych którzy już nie zipią) a te z piętra połączyli i wynajęli Pepco i temu czemuś drugiemu. Już widzę oczami wyobraźni jak Pepco "stymuluje" odwiedzalność i widzę już te ogromne tłumy walące do tych dwóch sklepików... :)

ODPOWIEDZ