Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Co do reklamówek : znajomy handluje róznymi "rzeczami" jak reklamówki z dużymi sieciami handlowymi i mówi, że na jednej reklamówce sklepy zarabiają nawet 500% - 1000% - ekologia to tylko ładny pretekst, a w rzeczywistości chodzi o kasę. Tysiące ludzi, którzsy kupują reklamówki, nam się wydaje, że grosze to mało - ale jak weźniemy ilość ludzi to roią się spore zyski.
9000 ml A Rh-


notowany
Prytan
Posty: 112
Rejestracja: 05-10-2010, 11:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: notowany »

można by powiedzieć ... no wreszcie! szkoda, że tak długo walczyli z tym Bomi, liczyłem trochę na Auchana ale ten pewnie wejdzie na Lwowską - z resztą już z rok temu pisałem że dobra spożywka w takim obiekcie to podstawa - szkoda, że jeszcze mocnej jadłodalni nie dali - ale niestety chyba ta galeria musi upaść aby ktoś w managemencie w końcu uwierzył, że takie marki jak KFC, MC czy BK lub PH nie wchodza do galerii na jej warunkach tylko na swoich - ale to trzeba widzieć trochę więcej niż tylko wpływy z czynszu......
Jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to religią.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Simply to własność Auchan. :) W Simply znajdziesz też produkty znakowane logo Auchan - tak przynajmniej jest na JP II.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


notowany
Prytan
Posty: 112
Rejestracja: 05-10-2010, 11:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: notowany »

Mam na myśli bardziej rozmach i całościowy dobór asortymentu niż pojedyncze produkty - bo to tak trochę różnica jak z carrefour i carrefour express. Ale nie narzekam bo ruch w dobrym kierunku ! wreszcie jadąc po buty można będzie kupić normalną spożywkę ;)
Jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to religią.

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

jeszcze tylko dobrze zjeść na miejscu,
dostać się z krakowskiej jadąc w stronę miasta (nie stać 5min na światłach przy 3 samochodach) i można pojechać. :)
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Kebab w Galerii Tarnovia zbankrutował czy gdzieś go przenieśli? Jadłem tam ze dwa razy i nie był najgorszy.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Dawno mnie nie było w GT. Dziś się wybrałem i zaskoczenia: pierwsze, bo wjeżdżając na parking wskaźnik pokazywał 8 miejsc wolnych. Do tej pory zawsze było masę wolnych miejsc.
Zaskoczenie drugie - Simply. Otwarte 5 kas i wszędzie po kilka osób. W Bomi w zasadzie to standardem była jedna kasa i zazwyczaj pani się tam nudziła.
Albo to dlatego, że dziś piątek i to przez Sylwestrem, albo po prostu Simply zaczęło napędzać klientów.

Faktycznie - gastronomii mniej.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Goscinny, tam cały tydzień było tak, że około 6 miejsc wolnych było na parkingu. Wczoraj jak tam podjechałem to pracownik ochrony nie wpuszczał już na parking tylko trzeba było parkować obok, na drodze dla dostawców.
Czy to simply to spowodowało to bym nie powiedział. Raczej to, że szkoły miały w tym tygodniu wolne, że wyprzedaże się zaczęły. No i piątek wieczór przed sylwestrem ;)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Wszędzie w piątek był taki ruch bo w Krakowskiej też żadnych wolnych miejsc na parkingu wg licznika


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja tam byłem w środę i też pełno ludzi ale chyba raczej tylko pełno w galerii bo w sklepach jakoś kupujących mniej. Zresztą nie ma się co dziwić jak mamy u nas takie zaj* promocje ! Jest stoisko z t-shirtami, cena od 19,90. Powodzenia życzę w szukaniu koszulki w tej cenie. Patrzę dalej, spodnie od 79 zł. Taniej niż 129 nie znalazłem.

Większe promocje w zwykłym sezonie można spotkać.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Weź pod uwagę, że wyprzedaż nie może trwać w nieskończoność a towar przeceniony być nieograniczony. Wyprzedaże zaczęły się w zeszłą środę Nocą Zakupów, więc trudno się dziwić, że po tygodniu tych najatrakcyjniejszych towarów już nie ma.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

PODOBNO sklepy z I piętra mają się przenieść do wolnych lokali na parterze, a na piętrze będą łączyć wolne lokale w duże powierzchnie. Ktoś coś wie więcej na ten temat?


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Jak dla mnie jedyną deską ratunku dla Tarnovi to stworzenie kilki wielkopowierzchniowych sklepów typu: Pull & Bear, Bershka, Cubus, Intersport - są to sklepy który każdy zajmuje (+,-) 500m2. Tworząc małe sklepiki z koszulami itp to długo nie wytrzymają tempa bo takie coś to w Zenicie można kupić.
imi


juri
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 02-05-2012, 22:36

Post autor: juri »

drugie Pepco w tarnowie, pierwsze jest w Zenicie,
http://www.propertynews.pl/centra-handl ... ,9379.html


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

no to bez szału :-|

ODPOWIEDZ