Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

lysolek
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 09-04-2010, 23:05

Post autor: lysolek »

lysolek pisze:arcy ważne
:oops:
lysolek

Awatar użytkownika

Dawid D
Prytan
Posty: 226
Rejestracja: 21-04-2010, 20:04
Lokalizacja: Tarnów Pd

Post autor: Dawid D »

Miasto doczeka się wieloekranowego kina za sprawą nowej inwestycji spółki Gemini Holdings. Multipleks ulokowany zostanie w rozbudowanej części największego centrum handlowego w regionie.
Multipleks na 8 sal:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/5 ... ,id,t.html

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Miejmy nadzieje że będzie to MultiKino :) Ciekawy jestem "marek nie obecnych w Tarnowie" :)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ja ponawiam pytanie do osób zorientowanych - czy jest możliwe uzyskanie kopii pozwolenia na budowę "Parku Legionów", którym tak się chwalili na stronie tarnow.pl. Tak normalnie, legalnie.


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

W końcu. Haha. Dodatkowo rozwiali wątpliwości dotyczące rozbudowy. Jednak nie do końca umiem sobie to wyobrazić.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Czyli wyszło na moje - skasują zewnętrzny parking oraz rozbudują w górę. Zaskoczeniem jest "integracja" ośrodka U Siemachy - ale w sumie to sensowne. Najbardziej mnie cieszy porządny multiplex, w końcu nie będe musiał jeździć do Krakówka.
9000 ml A Rh-


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

ten parking to pewnie nie tak do końca skasują tylko stanie się jak reszta parkingu, parkingiem zadaszonym

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

hmm...
Gościnny w tym momencie to mi się wydaje, że to wszystko nie ma sensu :).
Może jako naród lubimy dziadostwo bo tacy na prawdę jesteśmy.
Żremy co mam pod nos podstawią - warunek konieczny
musi ładnie opakowane z napisem MULTIDOBREiKOLOROWE.

Może Pan Sonik również poznał tą smutną prawdę i stwierdził,
że skoro nic się nie da z tym zrobić to przynajmniej czemu nie zarobić? :)
Jezus był jeden drugi nie przyjdzie...


Ps
stawiam na tymczasowego bana, więc pewnie się jeszcze kiedyś wpiszę ;)
pozdrawiam Dominik
Ostatnio zmieniony 16-05-2012, 08:22 przez Dominik_PCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pijesz, nie pisz...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Dominik_PCH pisze:Może jako naród lubimy dziadostwo bo tacy na prawdę jesteśmy.
Naród czyli kto ??. Pytam bo stosunkujesz.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Post autor: zicc »

Wydaje mi się że właściciele Gemini wiedzą co robią i moim zdaniem otwarcie nowej części Gemini zbiegnie się w czasie z końcem umów sklepów H&M, Carry, New Yorker itp. w galerii Tarnovia i sklepy te przeniosą się do Gemini, a w Tarnovii zrobi się taki drugi Zenit. Nadto powierzchnia najmu większa jak w Galerii Krakowskiej stawia pod wielkim znakiem zapytania sens budowy kolejnej galerii za szpitalem. Fajnie jakby w Gemini znalazło się po rozbudowie miejsce na Pizze Hut.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

zicc, nie chciałem tego pisać, ale to prawda. Plotki głoszą, że NewYorker przenosi się do Gemini.
W Tarnovii plotki głoszą, że już nie będzie galerii ;)

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

A ja mam tylko nadzieję, że ta bryła będzie jakoś wyglądać. Bo jak takie wielkie "krówsko" zostanie rozbudowane jeszcze bardziej to już chyba nic nie zostanie z wolnej przestrzeni. Tyle co boiska koło szkoły. Mam nadzieję, że przy projekcie zadbają o to, żeby zachować estetykę i nie przytłoczyć okolicy za bardzo. Teraz nawet nie jest tak źle :) Byle zostało sporo zieleni, żeby jakoś 'zamaskować' rozbudowany budynek, zwłaszcza, jeśli będzie sprawiał wrażenie betonowego kloca. :P

Z drugiej strony, bardzo bym się cieszyła, jakby w końcu wszystko było w jednym miejscu :) H&M, New Yorker itp. i nowe sklepy sportowo-turystyczne. A z gastronomii mogliby dorzucić jakąś kuchnie orientalną, tylko prawdziwą, a nie udawaną :) Skończmy w końcu z tymi pizzami! :)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Gosis - estetyka na osiedlu bloków z wielkiej płyty. :mrgreen: Doskonały dowcip. :mrgreen: I tak ta galeria wyglada lepiej niż bloki do okoła.
A podstawowym celem ma być funkcjonalnośc - zwłaszcza, że zabudowa do okoła jest jaka jest. :mrgreen:
9000 ml A Rh-


lysolek
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 09-04-2010, 23:05

Post autor: lysolek »

gosis pisze:Byle zostało sporo zieleni
:shock: chyba zasadzonej, bo spore to są braki wspomnianej zieleni.
lysolek

ODPOWIEDZ